Şimdi Ara

★★★ 30+ Diablo Oyuncuları clanı OLDBOYS ★★★ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
293
Cevap
3
Favori
11.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dün akşam daha doğrusu gece çıkarken içimdeki sesi tekrar dinledim bir rift daha attım yine pişman olmadım.
    bazen bu sese kulak vermek lazım arkadaşlar

sanki işe yarar bir tezim var, leoric + mf gemle cok iyi droplar aldım kullandıgımdan beri

son aradıgım ve cıkan droplar ancient maxi ve physical soj aynı anda beraber. ve bir kaç iyi parçalar daha
    sabırsızlanıyorum tekrar farm yapmak için

bu arada mavi item lazım kalmadı cok tez bitiyor yokmu sezon actV questi olan bana checkpoint versin yaw
  • 1997 liyim gelebilir miyim klana ?
  • 1-2 hafta yokum, malum mezuniyet işleri. Nasıl gidiyor, neler kaçırıyorum boş kalmış buralar.
  • Baydim ben biraz.kendimi diziye filme verdim.zamane orta yaşlıları sabırsız azizim :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu sen nerelerdesin millet uçtu gitti sen gerilerde kaldın tek wizardla oynayıp duruyon zaten:) ben bile 3. Karakterimi açtım demon hunter takılcam artık murat duymasın hani diyecek crusader açacaktın ne yapayım partilerde görüyorum fena akıyor dh lar ben de merak ettim int'e dex'e bulaştık bi kere:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilitci

Yahu sen nerelerdesin millet uçtu gitti sen gerilerde kaldın tek wizardla oynayıp duruyon zaten:) ben bile 3. Karakterimi açtım demon hunter takılcam artık murat duymasın hani diyecek crusader açacaktın ne yapayım partilerde görüyorum fena akıyor dh lar ben de merak ettim int'e dex'e bulaştık bi kere:)

Olsun daha çok var sezonun bitmesine Mesut abinin dediği gibi bayıyo bir yerden sonra... Kasada yer kalmadı benim yeni karaktere, istesem de oynayamam. Sezon4'ü görebilmem için eski karakterleri silmem lazım, sezon bitmeden gelse iyi olur şu slot alımı falan dedikleri şey. İnt candır ya

• hieyttt

ne dexi ne inti
    erkek adam str kullanır
    hele bizim yaşlarda int dex hiç uymaz devamlı aksiyon devamlı adrenalin beyin suyuna sidik karışır valla
  • Sanırsam Blizzard goblin şeklinde kumbara dağıtıyor. Gear Store açmasını mı kutluyor, yoksa 3. yılını mı kutluyor anlamadım.
    Baya sevimli bir şey, sırtındaki keseye para atınca kıkırdıyor. O hayvanus mavi goblini koysa ben daha çok sevinirdim :) Neyse işin özü random olarak seçecekleri 10 kişi kazanacakmış sanırsam. 135899 kişi olmuş onların içinden bize gelir mi bilmem. Ve bir de 3 gün kalmış.
    Orjinal link:http://us.battle.net/d3/en/blog/19061428/ buradaki enter yazan kısma tıklayıp isim soyisim ve email kaydedip katılıyormuşuz.
    Bu da enter'a tıklandığında çıkan link:https://blizzard.wishpond.com/treasuregoblingiveaway/

• Str'miz var Allaha Şükür ama yanina bi hatun iyi oluyor sıkılmasın adamcağız :)
    Vahap kaydoldum simdi ama bu is kadaladan ancient silah bulmaktan daha zor gibi bakalım çıkacakmı.

• yaş o iş mail yazmaya bile uğraşamam

ben goblin pet istiyorum yauu
  • Çocuk sahibi olmuş diablo oyuncusu (temsili)

★★★ 30+ Diablo Oyuncuları clanı OLDBOYS ★★★
  • Kankalaaaaaarrr nerdesiniz niye girmiyonuz hiç oyuna klanda hareket yok yaaavvv.

• Diziye filme verdim kendimi.sadece diabloya özgü değil diğer oyunlardan da uzağim bu ara.GTA v ede dokunmuyorum.eski oyunlardan dawn of war 2 yi yükledim.oynarsam onda last stand modunu oynuyorum.kafayı çok yormadan.

Diablo ile top gibi oynamaya devam ettikçe bliz,casual oyunculara şansa bağlı olarak güzel üst başı çok gördükçe pek ilgimi çekecek gibi durmuyor oyun.

Belki doğali ve olması gerekeni yapiyorlardir ama RPG geleneğine yakin olmadiğimdan bana garip geliyorda olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, beni de eklemenizi rica edeceğim :)
    d2'yi 20 kere normal yoldan, 20 kere de karakterlerimi editleyip, her türlü hile hurda ile, bitrmiş cılkını çıkarmış bir oyuncuyum ben de.. Şimdi d3 Ros'a başladım, çok uzun bir süre ara vermştim hakikaten. Yaş 30'dan pek bi yukarıda...

sevgiler
  • Ben yardımcı olayım, battletag yazmamışsınız. Oyunda da ulaşabilirsiniz beni eklerseniz invite atarım clan'a, siz geçin şöyle ben etrafı toplayayım
    CuCuK, speedyDNA , az toplanın abi yeni insanlar geliyor. Kolonya nerde...
  • WaapS kullanıcısına yanıt
    genele yayılan ani bir durulma oldu sanırım.mevsimsel de olabilir. yaşlılıktanda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CuCuK -- 16 Haziran 2015; 15:13:42 >
  • Pm attım.
    Bu ara 53 grift takıntım yüzünden her akşam online'ım :)
    Eklerseniz sevinirim.
  • öhöhöm
    anahtarı içerde unutmuşum gelemedim
    sularda kesilince

bakıyorum hemen

(ev taşıma işlerim var kiraya çıkıyorum hayatımda ilk defa üçer beşer topluyoruz bakalım az kaldı)
  • 53 grift bana tanıdık geliyor biyerden

hmmm yotube da görmüştüm evett:D
  • günaydın boyboys lar

yeni sezon gelsede yumulsak
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.