Şimdi Ara

31 ekim benzine 12, motorine 17kuruş zam!!! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
3
Favori
23.825
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ithal ettiğimiz şeyler için, dolar yükseliyor onları vuruyor, kendi üretimimiz olunca da bu sefer akaryakıt vuruyor, yine zam oluyor, kurtuluş yok yani
  • hala daha doları eleştiriyorlar kardeşim yakıttaki vergi oranı ne onu araştırmak gerekiyor. benzin biterse elektrikli araçlar gelirse acaba bu dolaylı vergi nereden alınacak onu merak ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolder24

Arpa saman da ucuz değil ki.samanın kilosu 80 krş.türkiyede ucuz bir şey olur mu hiç?

at kaç kilo saman yer ki. bide acaba 100 km de kaç kilo yer. abi bide en güzel park parasıda vermeyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: nirvanha

ÇOk zırıldanmayın .Binmeyiverin 1-2 ay! yapabilirmisiniz?Yok yapamazsınız tuvalete bile arabayla gidersiniz.

vay arkadaş cumhurbaşkanı bile senden daha az akp lidir ha bu nasıl bir mantık ya Allah büyük kolaylık versin kardeş
  • Haşırrtttt!!!!

• deflepard84 kullanıcısına yanıt
    Dizel Benzine yaklaşmıyor.
    Benzine daha yeni 9 kuruş zam gelmişti bunla birlikte toplamda benzine 21 dizele 17 krş zam gelmiş olacak yani aradaki fark 4 krş daha arttı.
    Ayrıca dizel araçlar litre bazında benzinli araçlara göre daha az yakıt sarf ettikleri için tasarruf aracı olarak bilinir.
    Aslında ikisinin yalın litre fiyatı arasında çok küçük fark vardır stok durumuna göre motorinin litresi bazen daha pahalı olur.
    Bununla birlikte yurdumuz vergilendirme politikaları gereği motorinden benzine kıyasla daha az vergi alınır.
    Bu 2 yönden dizele devam ederseniz tasarruf edersiniz.Litresi 5 liraya tasarruf demeyelim de daha az düdükleniriz diyelim.
  • Görkem ! kullanıcısına yanıt
    cam filmi cezası da yemeyiz atla

• quote:

ÇOk zırıldanmayın .Binmeyiverin 1-2 ay! yapabilirmisiniz?Yok yapamazsınız tuvalete bile arabayla gidersiniz.

Sen nirvanaya erişmişsin kardeşim Pardon nirvanha'ya Keşke sendeki bu kafadan biraz da bizde olsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: chalap

quote:

Sen nirvanaya erişmişsin kardeşim Pardon nirvanha'ya Keşke sendeki bu kafadan biraz da bizde olsa

Kardeşim ben sana size diyorum ki! Lafla peynir gemisi yürümez.Varsa bir itirazınız tepkinizi eylemle ortaya koyunuz.

Kimse binmesin bakalım ucuzluyormu ucuzlamıyor mu?

Akp li olmakla itham edenler var vay o kafaya vay...

Bugün 1 kilo tereyağı 50 tl olmuş.

Ben o fiyattan Almıyorum ....Siz alıyor musunuz?

GTX 1080 Ekran kartımı 2300 TL'den sattım yerine kart almıyorum bu astronomik fiyatlardan.

Oyun da oynamıyorum...Oyun da almıyorum...

Sizin ki , hem ağları mhem giderim diyen gelin misaline dönmüş.

• yavaş ciğerim söküldü
  • nirvanha kullanıcısına yanıt
    mağara devrinde yaşayarak eylem falan konmaz. zaten adam senin mağara devrinde yaşamanı bişeye karışmamani istiyor

diğer ülkelerde yaşayanlar "fulle" derken biz kuruş hesabı yapıyoruz bedava araba yıkatmaya çalışıyoruz. dünya petrol rezervinin dibinde yaşarken böyle kepazelik bu ülke vatandaşına olmaz.

seçim zamanı gelince sandıkta gücünü gösterirsin zaten tek gücün o başka bi nane yapamazsın yaptırmazlar

• chalap kullanıcısına yanıt
    Ben de Nirvana'ya erenlerdenim galiba. Halkın bir şekilde tepki vermesi lazım. Trollemek için değil, ciddi soruyorum. Siz ne önerirsiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iphone dan daha fazla guncelleme aliyor. Hemen araba almaliyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sioux kullanıcısına yanıt
    Dünyanın fuelle'diği falan yok kardeşim.Kapitalizim kazandı ve artık herkes patrona çalışıyor.

Kredili köleler ;

patron > banka > mağaza > tüketici = kölelik

Seçim dan bahsetmişsin ne seçimi yahu adam gibi muhalefet olsaydı böyle mi olurdu.

Kime oy vereceksin? Her şeye çamur atmakla muhalefet olmaz.

Dünya üzerinde işçi sendikası kalmamışken , herkes karnından konuşup iş icaraate gelince patron yalakası olmuşken.Hiç bir seçeneğin yok.

Dünya ancak büyük bir kitlesel savaşa girdikten sonra düzelir hayatta kalanlara başarılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolder24

cam filmi cezası da yemeyiz atla

aynen boya koruma felanda yok. yıllık bakım diye yılda 1 götür veterinere aşı felan vurdur
  • nirvanha kullanıcısına yanıt
    Zırıldanmayın demekle de olmaz o da açık. Zırıldanacaksın ki bu konuda bir rahatsızlığının olduğu görülsün. Tepki vereceksin ki bir daha sana o hareket yapılmasın. Bu yazılanları hükümet görmüyor mu zannediyorsun? Tepki analizi çıkarmıyorlar mı sanıyorsun? Merak etme aldığın nefesten haberleri var!
    Bakkala bile arabayla gidiyorsun diyosun! kime ne wc'ye de giderim arabayla!
    Sen mazot almasan ya da 100 bin kişi almasa vergiyi mi düşürecek hükümet? Yakıtın ~%60 ı vergi bundan da haberiniz var mı? Bir de işini arabasıyla yapan milyonlar var onlar ne yapsın?
    Sözün özü bu yapılanlara tepkiyi seçimde vereceğiz.
  • chalap kullanıcısına yanıt
    Haha büyük bir zevkle izliyor olacağım.

10.uncu Balkon konuşmasında görüşürüz.
  • herkes kirayla geçiniyor. şu dışarıda gördüğünüz bmwli mercedesli adamlar var ya. hani şu "ulen bu millet parayı nerden buluyor" diye iç geçirdiğiniz. hah işte onlar. alayı arsasını tarlasını müteahhit denen zırpolara kaptırmış sülükler. geleceğini satmış insanlar... sonra da hava atarlar arabalarıyla...
  • quote:

Haha büyük bir zevkle izliyor olacağım.

10.uncu Balkon konuşmasında görüşürüz.

Böyle giderse göremeyeceğiz ama, halkın cebine fazla dokunmaya başladılar.
  • Mazot 5 lira oldu be sonunda

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.