Şimdi Ara

★★★ 30+ Diablo Oyuncuları clanı OLDBOYS ★★★ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
293
Cevap
3
Favori
11.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Abi ne diyosun her 5 saniyede 1 takıla takıla oynuyorum ptr de :) Ama çok güzel oldu oyun ben diyeyim, yeni sezon en azından oynanır hale geldi :) Her sezon böyle yenilik istiyorum ya çok değil, uğraşacak bir sürü şey çıktı sıkılmayız artık :)
    Çıkartamadığım Ancient SS silahımı cube'den elde ettim, tasker ve rorg'u da koyunca eldiven olarak magefist alıp ortalığı ateşe verdim :) Ancient SS düşerse eğer, furnace almak daha mantıklı tabi. Yarın değişik şekiller deneyeceğim, barbara hiç bulaşmadım daha.
    Bu arada bir şey söyleyeyim, keywarden'lardan topladığımız bones,war vs. keyleri bankada bir baktım her biri infernal machine olmuş. Yani 4 tane sadece bones key'i vardı bankada 4 tane infernal machine bones kapısı olmuş direk. Patch gelmeden key biriktirmek lazım bankada ancak machine yapmayın belki olur :) Zaten hellfire için soket garanti olacağı için şuan biriktirmek en mantıklısı.
  • Sevgili abilerim, büyüklerim... Birlikte nice bayramlara, şu kolonyayı bi bulamadım kim alıyor bunu. :) Clan'ın küçüğü olarak ellerinizden öperim, harçlığımı da öhöm öhöm neyse...
    Bayramınız şeker tadında olsun

• +250 key var 4ünden de TX über run yapmak isteyen oyunda beni gördüğü zaman direk mesaj yazsın oyundan...

TX'de 3er tane organ düşüyo büyük oranda o sebep TX (bazen 2 düştüğü de oluyo gerçi)

benim BTAG TORBACI (wd oynamaya başladımdı espiri olsun diye şeettik, değiştirilemiyomuş kaldı öyle )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KKM -- 26 Ağustos 2015; 22:25:09 >
  • Mrb benim bir sorum olacaktı..
    Sanırsam gem takılı yüzüğümü satmışmıyım nedir sandık da yok
    Bi Gr yaptım urshi de hala level 49 olarak gözüküyor bir daha düşmesini mi beklemek zorundayım
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alparslanware A kullanıcısına yanıt
    Düşen gem bir daha düşmez, eğer düşmesini istiyorsanız oyunda kasadan yere atın ve grift girin kesin düşer. Böylece iki tane olmuş olur.
    Yani; urshi'de görünüyor ise o gem hala kasanızdadır ya da üzerinizdedir. Başka karakterin üzerine giydiği gemlerde görünmez. Önce üzerinize bakın sonra kasayı talan edin başka yüzüğe takmış olabilirsiniz.

• Msj atmıştım ama gözükmemiş
    Tşk ederim sayenizde kaybolmamıştır inancıyla tekrar kontrol edince templar a takmış olduğumu gördüm
    Tekrardan tşkler...

• Saat 18:00'de kimler hazır :) Sıfırdan açan gelsin yanıma campaign mode akıyoruz, hızlı şekilde. Sonra ise sezon görevlerini tamamlayıp verdiği peti alıp yanımızda gezdiriyoruz. Biraz çirkin bir pet, mustafa abi döver gibi geldi bana kemerle :) zira fetişleri nasıl beslediğini gördüm GR50'de delirdiler :)
    Son anda karar vereceğim ne açacağıma bakalım, herkes yine barbar açmaz herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaapS

Saat 18:00'de kimler hazır :) Sıfırdan açan gelsin yanıma campaign mode akıyoruz, hızlı şekilde. Sonra ise sezon görevlerini tamamlayıp verdiği peti alıp yanımızda gezdiriyoruz. Biraz çirkin bir pet, mustafa abi döver gibi geldi bana kemerle :) zira fetişleri nasıl beslediğini gördüm GR50'de delirdiler :)
    Son anda karar vereceğim ne açacağıma bakalım, herkes yine barbar açmaz herhalde.

başladınız mı 0 dan açıcam geleyim dostum yanınıza
  • Uzun bir aradan sonra Ros'a bir şans vererek aldım.Yaş 34 oyun içerisinden istek göndereceğim zira benim eski tayfadan oyunu oyunu oynayan hiç kimse kalmadı

• Katılmak isterdim.güzel bir proje.ama SAYGI ön planda olsun diyorsanız tanıdığın insanlarla az Sayıda olursa oluyor gerçekten.klanım 10 kişi 3 4 ünü zaten yüzünüze tanıyorum.diğerleride uzun Süreli oynadığım veya Diğerlerinin eşi dostu

• ykrr kullanıcısına yanıt
    Güzel düşünce saygı gösteriyorum. Ancak herkesin eşi dostu diablo oynamıyor on kişilik grup oluşturalım. Murat abi kurarken, amaç saygılı şekilde eğlenceydi diye düşünüyorum ve şuan yeteri kadar var. Hem de sizin iddianızdaki gibi tanıdıklarıyla olanlar dahil olmak üzere.
    Olmayanıda murat abi hammerla vurur :)

• Klube alım var mı oynuyor musunuz sezon 4 de ?

