Şimdi Ara

321.DÖNEM [NİSAN] KD.ve YD.SUBAYLAR GENEL BAŞLIĞI (118 mehmetçik olduk) (533. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.002
Cevap
10
Favori
529.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 531532533534535
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu arada bir Galatasaray'lı olarak fenerbahçe'yi tebrik ederim!
    gel teskere gel teskere
  • Abiii ne yapalım banlasınlar 2 gün kaldı zaten isterlerse gene banlasınlar ben can kardeşlerımı bırakakmam
    quote:

Orjinalden alıntı: ertugrulh

Serdar, ömerle beraber nick rekoru kıracaksınız gidene kadar İlk kez bu kadar kalabalık görüyorum bu forumu , askerlik yaklaştıkça tertiplerde düşmeye başlamış
  • walla üniversitede 3 sene yurtta kalmış biri olarak askerde maç ortamının süpersonik olacağı konusunda zerre şüphem yok..eve çıktıktan sonra yurtta maç izlemeyi özlemiştim walla.

bu arada paçalı don kadar irite olduğum şey yoktur belki,çok rahatsız edici bişi,cidden çıplak gibi,slip donu tek geçerim arkadaş.paso yeşil slip aldım,1 tane numunelik paçalı aldım. eşit sayıda bisiklet yaka ve askılı atlet aldım. iççamaşırları kısmen kaliteli almakta fayda var yoksa adi naylon karışımlı olanlar bilimum yerlerde pişik,isilik,kesme yapabilir eğitim sırasında.

terlik konusunda kapalı olması bence de mantıklı sayılan sebeplerden ötürü.

ama bu spor ayakkabı olayı enteresan.kimi götürün diyo kimi gerek yok diyo.şimdi evdeki adidas,nike filan da götürülmez haliyle.siz ne dersiniz tertipler?bi de bu havlu ve pijama olayında renk önemli mi yoksa koyu renkler yeterli mi?

• sercan okur bayburttt burdaaaaa

bu arada bu alex deli etti beni ya bi adam hiç mi ortaladığı topu arka direğe kaldırmaz bi galatasaraylı olarak ana avrat sövdüm alexe :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi intamcy -- 9 Nisan 2008; 0:36:54 >
  • yaw kaçırdınız milleti kalabalık kalabalık diye diye
    nazar deydi işte

serdar sen kimsinde bizi hizaya sokmaya çalışıyosun
    akıllı oll
  • ya bu pijama nasıl bişi olacak yaaa eşofman takımı mı yoksa penye altlı üstlü bişi mi olacak tavsiyeniz ne olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: agetroben

yaw kaçırdınız milleti kalabalık kalabalık diye diye
    nazar deydi işte

akıllı oll

yok be tertiplerim burda .....

tertipler burdasınız demi

• quote:

Orjinalden alıntı: esmeler

ya bu pijama nasıl bişi olacak yaaa eşofman takımı mı yoksa penye altlı üstlü bişi mi olacak tavsiyeniz ne olur

tertip askeriye bir nizam olduğundan sanırsam herkes aynı pijamayı giymek zorunda ondan bence alma eşofman pijama vs yanına
  • quote:

Orjinalden alıntı: eternal77

tertipler aynı yere düşersek, teslim olmadan önce hep beraber buluşalım ve beraber teslim olalım :)

evet tertip çok haklısın umarım aynı yelere gideceğimiz arkadaşlar olur ve bu stresi en aza indiririz.
  • valla kusura bakmayın, ben dışarıdaydım yeni geldim. öğlen bi mesaj attındı 172. sayfada. geldiğimde sayfa 356 ya yükselmiş. bu forumda kaç kişiyiz acaba?
  • quote:

ya bu pijama nasıl bişi olacak yaaa eşofman takımı mı yoksa penye altlı üstlü bişi mi olacak tavsiyeniz ne olur

ya babacan tertip kafana takma kap bir gafffur pijaması gelllll (şaka )
  • Baran SEREN Diyarbakır Emret Komutanım

o 4 den geri giden sayacın bende taa ayarına seveyim.

Chatlak hoş gelmişsin
    Sakcan sende hoş geldin baba sensiz çekilmiyordu.
    General1234 sie :P
    Sonuc Alert programını kuran arkadaşlar güle güle kullanın
    Maç konusunda bende eminim toprak sahada paso maç ama hal kalırsa eğitimden sonra

Bu arada 384 sayfa nasıl ve ne ara olduk yaw.
  • quote:

eşofman vercekler boşuna götürmeyin.çünkü askeriyede standart giyer herkes.sen başka giysen sırıtır .izin de vermezler zaten
  • Havlular "Mavi" renk olmalıymış. Eşortman ise askeriyeden veriliyormuş. Çok fiyakalı ve gs,fb vs içeren eşortman olmıcak şekilde kendin de bir tane götürüyormuşsun. Yeşile yakın bişiniz varsa onu götürün ek olarak....
  • Ben senın kardeşınım yavruu alperr
    quote:

Orjinalden alıntı: agetroben

yaw kaçırdınız milleti kalabalık kalabalık diye diye
    nazar deydi işte

akıllı oll
  • yaw ne oldu 356 . sayfadaydık tekrak 170 lere ger döndük :)
  • sayfa sayısı düzeldi o neydi bea :) 319 un mesaj sayısını katlamıştık ne güzel.
  • arada bir sonuç sayfasına bakıyorum belki açıklanmıştır diye ama......
  • quote:

yaw ne oldu 356 . sayfadaydık tekrak 170 lere ger döndük :)

geçmişe döndük.şafak uzadı
  • quote:

yaw ne oldu 356 . sayfadaydık tekrak 170 lere ger döndük :)

ben geldim ondandır.
  • 
Sayfa: önceki 531532533534535
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.