Şimdi Ara

3000 TL ve altı projeksiyon cihazı önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ev sinema sistemine bağlı olarak kullanabileceğim 3000 TL ve altı projeksiyon cihazı satın almak istiyorum.

Önerilerileriniz nelerdir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben de 2bin tl altına arıyorum. var mı tavsiyesi olan?
  • " 680 saatlik kullanilmis panasonic At6000 projeksiyon cihazim 4K projeksiyona gecis yapmam nedeniyle 8.990.00₺ fiyata satiliktir, ilgilenen arkadaslar telden iletisim kurabilir 05320636024.

• Amazon.de 'den Optoma hd142x satın aldım. Çok memnunum. Ben aldığım vakit herşey dahil 2000 TL' ye mal oldu. 3 hafta evvel.

• quote:

Orijinalden alıntı: kokanche

Amazon.de 'den Optoma hd142x satın aldım. Çok memnunum. Ben aldığım vakit herşey dahil 2000 TL' ye mal oldu. 3 hafta evvel.

Kardeş linki atabilir misin
  • idoer kullanıcısına yanıt
    https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01JOASEJU/ref=oh_aui_i_d_old_o0_img?ie=UTF8&psc=1

• LG PH550G
  • 3000 TL ye alabileceğiniz ev sinema cihazı olarak önerebileceğim ürün Epson EH-TW5300 Projeksiyon Cihazı ,
    pazarlıkla indirimle falan hedeflediğiniz rakamlara alabilirsiniz kanısındayım,
    link: Epson EH-TW5300 Projeksiyon Cihazı

epson Türkiye de çok iddialı. özellikle bu modeli yurtdışı fiyatlarına iki yıl garantili olarak türkiyeden alabiliyorsunuz.
    optoma ise dediğiniz gibi yurtdışı ile Türkiye arasında fiyat farkı uyguluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newonw1 -- 25 Ekim 2017; 0:14:24 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.