Şimdi Ara

321.DÖNEM [NİSAN] KD.ve YD.SUBAYLAR GENEL BAŞLIĞI (118 mehmetçik olduk) (551. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.001
Cevap
10
Favori
529.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 549550551552553
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KKK sitesini bilmem ama Donanım forum sıtesi çökcek galiba kalabalığa bakın tertiplerım. ben böyle kalabalık gormedım.
  • ben de 2. gün girdim..112 idi benim numaram. 3. 50 kişilik gruptaydım
  • quote:

Orjinalden alıntı: karadenizlee28

KKK sitesini bilmem ama Donanım forum sıtesi çökcek galiba kalabalığa bakın tertiplerım. ben böyle kalabalık gormedım.

Hakkaten sanki sonuçlar burda açıklanacakmış gibi :)
  • sonuçlar karaborsaya düşer birazdan
  • bugun bize bu askerlik sitesinden ekmek cikmaz.. adamlar aciklamazlar yau devletteki calisanlarin genel sorunu bu sanrim dusunememe sorunu.. aciklayin stresinizi anliyoruz size tam olarak su saatte aciklamayi vaat ediyoruz deseler olmaz sanki.. ben komutan olursam hep dusunceli olucam
  • quote:

Orjinalden alıntı: fatih60

tertipler geçen nisan dönemine baktım saat 11.00 gibi hareketlenme başlamış 11.30 da öğrenmeye başlamışlar bizimkide eli kulağında herhalde oyy oyyy

ama geçen seneler ayın sonunda sınava girmişler yani 31 mart son gün imiş bizimki ise ayın birinden başladı onlarınki normal 9 unda açıklanması bizimki yarına kaldı kesin
  • tertipler bir hareketlilik varrrrr 319.dönem sonuçları kapandı
  • quote:

Orjinalden alıntı: foreversaw

askere 12 nisan yerine 13 veya 14 nisanda gidip teslim olsak bir sorun çıkarmı....

dostum sorun cıkarabilirler.. kıl birine denk gelirsen askerligini bile uzatabilir..
  • bu arada şuan camdan görüyorum polenler uçuşmaya başlamış..polen alerjisi dolayısıyla saman nezlesi olup askere gideceklere (ben dahil) Allah yardım etsin. Kavak yetişmeyen bi memleket de yok ki. neyse tek kurtarıcı Zyrtec'e dayanıcaz artık :))
  • Tertip,
    Benim bildigim her gec gun icin 1 hafta gec terhis cezası var ama komutana bakar hersey
    quote:

Orjinalden alıntı: meclisi ala

quote:

askere 12 nisan yerine 13 veya 14 nisanda gidip teslim olsak bir sorun çıkarmı....

dostum sorun cıkarabilirler.. kıl birine denk gelirsen askerligini bile uzatabilir..

• form başlığında 88 asker olduk yazıoyr bence burada daha fazla er ve erbaş var bence düzeltelim

ADAY NO : 50513
  • Acaba Karanet de acıklandımı
  • quote:

Orjinalden alıntı: defragmenter

Tertip,
    Benim bildigim her gec gun icin 1 hafta gec terhis cezası var ama komutana bakar hersey
    quote:

Orjinalden alıntı: meclisi ala

quote:

bende 1 güne 1 hafta diye biliyorum.. ama hakkaride filan bişi demezler.. ulaşım zor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pearlkere2 -- 9 Nisan 2008; 11:42:45 >
  • Maşallah maaaaşallahh nazar değmez inşallah bu ne kalabalık millet.
    Hati hayırlısı bakalım açıklanıyormu diyorsunuz,bende heycan yaptım bak şimdi.
    Herkeze hayırlı yerlere çıkar inşallah...........
  • vay vay kalabalığa bakkk asker dolu burası yavvvvvvvvvvvvvvvv
  • KARANET SAYFASINA GİRDİĞİMİZDE DE AYNI YER ÇIKIYOR FARKI NEDİR ANLAMADIM
    BİRDE ACABA GEÇEN 319 .DÖNEMDE GİRENLENLERİN ADAY NUMARALARI ŞİMDİ BİZDE ONLARIN GİTTİĞİ YERE GİTME ŞANSIMIZ NEDİR
  • az önce paşa aradı oğlum f5 basıp durma si...m belanı dedi.bilgisayarı kitlediniz lan diyor
  • beyler ben öğrendim sonucu malesef.

Hakkari İl jandarma Komutanlığı

kısa dönem er

yarrraaaa yedik:(((
  • NASIL ÖĞRENDİN Kİ
  • kardeş! hayırlı uğurlu olsun dielim! inşallah hayırlısıyla bitirip dönersin! bi de biz öğrenseydik.
    quote:

Orjinalden alıntı: zalupa

beyler ben öğrendim sonucu malesef.

Hakkari İl jandarma Komutanlığı

kısa dönem er

yarrraaaa yedik:(((
  • 
Sayfa: önceki 549550551552553
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.