Şimdi Ara

30+ ULTİMATE TEAM CUP II ( PS4 ) ŞAMPİYON HAKİ TEBRİKLER.. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
409
Cevap
2
Favori
5.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla hızlıca r1 l1 yapıyorum hocam daha fazla elimden bişey gelmez bende sevmiyorum gol sevinç vs izlemeyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bu sene gol sevinçlerini geçmek biraz zaman alıyor ve bazen o süre zarfında gol sevinçleri olabiliyor ( benimde başıma geldi ) , ekrana doğru gelip kasti bir şey yapılmamışsa pek takılmayalım derim zaten samimiyetine inanmadığım durumların olacağını sanmıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

Beyler bu sene gol sevinçlerini geçmek biraz zaman alıyor ve bazen o süre zarfında gol sevinçleri olabiliyor ( benimde başıma geldi ) , ekrana doğru gelip kasti bir şey yapılmamışsa pek takılmayalım derim zaten samimiyetine inanmadığım durumların olacağını sanmıyorum..

spiker yorumlarken geçmedi ona kızdım ben daldı herhalde

• fasakasa kullanıcısına yanıt
    Cigarasından bi nefes çekmiştir..
  • Utkn: 4 Fb21: 1
    Fb21: 2 Utkn: 0
    Güzel maçlardı, eline sağlık. İlkinde şanslıydım oldukça, her vurduğum girdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utkn -- 21 Ekim 2014; 2:46:39 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel Puan Tablosu :

http://www.fixturelist.com/leaguetables.php?l=33528

Nasıl beyler 78 pace keyifli mi geçiyor maçlar ?
  • Fifaz kullanıcısına yanıt
    Kardeşim ne yalan söyleyeyim tam bana göreymiş düşük pace li takımlar. UT seasons ta bu turnuvaya katıldığım iki takımla devam ediyorum. Şimdilik 9 galibiyet 1 beraberlik olarak gidiyor. Turnuvuda ise 2 maç yaptım şimdilik ama. Çok zevk aldım. Kazandığım için değil gerçekten kazanmak için çok emek harcadığımdan keyifliydi. İlk maç Mario Gomez'i pozisyona sokabilmek için kendimi parçaladım. Kaybetseydim de çok zevk alacaktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: urtur

Var abi olmaz mı 06.20 de kalk. Hazırlan kahvaltı yap. Evden fırltına gibi araba kullanarak Anne'nin evine git. Oğlanı bırak. Tekrar roket gibi geri gel. Hanımı ve diğer öğretmen arkadaşları topla. 65 km araba sür. (Dağ tepe geçerek. Dağın başında çalıştığımız okullar) Hem müdürlük yap hem 1. ve 2. sınıflara derse gir. 1. sınıflara okuma yazma öğretecem diye uğraş. Velilerle uğraş. Yok boşanmışlar da, velayet annedeymiş de, baba ben çocuğu istediğim zaman kaçırırım sen karışamazsın da.... Jandarma kavga döğüş... Kafa kazan tekrar atla arabaya 65 km daha sür eve gel Oh içimi döktüm...

Allah kolaylık versin senin işin bizden daha zor beyin olarak çok yorulursun bu dertlerle dök tabi içini sıkıntı yok dinleriz biz benim kızda 4.sınıfa başladı resim öğretmeni arızalı biraz sıkıntı yaşıyoruz kadının 60-70 tane şikayet dilekcesi var napıcaz bilmiyorum

• Abi neden bilmiyorum ama resim, müzik ve beden eğitimi öğretmenlerinden arızalı arkadaşlar daha çok çıkıyor. Hatta şöyleki fakültede okurken müzik, beden ve resim öğretmenliğinde okuyan tanıdığım bütün arkadaşlarım hafif kırıktı Çok takılmamaya çalışın.

Benim Annem de öğretmen. Kız kardeşim ortaokula giderken matematik öğretmeniyle sorun yaşamıştık. Kardeşim çok kırılgandır. Kolay değil. Kız babasını hiç tanımadan büyüdü. Hassastır biraz. Tutmuş bu dangalak sen matematiği beceremiyorsun beceremeyeceksin demiş. Annem gitti konuştu meslektaşız gibisinden. Adam hafif dangozdu yapacak birşey yok. Biz de hiç uğraşmamaya karar verdik. Kardeşim Denizli'nin en iyi ikinci okulu olan(birincisi Fen Lisesi) Denizli Anadolu Lisesini kazandı. Şimdide mühendis oldu Ege Üniversitesini bitirdi çalışıyor Matematiği beceremeyen kız. Çok takılmayın bence.

• Arkadaşlar her akşam saat 22-00 ile 24-00 arası müsaitm beni açık gören kim olursa msj çeksin maçlarımızı yaparız.
  • 1 saat sonra falan c grubundan online olan varsa yapabiliriz

• dediğin gibi yapıcaz artık ödevden eksi vermiş kızda çok üzüldü doğal olarak ben gitmiyorum okula gitsem olay çıkacak biliyorum hanım sen gelme zaten diyo hayırlsı bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: QSerdar_TR

Arkadaşlar her akşam saat 22-00 ile 24-00 arası müsaitm beni açık gören kim olursa msj çeksin maçlarımızı yaparız.

pm çeksek olurmu
  • A grubu onlineım

• Utkn 2 1 oğuz

Oğuz 2 1 utkn

Çok zevkli maçlardı tekrar eline sağlık

• c grubu onlineım :)
  • Ezique kullanıcısına yanıt
    Geliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

Geliyorum

indimi oyun
  • EZique 2-0 umutuslu
    Umutuslu 2-4 ezique

• quote:

Orijinalden alıntı: Ezique

EZique 2-0 umutuslu
    Umutuslu 2-4 ezique

tebrikler kardeşim zevkli maçlardı .
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.