Şimdi Ara

32 yaşında r9 sattım başıma gelenler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
7.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hurda teşvik haberini görüp, Geri vermek istemiştir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • koparicak akli sira ver arabayi al parayi geri de yapmiyor anlasilan

istedigin davayi ac de geri vites yapar. 32 yasinda araba ne bekliyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerd Miner -- 6 Mayıs 2017; 11:39:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

4 sene önce 91 modelini sattım.Sinir hastası oluyordum araçta sadece çamurluk değişmişti.Boya ölçüm cihazıyla gelen,yetkili serviste baktıralım diyen,hatta o çamurluk değişmiş diye almaktan vazgeçen oldu

Vay canına

• İstedigi davayı açsın. Arabaya birsey yapmadigı ne malum ? 7 bin liraya araba alacaksın. Bir de üstüne tantana yapacaksın.

Bugun bir iphone 5 bin lira. Telefon parasına araba alıyorsan bir zahmet bakımlarını da yaptırıver.

Para olmayabilir. Onu da anlarım. O zaman hic araba isine girisme.

Aynen bu dediklerimi söyleyin bir daha ararsa

• quote:

Orijinalden alıntı: K.B.R.O

İstedigi davayı açsın. Arabaya birsey yapmadigı ne malum ? 7 bin liraya araba alacaksın. Bir de üstüne tantana yapacaksın.

Bugun bir iphone 5 bin lira. Telefon parasına araba alıyorsan bir zahmet bakımlarını da yaptırıver.

Para olmayabilir. Onu da anlarım. O zaman hic araba isine girisme.

Aynen bu dediklerimi söyleyin bir daha ararsa

hocam forum görsün diye yeniledim ilanı silmiştim yeniden aktifleştirdim araç aynı resimdeki gibi ki 7.000 lirayada değil daha ucuza verdim takastan gelmişti zaten kenarda duracağına birisine yarasın dedim sattığım fiyata şimdi 500 kg domates alınıyor bizim insanımız maalesef böyle

• Ben geri almam. Noterde geri alan birini görmüştüm adam birde dayak yedi. Kimseye iyilik yapılmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mkdkutalmış

quote:

Orijinalden alıntı: korsallar

Sizin yerinizde olsaydim araca birsey yapmadiklarindan emin olduktan sonra masraflari duser geri alirdim.Bu benim hayata bakisimla ilgili bir konu. Ancak geri almak istemezseniz almazsiniz size kalmis.

hocam onuda teklif ettim ben bu aracın satışını vermek için şehir dışından geldim satış yaptıktan sonra yeniden sigorta vs sen olayı yokuşa sürüyosun ayıp yaptığın lafıyla karşılaştım aracı nasıl kötülüyorlar bir duysanız altı üstü 85 model araç ki araç modeline göre temiz daha tavanı vs orj çürük olmayan bir aracı motor fiyatına verdim hatta notere kızdım sattığım fiyata göstermemiş satış bedelini bana da sormadı önemli değil vs dedi geçiştirdi ülke de kimse işini doğru düzgün yapmıyor garibanda her şeyi bedava bekliyor o da haklı bir yerde

O zaman yapacaginiz birsey kalmamis.Gecmis olsun diyelim.

• Adam cinsmiş kafaya takma.Zaten tahminim 6 bin Tl ye almış aracı.1000 Tl harcasa sıfır gibi olur.
  • Ben insanlarimizdan nefret ettim. Eskiden Türk halkı candasti anlayışlıydi ne ara böyle çingene olduk anlamadım ki. Bana 10 TL için dolandırıcı diyeni gördükten sonra sizin olay normal bence. Ben olsam uğrasmam biraz daha rahatsız ederseniz şikayetçi olurum dedi kapat.

• telefonu kesinlikle açma hocam. Hiçbir sıkıntı olmaz aklı sıra para koparmaya çalışıyor üçkağıtcı.
  • Eğer kudretiniz varsa anladığı dilden konuşun...

Çünkü bu tiplere ne derdinizi anlatabilirsiniz ne de kurtulabilirsiniz. 3-5 çomar toplayıp kapınıza dayanması bile olasıdır. Bu sebeple onların anladıkları dilden konuşmak sorunu direk çözer.

Tecrübeyle sabit...

