Şimdi Ara

31 Aralık 2018 AKN sonrası fiyatlar nasıl olur? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
3
Favori
9.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben sizi kablonet abonesi sandım. Allah kolaylık versin, sizin iş daha kötü. Şu an Türk telekomun yaptıkları gözönüne alınırsa hele.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mabadları yağlayın süperonline 15mbit sınırsız internet için 90 tl afişi asmış bina kapısına.

• kear K kullanıcısına yanıt
    Bakalım :) başka alternatif olmadığı için Türk telekom tercih etmek zorunda kaldım. Diğer İSS lerin altyapısı yok binada
  • bu kabloda hala belli değil mi ne nasıl olacak ?

100 güldürene geçeyim bari 50 mbit 100gbit akn 84 tl mi neydi sanırım yoksa 25 mbit sınırsıza geçeceğim 80 tl ye ama çok mantıklı gelmiyor bu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shadow Fox kullanıcısına yanıt
    Hocam daha demin sordum Canlı Destek'e bilmediklerini söylediler.

Ancak açıkçası UYDUNET AKN'yi tamamen kaldıracak gibi duruyor çünkü 50mbps AKN'li fiyatları uçurmuşlar, En ideal 24-25 MBPS AKN'li fiyatlar gibi duruyor.

Yani AKN kalktığında 24 mbps 50-60 lira olur diye bekliyordum, o şekilde fiyatlandırmışlar.
    50 mbps de 90 lira, 100 mbps de 130 lira.

Yani AKN kalktığında fiyatlar böyle olur diye düşünüyordum Uydunet zaten böyle fiyatlamış, açıkçası 50mbps 100gb AKN'nin 90 lira olduğu yerde, 24 mbps-sınırsız 80 lira çok mantıksız oluyor.
  • Ben eylül ayında AKN kalkacağı için 24 MBPS 50 GB AKN'li paketi aldım.

Şu an vergi hariç Kablo TV+KABLONET=>38,31 TL, Vergiler de 8,68 TL Toplam 47TL, bakalım AKN kalktıktan sonra ne olacak? Mağdur olacağımızı düşünmüyorum, bu olayın çözümü basit, önceden imza atanların AKN'si doğrudan kalkacak yeni sözleşmelerde ise 3 zamanlı uygulama getireceklerini düşünüyorum işte akşam 10Mbps,Gece 24 Mbps,Sabah 50Mbps gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Concordato

Hocam daha demin sordum Canlı Destek'e bilmediklerini söylediler.

Ancak açıkçası UYDUNET AKN'yi tamamen kaldıracak gibi duruyor çünkü 50mbps AKN'li fiyatları uçurmuşlar, En ideal 24-25 MBPS AKN'li fiyatlar gibi duruyor.

Yani AKN kalktığında 24 mbps 50-60 lira olur diye bekliyordum, o şekilde fiyatlandırmışlar.
    50 mbps de 90 lira, 100 mbps de 130 lira.

Yani AKN kalktığında fiyatlar böyle olur diye düşünüyordum Uydunet zaten böyle fiyatlamış, açıkçası 50mbps 100gb AKN'nin 90 lira olduğu yerde, 24 mbps-sınırsız 80 lira çok mantıksız oluyor.

dediğin gibi olursa eğer bu çok uygun olur

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,582,mevcut-musteriye-ozel-100-gulduren-kampanyasi

50 mbit 100 gb akn li 86 tl...kablo tv + altın sinema pakedi dahil olacak

Hocam TV'den film izleyen biriyseniz ALTIN sinema olur da eğer değilseniz diğer paketleri de bence bi araştırın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Concordato

Hocam TV'den film izleyen biriyseniz ALTIN sinema olur da eğer değilseniz diğer paketleri de bence bi araştırın.

izlemem ama bu fiyata 50 mbit akn li yok başka

• 50 GB AKN li 25 Mps + Üstpaket + Altın Sinema = 55 TL ödüyordum.
    Geçen ay siteden müracaat ederek paket değiştirdim.
    150 GB AKN li 24 Mps + Üstpaket + Altın Sinema = 66 TL ödeyeceğim.
    (https://www.turksatkablo.com.tr/Tum-Kampanyalar,583,mevcut-musteriye-ozel-hepsi-bir-arada-kampanyasi )
    Şimdi AKN kalkarsa 150 GB benim kotam mı olacak?
    Ve kotayı doldurunca GB başına ücret mi çıkacak?

