Şimdi Ara

30+ ULTİMATE TEAM CUP VI [ PS3 ] ŞAMPİYON FİFAZ.. (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
332
Cevap
1
Favori
4.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: lancelot84

Simao-lancelot:0-2
    Lancelot-simao:5-2

Simao kardesimi kutluyorum , keske ilk macada o kadro ile ciksaydi , 2 macdaki kadro cok daha iyiydi , ama ikinci macdada bir yerden sonra oda birakti hissettim.

Kart bilgisini pm atarsin kardesim bekliyorum , odulun icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nasıl yani son kupa tarık ben katılmayı çok istiyordum turnuvaya kısmet artık burdaki herkes

canı gönülden yapılmasını istiyor gördüğüm kadarıyla yanılıyormuyum Arkadaşlar??
  • quote:

Simao kardesimi kutluyorum , keske ilk macada o kadro ile ciksaydi , 2 macdaki kadro cok daha iyiydi , ama ikinci macdada bir yerden sonra oda birakti hissettim.

tebrikler hocam o takımla da çıksam bişey değişmezdi diye düşünüyorum. kaç maçtır yeniliyorum. artık oynıyamıyorum sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: simaobjk

quote:

tebrikler hocam o takımla da çıksam bişey değişmezdi diye düşünüyorum. kaç maçtır yeniliyorum. artık oynıyamıyorum sanırım

Ben kendimi career verdim , insani cok gelistiriyor ;)) tavsiye ederim

• FIFAZ dostum çok sevindim canı gönülden tebrik ederim.......Bizde kura çekimini yaptık başlıyoruz bakalım....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gonadotropin

FIFAZ dostum çok sevindim canı gönülden tebrik ederim.......Bizde kura çekimini yaptık başlıyoruz bakalım....

Eyw dostum , kolay gelsin , basarilar

• tebrikler tarık abi
  • quote:

Orijinalden alıntı: XaViEsTa

tebrikler tarık abi

Eyw ali saol kardesim

• Tarık kardeşim tebrikler.Aslında bende önceki turnuvada tam havamı yakalamıştımki. şampiyonluğu doğru bende aşırı düşüş sonrası maçları kaybettim ve o düşüş sonrasıda bu turnuvadanda erken elendim. Ama senden devamını bekliyorum kardeşim. Yeni turnuvada beni yazmayı unutma sakın.
  • turnuvadan elendikten sonra, bayağı bi süredir yoktum, işten de izin alıp biraz dinlendim... ama geri döndüm artık :)

tebrikler Tarık abi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aragorn1905 -- 31 Mart 2013; 18:26:55 >
  • http://forum.donanimhaber.com/m_73380948/tm.htm

Katılımlar devam ediyor duyanlar duymayanlara anlatsın ,
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.