Şimdi Ara

321.DÖNEM [NİSAN] KD.ve YD.SUBAYLAR GENEL BAŞLIĞI (118 mehmetçik olduk) (531. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.001
Cevap
10
Favori
529.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 529530531532533
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saoll kardeşım bu forumun az emeğini çekmedık kaçıp gıtmek bize yakışmaz bu forumda çok güzel dostluklar kurdum ben yanı siz canlardan fazgeçmek olmaz mutlka sorun yaşanacaktı bunu bende yaşadım ama sonunda sorun kapandı yanı devam şurda 2 gün kaldı zaten ölümlü dünya allah korusun birimize bişey olsa çok üzülürüz ağlarız.
    Orjinalden alıntı: er1923

sakcan hoşgeldin tertip nickini gören cennetlik
  • ya tertipler ben bişi soracam buarada s.a. hepinize ya ben daha terlik almadım önü kapalı mı alayım önü açık mı
  • Tertipler biz zaten baya baya bi nizamiyenin kapısından girmişiz katılıma bak maşallah heralde enyoğun katılım bugün
  • quote:

Orjinalden alıntı: esmeler

ya tertipler ben bişi soracam buarada s.a. hepinize ya ben daha terlik almadım önü kapalı mı alayım önü açık mı

Ömere noldu yaww sakcan tertip
  • Normal hayatım da her konuda hızlıyımdır alperım 100 mt 10,95 derecem vardı ünv deyken normaldır bu hızı banlamaları anladın sen onu.
    quote:

Orjinalden alıntı: agetroben

hız sınırınımı aşmışın?? niye banlamışlar????
  • quote:

Orjinalden alıntı: devrim_68

arkadaslar ya ben bu forumu uzun zamandır takıp edıyorum t]um arkadaslarım tertıplerım malzemelerının buyuk kısmını almıslar ama benım kafama takıldı ya biz neden pacalı don alıyoruz slip alsak olmazmı ben paçalı giyince kendımı cıplak gııbı hıssedıyorum:(

Hiç bir şey olmaz, karışan olmaz, olursa da bi iki tane paçalı al, ama hakikaten uygun adım yürüyüşte paçalı don sıkıntı yaratabilir, bende pişik yapmıştı...
    Testisler sürtüne sürtüne helak olmuştu, rahat edemiyorsan alma bence, orada beyaz bi haşema :) verirler zaten...
  • Orjinalden alıntı: besyo27

Saoll kardeşım bu forumun az emeğini çekmedık kaçıp gıtmek bize yakışmaz bu forumda çok güzel dostluklar kurdum ben yanı siz canlardan fazgeçmek olmaz mutlka sorun yaşanacaktı bunu bende yaşadım ama sonunda sorun kapandı yanı devam şurda 2 gün kaldı zaten ölümlü dünya allah korusun birimize bişey olsa çok üzülürüz ağlarız.
    Orjinalden alıntı: er1923

sakcan hoşgeldin tertip nickini gören cennetlik

ama babacım sana yapılan haksızlık şurda nickini 3 gün banlasınlar ne o 85 günmüydü neydi.... yanlışım varsa düzelt. tabiki birimize bişey olsa üzülürüz. bizlerden vazgeçmeyecegini tahmin ettim. ne kadar banlarlarsa banlasınlar yerinde olsam yeni nick, bidaha yeni nick, bidaha yeni nick. yılmam yani

• bildiğin sokak terliği tertibim yaw,
    orda burda, koğuşta, banyoda.. nasıl rahat edersen yani,
    sanırım açık oluyor :D
    quote:

ya tertipler ben bişi soracam buarada s.a. hepinize ya ben daha terlik almadım önü kapalı mı alayım önü açık mı
  • quote:

hocam terlikler dizel olmak zorunda.askeriye kızıyomuş yoksa
  • hönk ömer kim
  • ooooo devreler forum kalabalık hati hayırlısı:)
    S.A herkeze
  • Taraftarımız bugün londra da süperdi,resmen sov yaptılar ama alacagımız macı erken gol yeme sendromu yüzünden kaybettik,sağlık olsun bu sene avrupanın en iyi 5. takımıyız seneye 1.si olacagız

Askerliğe gelince

Kim cıkardı ulan bu askerligi
  • Agetroben sende kafana mı sıkcan yapma yaww

Bu forumda derin devlet var galiba
  • quote:

Orjinalden alıntı: kemanci321

bildiğin sokak terliği tertibim yaw,
    orda burda, koğuşta, banyoda.. nasıl rahat edersen yani,
    sanırım açık oluyor :D
    quote:

Bence kapalı ve tabanı kalın al, tuvalette banyoda rahat edersin, çoğu yerde banyo ayrı bir binada olur ayağın toz toprak olur, tuvaletlerde her zaman orta halli bir göl olur, ayağın pis suya maruz kalmaz, orada en önem vermen gereken şey ayak sağlığın, siz birde sıcak göreceksiniz, dikkat et...
  • Bu arada Fenerbahçemizin göstermiş oldugu başarı için teşekkür ediyoruz.
    Bu sene buraya seneye finale kadar inşallah.
  • stres oldum yaaa nezaman açılanacak bu sonuçlar hersabah bakmaktan sıkıldım gideceğimiz yer belli olsa
  • yhaa bu sonuçlar ne zaman açıklancak sabırsızlıktan öljem gerçekten yhaaa
  • bütün tertipler burada ama kimse yazmıyor birkaç kişi hariç.... birimiz yoklama yapsın bea..... yada herkes tek tek burdayım desin.... nasıl olur.... olmazmı
  • yaşar buyukanıt paşa fenerli.bu sonuçtan sonra kızıp herkesi şırnağa yollamassa iyidir
  • ERSİN IŞIKSER TEKİRDAĞ BURRDAAAAAAAAAA
  • 
Sayfa: önceki 529530531532533
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.