Şimdi Ara

31 Aralık 2018 AKN sonrası fiyatlar nasıl olur? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
3
Favori
9.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 50 mbit 75 gb akn + kablotv üst paket 40 TL veriyordum ama eylülde taahhüt bitiyor. SOL’e geçeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BraveHeart kullanıcısına yanıt
    Çok iyiymiş,internet kalitesinden memnun muydunuz? Aldığınız değerler nasıldı dowloadda ?

• 50 mbps 150 AKN + kablotv temel paket + vizioon sinema paketi 70 TL ödeme yapıyorum.Eylül ayının 23 ünde Gerçek sınırsız kampanyası 25 mbps sınırsız 80 TL paketine geçiş yapıcağım tvyide merkezi sistem uyduya bağlıcam artık başka çare kalmadı en mantıklısı bu gibi duruyor.Kablonete sadece bu fiyatlandırmalarından dolayı kızıyorum aslında onun dışınca hizmet kalitesinden çok memnunum.2 seneden beri bir kere bile müşteri hizmetlerine işim düşmedi.Teknik ekip sadece ilk kurulum yaparken evime geldi.50 mbps hızın min 49 küsürünü verdiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuray

Mevcut AKN'li paketler 2019 itibariyle ile sözleşmeleri devam ettikleri sürece ne yapacaklar acaba? Benim 1.5 ay gibi bir sürem var örneğin, 50 Mbps ile 250 AKN, bununla 1 ay AKN'siz kullandırtacaklardır diye tahmin ediyorum.

Daha sonrasında ise AKN'li paket olamayacağı için AKN'a yakın/aynı GB'da kotalı paketler olarak sunacaklar, ki şuan incelediğimde de bu durum gözüküyor. İkiye ayırmışlar hemde ya otomatik internet kapanıyor ya da GB başına ücret alınıyor şeklinde.

Ben öncelikle sözleşmem bittikten sonra sözleşmemi yenilemezsem ki çıkacak indirimsiz fiyata bakacağım, belki hiç bir değişiklik yapmadan bu pakette kalıp bir nebze yüksek fiyat da olsa kulanabilirim
    Şuan mevut bir kampanyaya baktığımda 100 Mbps ve 500 GB Kota için 110 TL diyor, mevcutta 50 Mbps 250 AKN için 90 TL ödediğimi düşünürsek, buna geçilebilir.
    Slm... 100 MBps 500gb kotalı paket 110 tl ye nerede acaba link verebilirmisiniz? Tesekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: sanyo

Slm... 100 MBps 500gb kotalı paket 110 tl ye nerede acaba link verebilirmisiniz? Tesekkürler...

Alıntıları Göster
    100 Güldüren Kampanyahttps://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,552,100-gulduren-kampanya

Ücretlendirme kısmına geçin, "100 Mbps'ye kadar 500 GB Kotalı/Duran Kotalı" 249,97 TL fiyatından, 138,98 TL indirim yaparak, 110,99 TL'ye geliyor.

Edit: Hatta katakuli olmazsa, kendine güvenen varsa:
    50 Mbps'ye kadar 100 GB AKN'li Eko-Sınırsız 91 TL
    100 Mbps'ye kadar 100 GB AKN'li Eko-Sınırsız 131 TL

Bu paketleri deneyebilir, AKN kalktığında, sözleşmeniz devam edeceğinden bu fiyatlara katakuli olmazsa sınırsız olacaklardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuray -- 27 Ağustos 2018; 11:38:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kuray

100 Güldüren Kampanyahttps://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,552,100-gulduren-kampanya

Ücretlendirme kısmına geçin, "100 Mbps'ye kadar 500 GB Kotalı/Duran Kotalı" 249,97 TL fiyatından, 138,98 TL indirim yaparak, 110,99 TL'ye geliyor.

Edit: Hatta katakuli olmazsa, kendine güvenen varsa:
    100 Mbps'ye kadar 100 GB AKN'li Eko-Sınırsız 131 TL

Bu paketleri deneyebilir, AKN kalktığında, sözleşmeniz devam edeceğinden bu fiyatlara katakuli olmazsa sınırsız olacaklardır.

Alıntıları Göster
    Sanırım bu tarifede 500 gb kota dolunca internet hizmeti duruyor...

• Tam hızı alabiliyorum, steamden 6.4 mb/sn ile download yapıyorum. 100 mbit de sıkıntısız verebiliyorlar, hat değerlerim güzel ama şimdi bu fiyatlar hayal sanırım. 80-90 liraya alabilirim heralde aynı hizmeti kablonette.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanyo

Sanırım bu tarifede 500 gb kota dolunca internet hizmeti duruyor...

