Şimdi Ara

30+ ULTİMATE TEAM CUP VI [ PS3 ] ŞAMPİYON FİFAZ..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
332
Cevap
1
Favori
4.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  30+ ULTİMATE TEAM CUP VI [ PS3 ] ŞAMPİYON FİFAZ..

Merhaba arkadaşlar ,

Keyifli ve çekişmeli geçen 5 turnuvayı geride bıraktık hep birlikte , çekişmenin had safhada olduğu eğlenceli bir turnuva geçirmeniz dileğiyle , hepinize şimdiden başarılar..

Ödül Dağılımı :

1 - 290k

2 - 140k

3 - 70k

Kurallar :

* Turnuva katılımcı sayısı 16 kişidir , 4 grupta 4 ' er takım yer alacak lig usulüne göre ( home - away ) maçlar oynanacaktır.
    * İlk eleme gruplarında sıralamada ilk 2 lerde yer alan katılımcılar çeyrek finale katılmaya hak kazanacaktır.
    * Turnuva giriş ücreti 35k olup , turnuva organizatörü giriş ücretinden muaf tutulacaktır. ( 15 * 35k = 525 , % 5 EA kesintisi ile 500k turnuvada ödül olarak dağıtılacaktır. )
    * Turnuva puan tablosu için Fixturelist web sitesi kullanılacak ve buradaki sıralamayı herkes kabul etmiş sayılacaktır ( site ikili averajı değil genel averajı baz almaktadır )
    * Turnuva fikstürü fixtürlist sitesinden düzenlenecek ve rövanşlı 2 maç için 2 gün süre verilecektir. ( Ekstra durumlar için ek süre opsiyonu vardır )
    * Belirlenen fikstür için mazereti olmadan maçları aksatanlar için hükmen cezaları verilecektir.
    * Her türlü gol sevinci , gol tekrarını izletme , geride top çevirme , vb. gibi fairplay dışı eğilimlerde bulunan katılımcılar diskalifiye edileceklerdir. ( Yanlışlıkla yapılan gol sevinçleri için 2 katılımcı arasında sorun uzamadan çözülebilir )
    * Katılımcıların pm lerine turnuva giriş coinsi için satın alacağı kart bilgileri gönderilecek ve katılımcılar listesinde kartlarını satın alanların isimlerinin yanında GİRİŞİ ONAYLANDI ibaresi yer alacaktır.
    * Eleme maçlarında 2 maçtada eşitlik bozulmaması durumunda uzatmalar ve seri penaltı atışları tur atlayanı belirleyecektir.
    * Son dönemde sık karşılaşmaya başladığımız modem yüzünden bağlantı sorunu yaşayan arkadaşlar için 2 taraftan birinin farklı bir modemle bağlanması ilk seçeneğimiz olacak , olmadığı takdirde turnuva düzenleyicisinin verdiği kararla tur atlayan belirlenecektir.
    * Oyuncu özelliklerini artıran training kartların kullanılması yasaktır. Kullananlar kullandıkları maçlarda hükmen yenik sayılacaklardır.
    * Bağlantı kopmaları durumunda 2 tarafın anlaşması dahilinde kaldığı dakika üzerinden veya tekrar oynanabilir maçlar.
    * Yanlızca grup elemeleri kura ile belirlenecek , çeyrek final ve sonrasında eşleşmeler aşağıdaki gibi olacaktır :

ÇEYREK FİNAL :

A Grubu Birincisi - B Grubu İkincisi

B Grubu Birincisi - A Grubu İkincisi

C Grubu Birincisi - D Grubu İkincisi

D Grubu Birincisi - C Grubu İkincisi

YARI FİNAL :

A Grubu Birincisi - B Grubu İkincisi Galibi - D Grubu Birincisi - C Grubu İkincisi Galibi
    C Grubu Birincisi - D Grubu İkincisi Galibi - B Grubu Birincisi - A Grubu İkincisi Galibi

KATILIMCILAR :

1 - Fifaz ( tugra79 ) GİRİŞİ ONAYLANDI
    2 - urtur ( sumerurtur ) GİRİŞİ ONAYLANDI
    3 - ruud_ ( albayrakM ) GİRİŞİ ONAYLANDI
    4 - mert2358 ( mert_ultras34 ) GİRİŞİ ONAYLANDI
    5 - QSerdar_TR ( QSerdarQ ) GIRISI ONAYLANDI
    6 - lancelot ( saromagden84 ) GİRİŞİ ONAYLANDI
    7 - coupe96 ( coupe0096 ) GİRİŞİ ONAYLANDI
    8 - dikkat mersinli ( rakipsiz33 ) GİRİŞİ ONAYLANDI
    9 - haki1234 ( Haki_Tr ) GİRİŞİ ONAYLANDI
    10 - aragorn1905 ( LionOfBosphorus ) GİRİŞİ ONAYLANDI
    11 - shabab ( Black_3Flags ) GİRİŞİ ONAYLANDI
    12 - simaobjk ( alperenbjk10 ) GIRISI ONAYLANDI
    13 - mamitek ( drcesh ) GİRİŞİ ONAYLANDI
    14 - Muhibbii ( muhibbi ) GİRİŞİ ONAYLANDI
    15 - ynryilmaz ( ynrylmz ) GİRİŞİ ONAYLANDI
    16 - emirtemelli ( TEMELLI ) GİRİŞİ ONAYLANDI

