Şimdi Ara

3000-4200 TL ARASI LAPTOP ÖNERISI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, nickimden anlasilacagi gibi bilgisayarlari 4 4 luk bildigim söylenemez safin biriyimdir. Bir oyun laptop satin almak istiyorum. Özellikle sogutmasi iyi, ekrani buyuk ve yuksek performansli olsun en önemliside SSD kesin olsun sonradan alip takmakla falan ugrasmak istemiyorum. Arma 3, Battlefield 1, Gta 5 vb yuksek kalite grafikli oyunlari ultra ayarlarda kasmadan oynatabilecek bir laptop ariyorum. Butce degisebilir hic sikinti yok yeterki bana saglam mal önerin.

Tessekur ederim

• O bütçe ile alacağınız laptopun, bahsettiğiniz oyunları ultra ayarlarda akıcı bir şekilde oynayabileceğini düşünmüyorum. Toplama bilgisayar düşünebilirsiniz.
  • Equaties kullanıcısına yanıt
    Benim toplama bilgisayarim var.Problem su benim 1150 socket msi z97 gaming 5 anakartim var ve bu yeni nesil islemciler 1151 socket oldugu icin kullanamiyorum. 1150 socket icin yeni islemciler gelirmi?
  • Dediğiniz özellikte bir laptop alabilmeniz için en az 5500 tlyi gözden çıkarmanız gerekir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PC-Ogrencisi

Benim toplama bilgisayarim var.Problem su benim 1150 socket msi z97 gaming 5 anakartim var ve bu yeni nesil islemciler 1151 socket oldugu icin kullanamiyorum. 1150 socket icin yeni islemciler gelirmi?

1150 sokettede güncel oyunları rahatlıkla oynarsınız.

İ5 4690k o.c yap canavar gibi işlemci zaten

Ekrankartınıda değiştir gtx1060 fln yap ultrada rahat oynarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crysef -- 23 Ekim 2016; 20:59:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.