Şimdi Ara

30bin TL tam otomatik araç tavsiyesi (citroen c4 alınmıştır sorularınaza cevap verilir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
2
Favori
871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    uzun süredir günlük kullanım için bir araba arıyoruz.
    arabayı bayan kullanacağı için ve de ilk arabası olacağı için ikinci el bir araba için 30bin TL'lik bütçeyi uygun gördük

arama yaparken önemli kıstaslarımız
    kilometresi mümkünse düşük olsun
    araç çok yaşlı olmasın
    geri kaçırma sorunu ve vites geçişlerinde sarsma olmasın diye tam otomatik olsun
    eee para verip alıyoruz öyle çok vuruğu kırığı olmasın
    bir de ilk araba ilk heyecan araba çirkin olmasın şöööyle yakışıklı olsun dedik
    çok da küçük olmasın tamam hatchback olsun ama içine insan oturabilsin dedik

anlayacağınız üzerine aradığımız kıstaslarda bir tane araba bulamadık =)))

acaba biz mi gözden kaçırıyoruz veya çok mu pimpirikliyiz diye düşündük ve sizlere sormaya karar verdik.

değerli fikirlerinizi paylaşırsanız çok memnun oluruz

dipnot: işte bu tamam aradığımız araba budur. veya kırmızı olsun beş kuruş fazla olsun dediğimiz bir araba bulursak bütçemizi bir nebze arttırabiliriz
    dipnot2: daha ucuzuna karşı değiliz.
    dipnot3: yav arkadaş arabalar gerçekten çok pahalı
    dipnot4: araç günlük ortalama 20 km yol yapacak o yüzden yakıt derdi çok olmayacak. tabi tatillerde hafta sonları ve boş zamanlarda gezilmeyecek anlamına gelmesin =))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diday -- 25 Şubat 2016; 17:30:50 >

• Ben de seninle aynı durumdayım. Ama benim hanıma jazz bile büyük geldiğinden A sınıfı araç bakıyorum. Şu üç arabadan temiz birisini alırım herhalde; 107 - C1 - Citigo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 53*MURAT

Ben de seninle aynı durumdayım. Ama benim hanıma jazz bile büyük geldiğinden A sınıfı araç bakıyorum. Şu üç arabadan temiz birisini alırım herhalde; 107 - C1 - Citigo.

size de kolay gelsin. biz a segmenti hiç düşünmüyoruz. ama incelediklerime göre a segmentleri de segmentlerine göre oldukça pahalı
  • diday D kullanıcısına yanıt
    Evet öyle. 2012-13 model 35 Bine kadar temiz arabalar var. Hayırlısıyla birisini alacağız inşallah.

• 2010-2011 model 1.6 otomatik auris önerebilirim. 35 bin tl civarına az km'li bulabilirsiniz. Vites geçişleri iyidir, konforludur, küçük görünmesine rağmen iç hacmi geniştir.

• cevabınız için teşekkürler. aurisleri inceledim yalnız dediğiniz üzere 2010-2011 aurislerde 35 bine ancak ağır hasar kayıtlı veya pert arabalar var maalesef :(
  • konu günceldir arkadaşlar
  • Bu fiyat aralığında en güzeli 2010-2011 Hyundai Getz 1.4 97bg tam otomatikler olur.Bir de ABS'li,4 cam elektrikli ve yolbilgisayarlı vs. bulursanız çok çok iyi olur.
  • 2010-11 model getz, tam otomatiktir, içide geniştir. Kırmızısınıda bulabilirsiniz
  • öneriniz için çok teşekkür ederim. ancak 2006 yılında tam otomatik getz kullanmıştım. tekrar aynı tecrübeyi tatmak istemiyorum. manevra yetersizliği olsun tipi olsun benim için çok fazla olumsuz özelliği var.
  • Yerinizde olsam yokuş kalkış destekli manuel araç alırdım.

Otomatikler anlamsız pahalı.

Son yıllarda artan Otomatik fetişizmi nedeniyle fiyatlar abartılı rakamlara çıktı.
  • Cruze

• omcool kullanıcısına yanıt
    O fiyatlara çeyize bulmak zor fakat aveolar var. Chevrolet de Türkiye'den çekildiği için çöm sıcak bakmıyorum açıkcası
    Bu aralar 2010-2005 model arası düşük km c4leei inceliyorum. Benzinlilerim şanzımanları tam otomatik. Yavaş yavaş aklıma yatmaya başladılar ama 25bine de var 37bine de. Açıklamalara göre benzer araçlar. Sizce c4 nasıldır. Nelere dikkat etmek gerekir?

• senersongur kullanıcısına yanıt
    Tam otomatik araba aramamızın sebebi yokuş kalkış değil. Genel olarak kullanım rahatlığı. Malum İstanbul trafiğinde manuel hayta yarı otomatik vitesler bile işkence olabiliyor. Cevabınız için teşekkür ederiz. Otomatik vites seçenekleri pahalı ama biraz kendimizi sıkacağız sanırsam

• Arkadaşlar konuya bakan
    cevap yazan veya yazmayan herkese teşekkür ederim
    32500TL'ye 2010 model 59bin km de benzinli tam otomatik panoramik tavanlı full bi c4 aldım.
    aracı bir haftadır kullanıyoruz
    memnunuz istediğimiz özellikleri karşılıyor.

uzun süreli araştırmalar sonucu bu kararı verdim
    bu civarda araç arayan arkadaşlara öneririm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.