Grup Kuraları :

A GRUBU :

B GRUBU :

C GRUBU :

D GRUBU :

LİG TABLOSU :

http://www.fixturelist.com/leaguetables.php?l=24596

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fifaz -- 27 Mart 2013; 23:25:13 >

• Eline saglık Tarık ,nacizane bir önerim var,yarı final icin de A ve B grubu çarpraz eşleşmeleri yerine A ve C grubu çarpraz eşleşmesi olsa ayni gruptan çıkanlar sadece finalde tekrar karsilasabilirler diye dusunuyorum.cok da kritik degil tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

Eline saglık Tarık ,nacizane bir önerim var,yarı final icin de A ve B grubu çarpraz eşleşmeleri yerine A ve C grubu çarpraz eşleşmesi olsa ayni gruptan çıkanlar sadece finalde tekrar karsilasabilirler diye dusunuyorum.cok da kritik degil tabi.

Ok haklısın , değiştiriyorum , böylesi daha iyi dediğin gibi
  • Kardeşim beni de yaz bir geri dönüş yapayım diyecektim ki ikinci sıradan yazılmışım bile Bakalım ne durumdayım. Çok konsantre olmaya çalışacağım turnuvaya.

Bu arada arkadaşlar Tarık kardeşim yukarıda yazmış ama bir daha belirteyim. Yeni PSN adresim: sumerurtur

Ekleyin
  • ilk PS3 turnuvam olacak :) bu kadar ustanın arasında gruptan çıkmak değil, sonuncu olmamak için çalışacağım :) bakalım şans ne kadar yanımda olacak :)

yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim
  • Hocam beni de ekleyin lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de yerimi alayım lütfen :)
  • Tarık kardeşim hayırlı olsun yeni turnuvan. katılımcı tüm arkadaşlara başarılar dilerim. yakından takip edeceğim mutlaka
  • turnuva maclarini aksatmayacagimi bilsem direk katilirdim,bundan onceki 2-3 turnuvaya o yuzden katilamadimkatilimci arkadaslara basarilar dilerim.
  • Tarık benide yaz kardeşim. Söz bu sefer sonuncu olmayacağım
  • Tarık kardeşim çok hızlısın. Yine sayende futbol zevkini doruklarda yaşayacagız. Şimdiden sana kolay gelsin kardeşim.
  • Bahtiyar da katılıyormuş Tarık,yoldaymış,dolmadan benden rica etti söylememi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

Bahtiyar da katılıyormuş Tarık,yoldaymış,dolmadan benden rica etti söylememi.

Ok

• yeni turnuva hayirli olsun. Heyecanla takip edecegim. Bu kez Adnan ve Orhan in maclarini izlemek ile yetinecegimm.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmutelbir56

yeni turnuva hayirli olsun. Heyecanla takip edecegim. Bu kez Adnan ve Orhan in maclarini izlemek ile yetinecegimm.

etme be kardeşim sen de katılıver sensiz tadı olur mu hiç...
  • abi kaç gün sürer turnuva? nisan da sınavlarım başlıycak onun için soruyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: shabab

quote:

yeni turnuva hayirli olsun. Heyecanla takip edecegim. Bu kez Adnan ve Orhan in maclarini izlemek ile yetinecegimm.

malum daimi gece vardiasindayim biliyorsun haftada 2 gun iznim var oda maclara denk gelmiyor :(

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: shabab

quote:

malum daimi gece vardiasindayim biliyorsun haftada 2 gun iznim var oda maclara denk gelmiyor :(

ii de buna rağmen hiç aksatmadın be dostum:)
  • Tarik Abicim beni ve yener abimi yazarsan cok memnun oluruz.

Yenerylmz ( ynrylmz )
    emirtemelli ( TEMELLI )
  • quote:

Orijinalden alıntı: simaobjk

abi kaç gün sürer turnuva? nisan da sınavlarım başlıycak onun için soruyorum

Maksimum 15 gun surer kardesim

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.