• Evet ağırlıklı olarak sezon oynanıyor, sezon haricinde oynayanlar çok az. Oyun içerisinde de aratabilir ve istek gönderebilirsiniz, buraya battle tag yazarsanız da görülünce eklenir.
  • Arkada?lar aradym bulamadym yardymcy olabilrseniz çok sevinirim?

1. Neden season oynamalyyym? ne getirisi var acaba...
    Daha solo gr 38 yapabilen bir barb'ym (level 580) season içinde solo 60 kim ben kim.
    Günde en fazla 1 saat oynayabiliyorum zaten görevleri tamalayamam gibi geliyor. Season 5'imi beklemeliyim
    Season lar içinde dü?en galiba özel itemlar var bunlar season bitince normal olarak dü?meye ba?lyyor mu?
    Season görevlerine ba?lamak için paragon kaç olmak gerekir. ?u anda girmsem bu level ile hiçbir?ey yapamam gibi geliyor do?ru mu acaba bu dü?ünce?

?imidden te?ekkürler..
  • alparslanware A kullanıcısına yanıt
    1. Sezon oynamanın getirileri;
    - Sınıfa özel yeni item'lar (Bu sezon sınıfa özel kullanılabilecek, onsuz olmayacak item'lar sadece Monk ve Wizard için var.)
    - Arkadaş çevresi (Dün örneğin, 167 tane arkadaşım aktif idi, bir bakayım kaçı sezon oynamıyor dedim, 18 tanesi sezon oynamıyordu, diğerlerinin hepsi sezon oynuyordu.)
    - Monotonlaşan, sıkıcı olan oyunda bir iki item için ya da bir iki daha üst seviyeye tırmanabilmek için gözünün feri gitmiş, otomatiğe bağlamış, hanımı ve çocuğu napacağını, iş yerindeki sarışının gerçek amacını düşünerek oynamaktansa her şeye sıfırdan başlayarak daha çetin, daha hedefleri olan bir yol tercih etmiş olmak.

2. İnsanın kendini bilmesi gibisi yok. Bu arada ikinci soru falan yokmuş, bir demişsiniz bırakmışsınız.

3. (Israrla maddelemeye devam ediyorum) Günde en fazla bir saat oynuyorsanız cidden çok az ilerleme sağlarsınız, gerçi ilerleme sağlamaktan kastım da diğer oyunculara nazaran. Yoksa bir gün önce 38 yapabiliyorken bir gün sonra bir saatlik oyun sürenizde bir item düşürerek 45 yapmaya başlayabilir, bunu da ilerleme olarak addedebilirsiniz. Ama bence sizin durumunuzdaki birinin sezon oynaması çok gereksiz. Zaten her yönden, materyal olsun item olsun, level olsun paragon olsun az bir seviyedesiniz. Sıfırdan başlayarak sahip olduklarınızı bir kenara koyup yeniden 38 gr yapabiliyor olmanız için sezonun dört yıl falan sürmesi gerekiyor (Bu sezon 3 ay sürecek).

4- Sezona özel item'lar sezon bitince normale de düşüyor.

5. Sezon görevi nedir bilmiyorum. Sezona özel achievement'lar mı? Bunlar için paragon sınırı yok. Sezonun amacı görev yapmak değil (bağcıyı dövmek), birinci maddedeki sebepler.

• Müthiş bi açıklama olmuş çok teşekkür ederim umarım başka arkadaşlarında işine yarar.
    Tekrardan ilginiz, emeğiniz için çok teşekkürler.
    Sonuç olarak sezon oynamam benim için anlamsız olduğu düşüncem bilirkişi tarafından doğrulanmış oldu saygılarımla...

• Clanda her zaman 2-3 party oluyor aktif ama girsem girmesem mi bilemedim.Party açan arkadaşlar bir şey der diye açıkcası hiç denemedim girmeyi.İnsan tek oynayınca sıkılıyor valla
    Velhasılı kelam clandaki arkadaşlar zönk diye partynize dalsam sıkıntı olurmu ?
  • Tayff kullanıcısına yanıt
    Valla ben açık Party görürsem ve oynama isteğim varsa zonk diye dalıyorum. ama ne olur ne olmaz diye soruyorum arkadaşlara bende oynayabilirmiyim diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: gazor

Valla ben açık Party görürsem ve oynama isteğim varsa zonk diye dalıyorum. ama ne olur ne olmaz diye soruyorum arkadaşlara bende oynayabilirmiyim diye.

Valla zaten oynama vakti kısıtlı.Hanım bir süre sonra of puff demeye başlıyor Bari birileriyle oynayayım diyorum.Tek sıkılıyor insan.Sosyalleşmek lazm

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.