Şimdi Ara

30.kattaki evimden resimler (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
4
Favori
9.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sagolun arkadaslar tekrar tekrar soluyorum allah daha iyilerinde oturmayi size nasip etsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam küçült şu fotoğrafları zaten 512kb internetim var bilgisayar patlayacak sandım.
  • hocam butun komsularının isimlerini biliyo musun ? bu arada ev manzara guzel gule gule kullan ama her evin kendine ait bahcesi olan, bahceler citlerle cevrili, her evde kendine ait ufk bir otomobil garajı, garaja takılı filesiz basketbol potası olan klasik amerikan evleri gibi degil hani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0!!Obbs!!0

quote:

Orijinalden alıntı: Uluç.

Eve gelmeden sıkışsan, eve çıkana kadar salarsın asansöre.

Otoparktan eve cikmak 15 sn suruyor otopark -3.kata parkediyorum hep 30.katta ev

• quote:

Orijinalden alıntı: lgndkgn

hocam butun komsularının isimlerini biliyo musun ? bu arada ev manzara guzel gule gule kullan ama her evin kendine ait bahcesi olan, bahceler citlerle cevrili, her evde kendine ait ufk bir otomobil garajı, garaja takılı filesiz basketbol potası olan klasik amerikan evleri gibi degil hani.

Bilmiyorum valla , tabiki bi amerikan evi degil :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lgndkgn

hocam butun komsularının isimlerini biliyo musun ? bu arada ev manzara guzel gule gule kullan ama her evin kendine ait bahcesi olan, bahceler citlerle cevrili, her evde kendine ait ufk bir otomobil garajı, garaja takılı filesiz basketbol potası olan klasik amerikan evleri gibi degil hani.

Bilmiyorum valla , tabiki bi amerikan evi degil :)

kredi kartı borcum var biraz borç alabilir miyim sevgili hocam
  • abicim güle güle oturda 30. kat nedir arkds camdan dışarı bakamazdım ben iyiki kenar mahallede ve müstakil evde oturuyom gerçi istesem orda oturamazdım baya pahalıdır oralar eskişehir e kurban olam ya istanbulda yaşanmaz arkdş çin olmuş resmen.
  • 1- orda yıldırımlar fena düşüyor, alan açık ve manzara geniş.
    2- hangisindesin 41 daire olanda mı, yoksa 31 mi? Keşke 31. katı alsaydınız en güzeli en üst katta oturmak.
    3- ev kaç m2, her kat tek daire mi ve alttan üstten ses alıyor mu? yani komşu gürültüsü çekiyor musun?
    4- yaş kaç?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NewtonunKafasınaDüşenElma

O bina depremde ne sallanır var ya.. Bunu gördükten sonra iyi ki müstakil evde oturuyorum dedim içimden..

Baltalı ilah

• Oraya yangın merdiveni çıkamaz.Yangın çıkarsa

• vay arkadaş adam 30, kattan bakıyor adamlar karınca gibi. ben müstakilden bakıyorum karıncalar karınca gibi
  • Allah daha çok versin.
  • binayı yan mı yatırdın fotoları çekmek için şaka bir yana tehlikeli yerde oturuyorsun yinede güle güle otur diyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

1- orda yıldırımlar fena düşüyor, alan açık ve manzara geniş.
    2- hangisindesin 41 daire olanda mı, yoksa 31 mi? Keşke 31. katı alsaydınız en güzeli en üst katta oturmak.
    3- ev kaç m2, her kat tek daire mi ve alttan üstten ses alıyor mu? yani komşu gürültüsü çekiyor musun?
    4- yaş kaç?

Yasim 21
    yldrim dusmesi gibi bisey olmuyor cunku gokdelenlerin tepesinde yildirimi engelleyici kirmizi yanip sonen bi alet var
    Kimsenin sesi kimseye gitmiyor valla memnunum yalitim guzel
    Her katta 6 daire var
    31. Kat penthouse yani tum kat bi daire tek kisiye ait fiyati 4 milyon dolar

160m2 felan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0!!Obbs!!0 -- 8 Şubat 2013; 0:05:50 >
  • maşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gayipten Gelen Ses

kağıt uçak atsana aşşa kardeş videoda çek

sesli güldüm..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

1- orda yıldırımlar fena düşüyor, alan açık ve manzara geniş.
    4- yaş kaç?

Yasim 21
    yldrim dusmesi gibi bisey olmuyor cunku gokdelenlerin tepesinde yildirimi engelleyici kirmizi yanip sonen bi alet var
    Kimsenin sesi kimseye gitmiyor valla memnunum yalitim guzel
    Her katta 6 daire var
    31. Kat penthouse yani tum kat bi daire tek kisiye ait fiyati 4 milyon dolar

160m2 felan

1- benim demek istediğim yıldırımlar tam seyirlik oluyor. alan çok geniş olduğu için 1-2 yere yıldırım çarpıp kıvılcım fısşkırdığını görmüştüm.

püfür püfür ne güzel oluyor üst katta oturmak.

güle güle otur.

• adam şovalye 4. resimden biri doğru yükleyebilmiş.

• Asansorden bi resim
     30.kattaki evimden resimler

• boynum kırıldı bune lan
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.