Şimdi Ara

31 MART 2019 YEREL SEÇİMLERİ [ANA KONU] (23.06.2019 İSTANBUL SEÇİM TEKRARI KARARI ALINDI) (999. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.223
Cevap
34
Favori
1.400.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
415 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99799899910001001
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yıllardır dönen kirli işlerin delili evrakları yok etmek kolay değil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu ateş üfleyerek sönmez.

FENERGENEKOR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Malvolorne -- 16 Nisan 2019; 1:33:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bethesta

Oha, şok oldum gerçekten... bu tarz haberler forumlara bile düşüyor, ama kimse sesini çıkarmıyor... nasıl bir memlekette yaşıyoruz...

Alıntıları Göster
    Kaç kere deşifre oldular ama bu son ifşa en büyük bombalardan biri kim ortaya çıkardıysa tebrik ederim.
  • Arkadaslar olaya hic su acidan baktinizmi secimde yenilen iktidar sadece istanbul u vermemek icin kirk tane bahane vs buluyor ve gorunen vermiyecek secimi yeniletecek turlu bahsne ler le simdi birde bunun buyugunu dusunun yani genel secimi kaybedince ben bu secimi saymam gecersiz vs derse bu ic savas a goturur mu ulkeyi ? Kaos kargasa cikarmi benim dusuncem cikar

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Archangel

Ak parti oy kaybetmek için elinden geleni yapıyor. Şu mazbata verilsin görün.. Erken seçim gelecek bu sene sonuna kadar.. bekliyorum ben.

Ak parti giderse, düşünün ülkeyi.
    Ah, şu Anadolu'da yaşayan insanlar da uyanabilse gelecek seçim hile yapsalar bile kazanırız ama dur bakalım
  • Habertürk tekrarını izliyorum. Tam komedi öğretim üyesi nedir bu mazbata şamatası dedi Allah’ım sen böyle insanlardan bu milleti koru.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Portraitclub -- 16 Nisan 2019; 3:0:32 >
  • Oyları sayan insanlara da yazık yoruldu insanlar 15 gündür sayın bitirin ya

• Bütün çiçekleri kopartsanız da baharın gelisini engelleyemezsiniz!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aykan19o3 -- 16 Nisan 2019; 5:4:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 31 MART 2019 YEREL SEÇİMLERİ [ANA KONU] (23.06.2019 İSTANBUL SEÇİM TEKRARI KARARI ALINDI)
  • Konunun 1000 sayfaya ulaşmasına sadece. 1 sayfa kalmış . Bin olunca sayfaları tek tek yeniden saymak gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Portraitclub

Fransa da Notre Dame katedrali yanıp kül olmuş. 850 yıllık tarih yok oldu yazık
    iskelet yapı korundu. çatılar ve camlar sizlere ömür.

edit: #mazbatayıver

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hawk1903 -- 16 Nisan 2019; 7:16:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanbulturkusu

Konunun 1000 sayfaya ulaşmasına sadece. 1 sayfa kalmış . Bin olunca sayfaları tek tek yeniden saymak gerekiyor

• Ulan sabah sabah ne güldüm be
    31 MART 2019 YEREL SEÇİMLERİ [ANA KONU] (23.06.2019 İSTANBUL SEÇİM TEKRARI KARARI ALINDI)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1000 sayfa olmak yolunda bir mesaj daha benden

#mazbatayıver

• Güzel haber hala gelmedimi ?
  • 1000 geliyeah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limonen -- 16 Nisan 2019; 8:19:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Defias kullanıcısına yanıt
    AYnen öyle ama.Kaç tanesini gördüm böyle para çok gibi ama vizyonsuzluk paçalarından akıyordu.
  • 31 MART 2019 YEREL SEÇİMLERİ [ANA KONU] (23.06.2019 İSTANBUL SEÇİM TEKRARI KARARI ALINDI)

• 1000ali inali...
  • 
Sayfa: önceki 99799899910001001
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.