Ayrıyetten artık araba satmak da çok zor iş... Alıcı seçmek gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kocatepe -- 7 Mayıs 2017; 7:59:42 >
  • Dava acarsa acsin, 7000TL 'e 300 500.masraf yapmamak icin dava acacak adam kaybetme riski olan davanin bilirkisi ve avukat masraflarini odemeye hakime kem kum etmeye cesaret edemez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jyz

Saçmalama ya ne demek geri alın.
    Adam satmış etmiş daha ne diye tantanaya girecek ki. Oda alıp baktırsaymış arabaya satışı almadan önce. Noterdeki sözleşmede zaten arkadaşın üstteki söylediği maddeler yazıyor.

Sizi koparmaya çalışmış engelle telefonunu gitsin.

empati kurmayı denediniz mi? tam tersi olsa napardınız?
  • kedi gibi arabaydi maşallah babam dağ taş dere tepe demeden 15 yıl kullandı

• Ne bekliyorlardi acaba? Sifir kokusu falan mi?

• ben olsam hemen anında geri alırdım , ortalık psikopat dolu, bu adamların yaptığı iş normal bir insanın yapacağı iş değil.., kız istemeye gitmediler diye adam 5 dakkada 5 kişiyi öldürdü , 1 sigara vermedi diye bir tinerci dağ gibi sas komandosunu bıçaklayıp öldürdü , 2 tane bilezik için yeni evli gelini öldürdü komşusu ,daha neler neler ,,, ben delikanlı adamım, sıksam taşın suyunu çıkarım, 3 kişiyi aynı anda döverim, antoni joshua bana 50 saniye dayanamaz deme, bruce lee yi 1 kurşun götürdü
  • arkadaşlar verdiğiniz cevaplar için hepinize teşekkür ederim dün sabah aradı vatandaş 9 gibi yetişemedim sonrada geri dönüş yapmadım bana ulaşamayınca motorcuya gidip sorunlarını halletmiştir diye düşünüyorum sorunsuz bir araç olması için 500 tl masrafa ihtiyacı vardı zaten işte 32 yaşında 6 liralık araca 500 tl harcamaya güceniyorsa millet piyasa çökmüş demektir onu anladım
  • Empati yapıyorum öyleyse.
    Bukadar alık olmazdım. Para verip araba alıyorsun. Adam hiç bir hata yok diyor.
    Burada empati yapılacak hiçbir durum yok. Düpedüz koparmaya çalışıyor karşı taraf.
  • quote:

Orijinalden alıntı: royal_flush_

ben olsam hemen anında geri alırdım , ortalık psikopat dolu, bu adamların yaptığı iş normal bir insanın yapacağı iş değil.., kız istemeye gitmediler diye adam 5 dakkada 5 kişiyi öldürdü , 1 sigara vermedi diye bir tinerci dağ gibi sas komandosunu bıçaklayıp öldürdü , 2 tane bilezik için yeni evli gelini öldürdü komşusu ,daha neler neler ,,, ben delikanlı adamım, sıksam taşın suyunu çıkarım, 3 kişiyi aynı anda döverim, antoni joshua bana 50 saniye dayanamaz deme, bruce lee yi 1 kurşun götürdü

Konuyla ilgisiz ancak belirtmek istedim. Bruce Lee aldığı bit ilaca alerjisi olduğu için ani bir şekilde vefat etti. Oğlu Brandn ise 20yıl sonra bir filmin setinde kurusıkı tabanca yerine gerçek tabanca kullanıldığı için öldü.

• quote:

Orijinalden alıntı: mkdkutalmış

quote:

Orijinalden alıntı: korsallar

Sizin yerinizde olsaydim araca birsey yapmadiklarindan emin olduktan sonra masraflari duser geri alirdim.Bu benim hayata bakisimla ilgili bir konu. Ancak geri almak istemezseniz almazsiniz size kalmis.

hocam onuda teklif ettim ben bu aracın satışını vermek için şehir dışından geldim satış yaptıktan sonra yeniden sigorta vs sen olayı yokuşa sürüyosun ayıp yaptığın lafıyla karşılaştım aracı nasıl kötülüyorlar bir duysanız altı üstü 85 model araç ki araç modeline göre temiz daha tavanı vs orj çürük olmayan bir aracı motor fiyatına verdim hatta notere kızdım sattığım fiyata göstermemiş satış bedelini bana da sormadı önemli değil vs dedi geçiştirdi ülke de kimse işini doğru düzgün yapmıyor garibanda her şeyi bedava bekliyor o da haklı bir yerde

Düşük mü göstermiş yüksek mi?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.