Şimdi Ara

32 Gb Usb 3.0 Sandisk 29 Tl (Kargo Bedava) YANIYOR!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
261
Cevap
13
Favori
16.238
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İhtiyacım vardı, haber veren arkadaşa teşekkür ederim.
  • Thanks

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler

@jiraiya06
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Sandisk hız konusunda Kingston ile beraber en kötü firma bu sektörde.

Hızlı olan hangisiymiş acaba?,depolama sektöründe en sağlam marka sandisk
  • Bi dahaki ay alacaktım, bu ay çok açıldık ama fırsatı kaçırmamak lazım. Haber veren arkadaşa teşekkürler.
  • Bir hafta önce bu Sandiski çekle sipariş etmiştim hala kargolanmadı, çekin son kullanma tarihi geçmiştir iptal etsem çeki geri yüklerler mi sizce?
  • yaw yukardada sordum ama. bu üründe kargo bedavayken bu bedavadan yararlanıp yanına küçük bi iki bişey iliştiremiyomuyuz bi şekilde? onları ekleyince kargo ücreti çıkarıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

yaw yukardada sordum ama. bu üründe kargo bedavayken bu bedavadan yararlanıp yanına küçük bi iki bişey iliştiremiyomuyuz bi şekilde? onları ekleyince kargo ücreti çıkarıyo

olmayor böyle yapayorlar
  • havale yaptım 35 TL ye geldi TEB den yatırdım ve sipariş no sunu girmedim bi sorun olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_6195

havale yaptım 35 TL ye geldi TEB den yatırdım ve sipariş no sunu girmedim bi sorun olur mu?

Ad soyaddan işleme alabilecekler mi bilinmez? Bence Hepsiburada'ya mesaj atın. Havale saati, gönderen ismi vb. Sizin yollamış olduğunuz kesinleşsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2-3mb yazma hızı olan 16gb kinsgton usb 2.0 vardı, internetten 5 dakikada indirdiğim filmi flasha 10 dakikada atıyordum resmen :( arabaya takarım artık onu. Kaptım bende bir adet, haber veren arkadaşa teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihattr

quote:

Orijinalden alıntı: ali_6195

havale yaptım 35 TL ye geldi TEB den yatırdım ve sipariş no sunu girmedim bi sorun olur mu?

Ad soyaddan işleme alabilecekler mi bilinmez? Bence Hepsiburada'ya mesaj atın. Havale saati, gönderen ismi vb. Sizin yollamış olduğunuz kesinleşsin.

Şimdi Mesaj attım sağolun. Saatini ve şubeyi yazdım tel no yu falan da yazdım hatta faturanın resmini çekip yolladım ama ismi yazmaya unuttum olmadı yarım saat sonra ararım sizi bilgilendiririm

• quote:

Orijinalden alıntı: BusteID

Bir hafta önce bu Sandiski çekle sipariş etmiştim hala kargolanmadı, çekin son kullanma tarihi geçmiştir iptal etsem çeki geri yüklerler mi sizce?

Benim durumum da kalan olursa diye yazıyorum. Bir arkadaş da iptal et otomatik çek yüklenir dedi, denedim aynı şekilde geri yüklendi çek sorun çıkmadı çok şükür.
  • USB 2.0 yazma-okuma hızı hakkında bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ee almayalım mı şimdi hız kötü diye? tv de usb den film izlerken sorun çıkarır mı?
  • merhaba,

Amazon.com daki kullanıcı yorumlarına baktığımda diskin yavaş olduğunu söyleyen pek yok. Sadece bir iki kullanıcı micro usb kısmının çok yavaş olduğunu söylemiş. Genelde hız konusunda şikayet yok. Ancak sürgü mekanizmasını hemen hemen herkez şikayet etmiş. Sürgü mekanizması ile ilgili olumsuz yorumlar çok fazla. Özetlersem olumsuzluk olarak belirtilenler.

1. Sürgü mekanizmasının plastik kalitesi çok kötü, heran kırılabilir
    2. Mekanizmayı sağa veya sola ittiğinizde yerine oturmuyor. Bir yerine oturma mekanizması yapılmamış. Klik diye bir ses duymuyorsunuz.
    3. Özellikle micro usb bağladığınız aygıtta tam yerine oturmuyor zaman zaman kullanım süresi içersinde elinizle aygıt üzerinde tutmanız gerekebiliyor.
    4. Her Android telefonla uyumlu değil (OTG olsa bile)

Ama Amazon. com daki fiyatı 12.99 USD ki yaklaşık 38 TL falan gibi.
    Sanırım sürgü mekanizması nedeniyle çok şikayet aldılar ve ellerindeki bu modeli uygun fiyata verip, yeni model çıkaracaklardır.

Yorumlar için aşağıdaki bağlantıya bakabilirsiniz.

http://www.amazon.com/SanDisk-connector-Android-Devices-SDDD2-032G-G46/product-reviews/B00RBGYGMO/ref=cm_cr_pr_hist_4?ie=UTF8&filterBy=addThreeStar&showViewpoints=0&sortBy=helpful&reviewerType=all_reviews&formatType=all_formats&filterByStar=four_star&pageNumber=1

sağlıcakla

• quote:

Orijinalden alıntı: ring

merhaba,

Amazon.com daki kullanıcı yorumlarına baktığımda diskin yavaş olduğunu söyleyen pek yok. Sadece bir iki kullanıcı micro usb kısmının çok yavaş olduğunu söylemiş. Genelde hız konusunda şikayet yok. Ancak sürgü mekanizmasını hemen hemen herkez şikayet etmiş. Sürgü mekanizması ile ilgili olumsuz yorumlar çok fazla. Özetlersem olumsuzluk olarak belirtilenler.

1. Sürgü mekanizmasının plastik kalitesi çok kötü, heran kırılabilir
    2. Mekanizmayı sağa veya sola ittiğinizde yerine oturmuyor. Bir yerine oturma mekanizması yapılmamış. Klik diye bir ses duymuyorsunuz.
    3. Özellikle micro usb bağladığınız aygıtta tam yerine oturmuyor zaman zaman kullanım süresi içersinde elinizle aygıt üzerinde tutmanız gerekebiliyor.
    4. Her Android telefonla uyumlu değil (OTG olsa bile)

Ama Amazon. com daki fiyatı 12.99 USD ki yaklaşık 38 TL falan gibi.
    Sanırım sürgü mekanizması nedeniyle çok şikayet aldılar ve ellerindeki bu modeli uygun fiyata verip, yeni model çıkaracaklardır.

Yorumlar için aşağıdaki bağlantıya bakabilirsiniz.

http://www.amazon.com/SanDisk-connector-Android-Devices-SDDD2-032G-G46/product-reviews/B00RBGYGMO/ref=cm_cr_pr_hist_4?ie=UTF8&filterBy=addThreeStar&showViewpoints=0&sortBy=helpful&reviewerType=all_reviews&formatType=all_formats&filterByStar=four_star&pageNumber=1

sağlıcakla

olsun hocam 32gb hem de usb3 hem de otg yemişim sürgüsünü :D zaten her usb nin ya kapağı yada sürgüsü hep sıkıntılıdır :D

• ben de aldım da sabah, hala göndermemiş hepsiburada. sizde de geciktirdiler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Regionella

ben de aldım da sabah, hala göndermemiş hepsiburada. sizde de geciktirdiler mi?

1 eylülde dağıtım yapacaklar
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.