Edit:Link ekledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emekli56 -- 7 Kasım 2018; 20:7:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emekli56

50 GB AKN li 25 Mps + Üstpaket + Altın Sinema = 55 TL ödüyordum.
    Geçen ay siteden müracaat ederek paket değiştirdim.
    150 GB AKN li 24 Mps + Üstpaket + Altın Sinema = 66 TL ödeyeceğim.
    (https://www.turksatkablo.com.tr/Tum-Kampanyalar,583,mevcut-musteriye-ozel-hepsi-bir-arada-kampanyasi )
    Şimdi AKN kalkarsa 150 GB benim kotam mı olacak?
    Ve kotayı doldurunca GB başına ücret mi çıkacak?

Edit:Link ekledim.

önceki pakette kalsan daha karlı olacaktın aynı hıza..akn lilerde ekstra ücret yok

Maalesef kalamıyordum. Çünkü bu ay içinde taahhütüm bitiyordu.
    Taahhütsüz fiyatlar da yüksek malum.
    Ben de yeniden taahhüt vererek devam etmek iyi olur diye düşündüm.
    2019 Ocak ta belli olur herşey.
  • AKN'li paketlerin Sınırsız olacağını güveniyorsak bana aşağıdaki fiyatlar yüksek fiyatlara rağmen cazip geliyor.

100 Güldüren Kampanya
    50 Mbps'ye kadar 100 GB AKN'li Eko-Sınırsız 90.99
    100 Mbps'ye kadar 100 GB AKN'li Eko-Sınırsız 130.99

Özelliklie 100 Mbps 100 GB AKN'nin sözleşmesiz fiyatının 259,99 olduğu gerçeğinden sonra çok cazip geliyor. 100 Mbps Tam sınırsıza dönecekse 130 TL'ye uygun fiyat.
  • Kuray K kullanıcısına yanıt
    Sizi yanlış anlamadıysam eğer, Akn'li paketlerin hızı düşmeyen tamamen sınırsız olacağına inanıyorsanız bence yanılıyorsunuz. Maalesef tüketici lehine bir gelişme beklemek hayalcilik olur.

Kablonet taahhütü olan akn'li aboneleri, mağduriyet yaşatmadan eski akn sistemi işleyişiyle ek ücret vermeyeceği yeni kotalı sisteme geçirebilir. Taahhütünü bitene kadar tabii. Umarım sizin düşünceniz gibi olur diyeceğim ama görünen öyle gözükmüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kear

Sizi yanlış anlamadıysam eğer, Akn'li paketlerin hızı düşmeyen tamamen sınırsız olacağına inanıyorsanız bence yanılıyorsunuz. Maalesef tüketici lehine bir gelişme beklemek hayalcilik olur.

Kablonet taahhütü olan akn'li aboneleri, mağduriyet yaşatmadan eski akn sistemi işleyişiyle ek ücret vermeyeceği yeni kotalı sisteme geçirebilir. Taahhütünü bitene kadar tabii. Umarım sizin düşünceniz gibi olur diyeceğim ama görünen öyle gözükmüyor.
    Tabiki de hayal kuruyoruz, en iyi ihtimali düşünüyoruz. Benim sözleşmem Şubat gibi bitiyor olması lazım. Zaten sözleşme süresinceki tavırları bile yeni pakatler için olacak değişikliklerin habercisi olacaktır.
  • sinema paketi + modem + hd kutu + 75 gb akn 50 mps paket=60 tl ödüyorum. 3. ayda taahüt bitecek bakalım neler olacak. 100 mps 100 gb akn ye geçebiliyorum bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaterialScience

sinema paketi + modem + hd kutu + 75 gb akn 50 mps paket=60 tl ödüyorum. 3. ayda taahüt bitecek bakalım neler olacak. 100 mps 100 gb akn ye geçebiliyorum bende.
    benim de aynı şekilde 58tl, aralıkta bitiyor taahhüt, 24mbps 50gb aknye geçmeyi düşünüyorum açıkçası 45tlye

60 lira verdiğimde hız yerine sadece akn artıyor bakalım ne olacak
  • 25 mbps + 75 gb akn + kablo tv + sinema kanalları 55 tl ödüyorum. aralıkta taahhüdü bitiyor. Nasıl uzatabiliriz aynı şartlarda?

• quote:

Orijinalden alıntı: Katates Pızartması

benim de aynı şekilde 58tl, aralıkta bitiyor taahhüt, 24mbps 50gb aknye geçmeyi düşünüyorum açıkçası 45tlye

60 lira verdiğimde hız yerine sadece akn artıyor bakalım ne olacak

Alıntıları Göster
    Eğer ki Telekom gibi olursa hızla 50 mps nin akn si dolunca 35 e güncellenir ise en mantıklı paketler 50 mps ler olacak. Bu yüzden 50 lik paketler kalkabilir. Taahhüt bitince 72 TL ücreti var benim tarifenin sanırım. Ekstrem Bi zam gelmezse devam ederim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.