Şimdi Ara

30 bin tl 2012 dizel polo,C 4 veya golf hangisi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
1.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: aksumit

Bravo

Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Ama Bravo şekil olarak bana cezbedici gelmiyor. Bir de Fiat istemiyorum. Ailemizde Doblo araç senelerdir kullanıyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doblo ile bravo kıyaslanamaz. Hayırlı işler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atsız jokey -- 13 Nisan 2017; 8:48:38 >
  • Niye kimse 30 bine hasar kayıtsız 2012 model hemde dizel polo bulunmaz demedi ?

• Doblo ile Bravo yu kıyaslamak için yazmadım. Tabi ki ikisinin sınıfı ve kullanımı çok farklı.Artık farklı ve binek bir araba kullanmak istiyorum. Kardeşim bir ara Linea aldı onu da sürdüm ama beğenmedim. Bravo farklı olabilir hatta Punto önerenlerde var ama Fiat almayacağım.Yine de öneriniz için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: cedric...

Niye kimse 30 bine hasar kayıtsız 2012 model hemde dizel polo bulunmaz demedi ?

Merak konusu...

Belirtilen bütçe ile 2012 ve üzeri dizel araç bulmak güç... Başlıktaki araçların ağır hasar kayıtlı, pert olanlarına o fiyatlar isteniyor... Tercih edermisiniz bilmiyorum ama 2009-2012 SYMBOL bulunabilir o fiyat bandında yada daha düşük model dizel araçlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

2.nci mesajımda malum sitede 2 parça değişen,3 parça boyalı hasar kayıtsız gördüğümü yazmıştım.Tertemiz araba bulamayacağımı bende biliyorum.Sadece az hasarlı denk getirebilirmiyim diye bakıyorum.Bütçeyide bir miktar yükseltebilirim.Yorumunuz için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: websosyal

quote:

Merak konusu...

Belirtilen bütçe ile 2012 ve üzeri dizel araç bulmak güç... Başlıktaki araçların ağır hasar kayıtlı, pert olanlarına o fiyatlar isteniyor... Tercih edermisiniz bilmiyorum ama 2009-2012 SYMBOL bulunabilir o fiyat bandında yada daha düşük model dizel araçlar...

En korktuğum şeyin bu olduğunu biliyor musun? Bakalım kısmet ama aslında düşünmüyorum. Bir önceki mesajımda dediğim gibi bir miktar bütçeyi yükseleceğim sanırım.

• Sizce bu araç nasıl? En son pazarlıkla kaça alınabilir?Bütçeyi mecburen yükseltiyorum.36.bine alabilirmiyim?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-2012_citroen_c-4_dizel_96-bin-km_ilk-sahibinden_orjinal_emsalsiz-422265184/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karizmatic1 -- 14 Nisan 2017; 9:23:12 >
  • Araç güzelde satan pek içime sinmedi hocam

• Mazda3 kullanıcıları aşırı memnunlar, sanırsam o fiyatlara da bol miktarda mevcut. Bir bakın isterseniz. O fiyata alabileceğiniz en uygun araçlarda biridir Mazda3.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacklotus01

Araç güzelde satan pek içime sinmedi hocam

Pek galeri gibi durmuyor değil mi? Başka arabalarda var ufak tefek hasarı olan.Çarşamba günü izinliyim Torium yanında galericiler sitesi var birde oraya bakacağım.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.