Şimdi Ara

300 - 400 TL ye Tablet arayanlar mutlaka okusun!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
3.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yaklaşık 1 haftadır 300 - 400 tl arası tablet araştırıyordum. Bir sürü tablet arasında gezdim.
    Yorumları okudukça süper donanımlı çin tabletlerinden vazgeçtim.
    Dell Venue 7 önerdiler araştırdım almaya karar verdim. 16 gb lık modelinin (399tl) tükendiğini gördüm. 30tl az olmasına rağmen düşük özellikle 8 gb modelinide almak istemedim.
    Asus Memopad 7 nin bir üst modeli çıkmış ASUS ME176CX bir kaç gündür bunu araştırıyordum fiyatı 369 -399aralığında bir çok yerde var.
    Buna almaya kara verdim Ram dışında bütün özellikleri venueden daha iyi. kamera aynı.

Marka Asus
    İşletim Sistemi Android 4.4 KitKat
    İşlemci Hızı 1.86 GHz
    Ekran Boyutu 7"
    Ekran Çözünürlüğü 1280 x 800
    Bellek Tipi DDR3
    Sistem Belleği 1 GB
    Sabit Disk Kapasitesi: 8 GB
    Wi-Fi802.11 b/g/n
    Bluetooth Var
    İşlemci TipiIntel® Baytrail
    İşlemci z3745 Dört Çekirdekli
    Garanti Süresi2 Yıl
    Kamera 0.3 MP Ön ve 0.2 Arka Kamera Çift Kamera

Biraz fiyat araştırması yaptım 25 tl bonus verdiği için 354 tlye en uygun goldda buldum tam siparişi verecekken birde n11 e bakayım dedim.

%11 babalar günü indirimi + 33 tl bonusla Tablet tam 296 TL ye geliyor. Hemen siparişi verdim. Biraz araştıranlar bilir bu özellikteki bir tablet için bu fiyatın ne demek olduğunu :)

33tl lik bonus 1 temmuzda yüklenecekmiş o zaman birde 32 gb lik aşağı linkteki kartı sipariş ettim mi 40gb lık tabletin maliyeti 348 tl olacak

piyasadaki çin malları düşünülünce Asus marka bu tablet mükemmel bir fiyat performans ürünü olacak.

Uyarı:
    1) %11 lik Babalar günü indirimi ve 33 tl bonus 15.06.2014 pazar günü bitiyor yani 2 gün var almayı düşünenler buna göre hareket etsin
    2) Babalar günü indirimi için üye olduktan sonra "hesabıma yükle" demeniz yeterli. Bonusu alabilmek içinde alışverişten önce n11 yazıp 3340a mesaj atmanız lazım bütün uyarılar sitede var sonra vay ben görmedim vay ben duymadım demeyin :)

Bu arada tablet heryerde beyaz satılıyor burda siyahıda varmış ben siyah sipariş ettim. Satıcı Ankara Yıldız daymış ürün yarın elinizde dedi. Hele bir gelsin bakalım ürüne dair yorumlarımı da ayrıca yazarım

http://www.n11.com/sandisk-32gb-class10-micro-sd-200x-hafiza-karti-sdsdqua-032g-u46a-P16308672

http://www.n11.com/asus-me176cx-intel-atom-z3745-186ghz-1gb-ram-8-gb-disk7-tablet-P19717289

Arkadaşlar araştırın kıyaslayın isteklerinize uygunsa kaçırmayın derim.

• Arka kamera 5mp, on kamera 2mp olmasi gerek. Ben de teknosadan siparis vermistim gelince acmadan iade edecegim pahali oldu çünkü, ben aldim fiyat düşürdüler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay iyi fiyat mış hocam hayırlı olsun diyelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tablet gelince ilk izlenimlerini bekliyoruz.

• Hocam cinlilerin son rk32 ve pipo gibi markalarim yeni urunlerini arastirdiniz mi, buna intel islemciler de dahil. Ben de aylardir sadece gittigim yerde film ve internet icin tablet bakiyorun ama oyunlarda da kasmasin dediginden hep ibre cinlilere kayiyor. Birde acikcasi ekran cozunurlugu 1080p den asagi veya yukari istemiyorum. Film icin oldugundan da en kotu 9 inc arayisindayim

