Şimdi Ara

30 günlük nofap serisi başlıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nofap falan boş iş arada bi patlat osbir iyi gelir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bir günü daha başarılı bir şekilde geride bıraktık oldu 4 /
  • benim 1 hafta oldu yavaş yavaş sanki beynim açılıyor rahatlıyor gibi hissediyorum psikolojik midir hakiketen öylemidir bilemem

• 29+2’den sonra nerde olduğumu unutuyodum a**
  • bir günü daha başarıyla tamamladık bir tık daha zorlanmaya başlıyorum /
  • 27. gündeyim  

• BloodyMonday kullanıcısına yanıt
    helal olsun
  • dr.13 kullanıcısına yanıt

eyvallah. hedef 3 ay bakalım ne olacak...

çok iyi hocam peşinden geliyorum bende hafızada kuvvetlenme hissediyor musun
  • 1 hafta olmuş zihin gücümle nesneleri hareket ettirebiliyorum

• dr.13 kullanıcısına yanıt

hocam mental performansı arttırıyor kesinlikle. daha iyi konsantrasyon ve daha hızlı kavramayı sağlıyor. okuduğum bir şeyi hemen anlıyorum. tabi ki şu an peak seviyede değil bu süre çok uzun olmadığı için. ama kronik fapping e göre gece ile gündüz gibi fark var yine de.

27 yine de gayet iyi
  • abi lanet olsun böyle bağımlılığa aklımdan çıkmıyo ki 2 saat bi iş çıkıyo onla mesgul oluyosun ne güzel ama bitince kaldıgın yerden devam yok abi ben vallaha yapamıcam bunu ya ulan 4 günde sabahtan akşama kadar düşünür mü bi insan

yapan adamlar zorlanmaz tabi adamlar zaten mutlu mesut yaşıyo ferreden başka yapıcak milyon tane hobisi uğraşı var ama benim gibi işsiz sapsız adamlar için tam bi işkence , 7 24 pc başındasın napcaksın ferre izlemeyip ,eninde sonunda oraya geliyo olay.

• Epsilon kullanıcısına yanıt
    jahskqshkqhs doğru aga haklısın
  • reyiz sende cevap verme gereği duymasaydın keşke
  • dostum sana öyle gelmiyor bunun sebebi masturbasyon sonrası evrimsel amacımızı tamamlıyoruz ve bu hayat için o sürelerde yapmamız için anlamlı bir şey bulamıyoruz o enerjiyi motivasyonu da ama eğer 1 hafta falan yapmazsak daha anlamlı oluyor dediğin gibi müzik dinlemek vesaire vücuda beyne daha fazla zevk veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr.13 -- 19 Nisan 2021; 0:56:11 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.