Şimdi Ara

321.DÖNEM [NİSAN] KD.ve YD.SUBAYLAR GENEL BAŞLIĞI (118 mehmetçik olduk) (552. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.001
Cevap
10
Favori
529.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 550551552553554
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence teripler KKK sitesıne fazla yüklenmeyelim. onların işini zorlaştırmayalım site kilitlenirse bu gidişle zor öürencez.
  • tanıdığım yüz başı yla konustum şimdi.birazdan belli oluyormuş.15 dk sora.
  • askeriyede tanıdık var onun vasıtasıyla öğrendim.netten öğrenmedim.naapcam ben şimdi hakkaride.
  • GERÇEKTEN Mİ 15 Dakika kalbim duracak valla yoksa nisan şakası mı
  • bu asker daha önce neredeydi yahu
  • quote:

Orjinalden alıntı: zalupa

beyler ben öğrendim sonucu malesef.

Hakkari İl jandarma Komutanlığı

kısa dönem er

yarrraaaa yedik:(((

çupa sallama..burası yeri diil ...burdaki beddualarla cehhennemi garantiliosun şuan...
  • quote:

Orjinalden alıntı: meteor321

KARANET SAYFASINA GİRDİĞİMİZDE DE AYNI YER ÇIKIYOR FARKI NEDİR ANLAMADIM
    BİRDE ACABA GEÇEN 319 .DÖNEMDE GİRENLENLERİN ADAY NUMARALARI ŞİMDİ BİZDE ONLARIN GİTTİĞİ YERE GİTME ŞANSIMIZ NEDİR

SIFIR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkturk82 -- 9 Nisan 2008; 11:51:21 >
  • subeye telefonla sorulup ogrenilebiliyor mu acaba? oyle yapan oluyor mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: onurmaurer

subeye telefonla sorulup ogrenilebiliyor mu acaba? oyle yapan oluyor mu?

Ayın 10undan önce aradığın için küfürü basarlar bence ama bir kereden bişey olmaz denemek lazım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilkturk82

quote:

Orjinalden alıntı: meteor321

KARANET SAYFASINA GİRDİĞİMİZDE DE AYNI YER ÇIKIYOR FARKI NEDİR ANLAMADIM
    BİRDE ACABA GEÇEN 319 .DÖNEMDE GİRENLENLERİN ADAY NUMARALARI ŞİMDİ BİZDE ONLARIN GİTTİĞİ YERE GİTME ŞANSIMIZ NEDİR

SIFIR

hani bir şans benim numaramdaki eğirdire gitmiş yedek subay olarakda ondan dedim
  • quote:

askeriyede tanıdık var onun vasıtasıyla öğrendim.netten öğrenmedim.naapcam ben şimdi hakkaride.

wala biz daha öğrenemedik ama hayırlısı..hakkari diye de çok takılma,niceleri var doğu diye ağlaya ağlaya gittiler,en kral bizdik diye anlattılar sonra.yerden çok düştüğün yerin komutanı önemli..isterse en civcivli yer çıksın komutan kötüyse orası sana cehennemdir.
  • A
    quote:

beyler ben öğrendim sonucu malesef.

Hakkari İl jandarma Komutanlığı

kısa dönem er

yarrraaaa yedik:(((

Arkadaşım hayırlı uğurlu olsun gerçekten.Ama seni teselli edelim derken bizde teselli edilecekler arasında olmasak bari.
    Vatani görevinde başarılar.
  • tertibim sınavdan sonra söylediler 10 nisandan önce beklemeyin telefon filan etmeyin netten öğrenebilirsiniz
  • şaka yapan varsa aldığı ahın haddi hesabı yok bilsin valla cehennemlik olur
  • beyler ben 313.kd

az önce yazsdıımm mesaj tepkinizi ölçmek içindi.ben bundan 1 sene önce hakkariye düştüm.orda yaptım görevimi.ama o tarafa düşerseniz asla üzülmeyin.bide ben geçen sene ayın 9 unda gerçekten askeriyeden öğrendim.yane bugun az sora açılır site muhtemelen ama service unvaliable yazacak.yane siteye ulaşamayacaksınız.ama doğuya düşen olursa yardımım dokunur.hepinizie hayırlı teskereler.
  • beyler şu an bize düşen bencillik değil moral vermektir.

ilk morali ben zelupa dostuma veriyorum
    hocam askerlik dediğin 2 şınav 1 barfiks 2 osbir 1 çarşı iznidir biter.

kısa dönem olduğun için de içerdesin. panik yok.. sıkma canını..
  • bencede bu saatten sonra kimse şaka yapmasın sakın
  • tertipler birde açıköğretim mezunu olanlar yedek subay olamıyormuş bilginiz var mı
  • Sanırım akşam saatlerinde karanet e düşer sonuçlar Yarın sabah 10 gibide normal internetten öğrenebiliriz.
  • TSK baksanaa kaç kişiyiz saysanaa!!!
  • 
Sayfa: önceki 550551552553554
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.