Şimdi Ara

30+ ULTİMATE TEAM CUP VI [ PS3 ] ŞAMPİYON FİFAZ.. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
332
Cevap
1
Favori
4.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @mersinli ve Mamitek Sizden hbr bekliyorum bu gece için
  • quote:

Orijinalden alıntı: dikkat mersinli

Siftahı ilk biz açtık galiba
    mersinli 3-2 shabab
    shabab 3-1 mersinli
    eline sağlık orhan zevkli maçlardı başarılar dostum

kardeşim seniin de eline sağlık her zamanki zevkli ve stresli maçlardı...umarım gruptan çıkamazsın

• quote:

Orijinalden alıntı: aragorn1905

quote:

Orijinalden alıntı: emirtemelli

@Muhibbi
    @aragorn1905
    @QSerdar_TR

Arkadaslar sizden cevap bekliyorum bugun mac yapacakmiyiz? Ona gore uyuyup uyumayacagim. Saat 00:30 a kadar musaitim, Tesekkurler

e hocam daha ekleme isteğimi kabul etmemişsin ki :) ben bi 10 dakika içinde hazır olurum sanırım :)

Kardes kusura bakma maca bakiyordum hazirim istedigini kabul ettim yapalim istersen
  • quote:

Kardes kusura bakma maca bakiyordum hazirim istedigini kabul ettim yapalim istersen

bi 20 dakika daha rica etsem ? sen cevap vermeyince film indirmeye başladım :) bitsin, ben daveti göndereyim, olur mu ?
  • quote:

quote:

bi 20 dakika daha rica etsem ? sen cevap vermeyince film indirmeye başladım :) bitsin, ben daveti göndereyim, olur mu ?

kardes vallahi zor durumda birakmisim seni ama hic vaktim yok
  • quote:

quote:

quote:

kardes vallahi zor durumda birakmisim seni ama hic vaktim yok

Neyse 24:00 da yapalim ozaman kardes muhibbiyle yarin artik beklyiyorm
  • quote:

Orijinalden alıntı: lancelot84

@mersinli ve Mamitek Sizden hbr bekliyorum bu gece için

Şu an onlinem hemen gelirsen yaparız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geliyorum
  • Aragorn1905 0 - 5 emirtemelli
    emirtemelli 7 - 2 Aragorn1905

Guzel bir oyunun ve takimin var, guzelde bir insansin cok tesekkurler maclar icin .

Turnuvanin devaminda basarilar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhibbii

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Muhibbii

ilk maçımız turnuvada olacak herhalde :) ben bu gece saat 11den sonra müsait olurum.. haberleşelim, uygun vakitte hemen yapalım maçımızı :)

aynen dostum kısmete bakk :D

heyecanlıyızzz aynı saatlerde online olabiliyorum bende, görüşürüz kardeşimm

Kardes biz aragornla macimizi yaptik suanda aciksan senlede yapalim arkadaslik gonderdim

• quote:

Aragorn1905 0 - 5 emirtemelli
    emirtemelli 7 - 2 Aragorn1905

Guzel bir oyunun ve takimin var, guzelde bir insansin cok tesekkurler maclar icin .

Turnuvanin devaminda basarilar.

sağol hocam, senin kadro kadar kaliteli bir kadrom olsa belki başa baş olurdu ama olsun :) amaç eğlenmek :) benim PS3te ilk turnuvam zaten :) amacım sonuncu olmamak grupta ama bu gisişle olacam gibi görünüyor :)

başarılar :)
  • ne zaman yaparız dostlar maçları
  • Lancelot-Rakipsiz :1-0
    Rakipsiz-Lancelot : 0-1

Tesekkurler mersinli
    Toplam 180 dakikda 2 kere gelip golleri atabildim , harika bir savunma yapma anlayisin var , herkese karsi en azindan biraz pas yapabilirim sana karsi elim kolum baglandi.
    Basarilar turnuvada

• quote:

Lancelot-Rakipsiz :1-0

Tesekkurler mersinli
    Toplam 180 dakikda 2 kere gelip golleri atabildim , harika bir savunma yapma anlayisin var , herkese karsi en azindan biraz pas yapabilirim sana karsi elim kolum baglandi.
    Basarilar turnuvada

Tebrikler hocam rakipsiz kuzenim olur, fena hirpalamissin. A gurubunun favorisiyim diyordu kendileri :) bu ona ders olsun.

• quote:

Tesekkurler mersinli
    Basarilar turnuvada

dostum tebrikler adnanı yenmek hakketende zor iştir...sabrın meyvelerini toplamış gibisin...gözümü korkutmaya başladın önce baş belam ruudu yendin şimdi ezeli rakiplerimden adnanı tırsmaya başladım

adnancım senden hiç beklemezdim böle bi skoru beni hayal kırıklığına uğrattın üzüldüm la:(
  • Muhibbiden ses yok arkadaslar guzel baslayan turnuva herkes icin guzel sona ersin iyi geceler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

quote:

Orijinalden alıntı: QSerdar_TR

quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

quote:

Orijinalden alıntı: simaobjk

tamam hocam ben katılabilirim

Ok , su an isyerindeyim geceye giris kartini gonderecegim , kuralarida gece cekiyorum

Tarık babako34 de yer varsa eklermisin ben heber veririm kendisine katılmak istıyordu...

Maalesef alperen ile tamamladik , ilk yedekti zaten kendisi

Sağlık olsun tarık.

• @QSerdar_TR musaitsen macimizi yapalim
  • quote:

Orijinalden alıntı: shabab

quote:

Tesekkurler mersinli
    Basarilar turnuvada

dostum tebrikler adnanı yenmek hakketende zor iştir...sabrın meyvelerini toplamış gibisin...gözümü korkutmaya başladın önce baş belam ruudu yendin şimdi ezeli rakiplerimden adnanı tırsmaya başladım

adnancım senden hiç beklemezdim böle bi skoru beni hayal kırıklığına uğrattın üzüldüm la:(

ahh ahh

Keşke o woodgate burda olsaydı :)

hala yediğim farkın şoku içindeyim ,

ama son 2 günde toplam 15 saat filan oynadım , biraz işe yaradı .

Hedefimiz ilk 4 bu turnuvada

• quote:

Tesekkurler mersinli
    Basarilar turnuvada

Tebrikler dostum umarım umduğun gibi olur ve ilk 4 de girersin maçlar çok zevkli geçti bende bir kaç pozisyondan yararlanamadım neyse kısmet sanaymış başarılar

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.