Şimdi Ara

30 kişiden bir kişiye (50TL değerinde) seçeceği Steam oyunu hediye edeceğim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir mobil uygulamam var ve uluslararası bir programa katıldım.

Mobil uygulamam ile ilgili başlık
    https://forum.donanimhaber.com/3-yillik-hayalim-trendoline-mobil-uygulamasi-artik-faaliyette--124297472

Mentörlerim insanlarla reportaj yapmamı istediler, sokaktan rasgele insanları seçip gerekli reportajları yaptım fakat biraz daha farklı yerlerden farklı kültürlerden insanlarla yapmam gerektiğini düşündüğüm için direk aklıma burası geldi :)

Verdiğim bir skype adresi üzerinden benimle görüntülü 5 dakika basit sosyal medya hakkında soruları cevaplayan 30 kişiden bir kişiye 50TL değerinde seçeceği steam oyununu hediye edeceğim. Gönül isterdi ki herkese ücretsiz oyun vereyim, ama gel gör ki maddi durumum buna pek müsade etmiyor.

Bir diğer seçenek ise 30 kişiden herkese 2TL lik oyun vermek olurdu, onu da kimse kabul etmez diye düşündüm. Fikirlere açığım tabi.

Sorular şu şekilde, hangi sosyal medya ağlarını kullanıyorsun, paylaşım yapmayı severmisin tarzında olacak. Özeliniz hakkında birşey sorulmayacak, bir tek isim yaş ve meslek gerekli. İsim derken de, soyad değil sadece ad. Eğer bu bilgiyi de vermek istemiyorsanız sallayın artık ne diyim :) Yaş kitlem 18-35 yaş arasıdır.

Bu bir anket değildir kısa bir sohbet vari reportaj olacak. Görüntülü konuşmak tercihimdir daha samimi olmak adına. Türkçem çok iyi sayılmaz yabancıyım, ama rahatça anlaşabiliriz diye düşünüyorum :) (burada şakır şakır yazdığıma bakmayın)

Skype adresim "giveawaytrend"

Skype'dan ekleyenler buraya ekledim desinler, ben reportajdan sonra konu başlığını editleyip katılanları yazarım. Rasgele seçeceğim kişi konusunda güven olmayanlar isterse twitchden canlı yayın yaparak çekilişi de yaparım.

Hepinize teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaLiVa -- 28 Nisan 2017; 23:32:50 >

• Tüm şartlar uygun ama Skype kullanabileceğim bir PC veya telefon yok. Yazışarak oluyorsa katılalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekledim ayca_22
  • Çekilişe katılmak istiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pm attım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkolog

ekledim ayca_22

eklemediniz sanırım davetiye gelmedi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.