Alıntıları Göster

Bu kampanya iyiymiş aslında.

• quote:

Orijinalden alıntı: YunusTRY

Alıntıları Göster
    500 GB olanda internet duruyor veya GB başına ücretlendirmeye geçiyorsunuz, ben AKN olmadığı saatlerde indirme yaptıklarımla birlikte toplam 500 GB geçtiğini düşünmüyorum, bana mantıklı geldi

50 Mbps 100 GB AKN'de AKN'nin kalkıp bu fiyattan devam edebileceğine güvenenler için iyi, fakat şans işi.
  • Telekom fiberde 100 MBps hız 300 gb akn için 110 TL teklif etti...
  • İçlerinde gerçekten adı gibi Türk olan TürkNet gibi firmalar olması gereken fiyatları diğer firmalara gösterecektir. Biz de gerçek sınırsızı uygun fiyata kullanmaya devam edeceğiz doğal olarak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YunusTRY

Alıntıları Göster
    ben bunu kullanıyorum, daha yeni Ağustos 2020'ye kadar taahhüt yeniledim. bir de her ay uyku yok alıyorum, indirmelerimi o şekilde yapıyorum. muhtemelen 2019'da akn kalkınca sınırsız olacak bu...

bu arada bu pakette sinema kanallarının hepsi açık oluyor, evde sizden başka biri varsa faydası olur.
  • Kablonet 5 yıldan beridir aynı fiyatlarla gidiyor. Daha çok pahalılaşmasa iyidir bence.
  • AKN'li paketlerin 2019'da sınırsız olucağı tamamen şans işi ne yazıkki.1 Ocak 2019 günü aknli paket ve kampanyalar kaldırılacak doğrudur ancak mevcut müşterilerden akn'nin kaldırılacağına şuanda garanti veremiyorlar.O konuda bir bilgimiz yok diyorlar.Yaşayıp görücez...
  • duran kotalı paketlerde, gece 2 ila 8 arası download kotaya işliyor mu? yoksa sınırsız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert6385

duran kotalı paketlerde, gece 2 ila 8 arası download kotaya işliyor mu? yoksa sınırsız mı?

İşliyor. Btk kararı sadece akn'li(ekosınırsız) paketlerde geçerli. Kotalı paketlerde geçerli değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnemyTerritory

quote:

duran kotalı paketlerde, gece 2 ila 8 arası download kotaya işliyor mu? yoksa sınırsız mı?

İşliyor. Btk kararı sadece akn'li(ekosınırsız) paketlerde geçerli. Kotalı paketlerde geçerli değil.

Alıntıları Göster
    akn li almak şart o zaman
  • quote:

akn li almak şart o zaman

Evet 10 tl'ye gece 12-9 arası kotalı tarifelerde kota sayılmaması için uyku yok alabilirsiniz:

https://www.turksatkablo.com.tr/servisler-detay.aspx?ID=144&baslik=Uyku-Yok

Ama buna güvenip 2 yıl kotalı tarifeye taahhüt verirseniz ve türksat ileride uyku yok servisini kaldırırsa kotalı tarifeyle ortada dımdızlak kalma durumu var. O açıdan akn'li tarifeler daha mantıklı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kuray K kullanıcısına yanıt
    Hocam TürkTelekom 50 mbps VDSL hattimda 30 mbps hız verdi, kopma sorunları yaşattı ve prime müşterisi olmama rağmen 1 ayda çözemedi sorunu. Bende yüz güldüren kampanya kapsamında 50 mbps 100 akk+kablotv bütün kanallar+cam modül+modem 103.80 e anlaştım. 2020 8. Ay a kadar sözleşmem var. Umarım AKK kalkar da sınırsız kullanırız. Şuan 49.3 mbps download alıyorum telefonda wifi ile. Allah nazarlardan korusun.

• 2020'ye kadar ben rahatım yani ;)

Paket özelliklerim:
    16 Mbps Download
    1 Mbps Upload
    75 GB AKK
    Fiyat : 45 TL

Sözleşmeyi daha yeni yeniledim, 2 yıl boyunca aynı fiyattan aynı özellikten devam 😀
    31 Aralık 2018 AKN sonrası fiyatlar nasıl olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C9272CFFD -- 1 Eylül 2018; 14:42:51 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.