• tablet süper fakat arka kamera hiç koymasalar daha iyiydi
  • Sehzade27 S kullanıcısına yanıt
    Tablet bugün öğle saatlerinde geldi. çocuğun elinden alıpta test etmeye baktım olmadı ama ilk izlenimlerimi yazayım.
    Ben siyah modelini aldım özellikle fiziksel görünümü beklentilerimin çok ötesindeydi. 2-3 dakikalık çok basit kurulumun ardından açılıyor %90 şarjda geldi. Ekran parlaklığı yarımdayken bile çok iyi bir görüntü veriyor ekranını çok beğendim. Açıldığında küçük bir güncelleme geldi ancak android sürümü 4.2.2 görünüyor 4.4 sonra gelecek heralde. WiFi çekiminde hiçbir sıkıntı yok. Oglum tablet gelir gelmez 10 a yakın oyun indirdi oynadı. 8 gblık alanın 3.9 gb kullanabiliyoruz. Micro sd kart şart. şu ana kadarki gözlemlerimde eksi puan vereceğim tek şey kameraları var mı var tarzında ancak kamere benim için önemli olmadığından bu yönüne hiç takılmadım.şuan şajda 1 saatte %30 dolduruyor yaklaşıkw 3.5 saatte tam şarj olur. Kısaca söylemek gerekirse 7" alacak ve bütçesi 300 - 400 tl arasında olanlar ilk msjda belirttiğim şartları kaçırmadan mutlaka alsın satıcıya babalar günü indirimi ve bonus puanla 286 tl ye geldi dediğimde bu fiyatla fabrikadan bile alamazsınız demişti :)

• tevfikkavil kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler geldi bugün valla fiyatta süper tablette...

• quote:

Orijinalden alıntı: demiray68

Teşekkürler geldi bugün valla fiyatta süper tablette...

Tekrar hayırlı olsun diyelim ozaman

• Hayirli olsun Hocam 4.2.2 değildir 4.4.2 dir sürümü.ben ilk aldigimda %46 civarinda sarji vardi sizinkinin %90 mis.neden farklı acaba?ilk actigimda sürüm 4.4.2 idi bir güncelleme geldi fakat sürüm değişmemişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi motomurat -- 14 Haziran 2014; 18:50:08 >
  • motomurat kullanıcısına yanıt
    Harbiden 4.4.2 imiş baktım şimdi :) teşekkürler uyarı için. şarjın farklı olmasını anlamdım ama %90 olmasına rağmen yaklaşık 3 saatte bitti. Bu tür aletlerde şarjın tam randımanlı gitmesi için 1 hafta 10 gün gerekiyormuş.

• %90 sarjin 3 saatte bitmesi hayal kirikligi 3 saat boyunca oyun mu oynandi ?

• Sehzade27 S kullanıcısına yanıt
    Evet tamamında çocuk oyun indirdi ve oynadı hep böyle olacaksa tabi pek hoş değil ama ilk şarjı yanıltabilir bir iki hafta sonra daha verimli çalışacağını düşünüyorum

• babalar günü indirimi tamam da bonus bulamadım yahu. Çevremdekilerin hiçbirinde yok :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ztalan kullanıcısına yanıt
    329â gelir yinede çok uygun şuan tabletten yazıyorum hiç düşünme al siyah tercih et ben beyaz alacaktım bir yorumda "beyaz tabletler film yada dizi izlerken beyaz çerçeve gözü yoruyor" diye okumuştum bunun için siyah aldım çok memnunum babalar günü indirimi için yarın son gün unutma.

• Arkadaşlar yukarda batarya ile ilgili yorumumu revize ediyorum.
    %100 dolma süresi 3 buçuk saat.
    Tam dolduktan sonra şardan çıkarttım şu ana kadar 4 buçuk saat oldu ekran parlaklığı yarıda 2 saat oyun, 40 dk internet, 1 saat 50 dk da boşta kaldı şu anda şarj %64 boşta kaldığı sürede %1 bile düşmedi bence gayet makul.

• quote:

Orijinalden alıntı: demiray68

Arkadaşlar yukarda batarya ile ilgili yorumumu revize ediyorum.
    %100 dolma süresi 3 buçuk saat.
    Tam dolduktan sonra şardan çıkarttım şu ana kadar 4 buçuk saat oldu ekran parlaklığı yarıda 2 saat oyun, 40 dk internet, 1 saat 50 dk da boşta kaldı şu anda şarj %64 boşta kaldığı sürede %1 bile düşmedi bence gayet makul.

Hocam ekran görüntüsü alip paylaşır misin?

• motomurat kullanıcısına yanıt
    Bir deneyim becerebilirsem atarım şuanda özelleştirilmiş modda bütün seçenekler %50 de kullanıyorum ilk şardan bu yana 17 saat 40 dk oldu %29 da bataryası 3:30 saat oyun 1:30 saat internet kullanıldı.

• tableti geçenlerde kardeşim için aldım konuyu açan hocam sağolsun baya yardımı oldu konunun memnunum sorun yok.
  • Folone F kullanıcısına yanıt
    Rica ederim ne demek forumun amacı birbirimize yardımcı olmak. Bende forumda istişare ederek çok sayıda ürün aldım ve hiç birinde sıkıntı yaşamadım.
    Aynen belirttiğiniz gibi tabletten bende çok memnunun. Oyun oynarken kameranın olduğu bölümün ısınması dışında fiyatına göre kusursuz bir tablet...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.