Şimdi Ara

30 amper led almak istiyorum tavsiye lütfn

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aşağıya attığım iki 30 amperlik şerit led arasında kaldım yardım
    https://www.karadoganled.com/30-amper-led-kamera-trafosu
    https://www.ledgelsin.com/12-volt-30-amper-trafo

Fikirlerinizi bekliyorum, teşekkürler

• Bu malların yüzde doksanı çindeki tek bir fabrikadan çıkıyor. İthalatçılar üstüne logosunu basıyor sadece. Uzun lafın kısası, ucuz olanı alın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ucuz olanı almayın. Piyasanın en çok tercih edilen markası Meanwell alın kafanızda cebinizde rahat etsin.
  • Linklere bakma gereği bile duymadım. Bir arkadaşın dediği gibi bütün ürünler bir fabrikandan çıkıyor ama şu gerçeğide unutmamak lazım her marka da içindeki özellikleri ayrı tutuyor.

Meanwell bu piyasanın en iyisidir. Ama bana kalırsa meanwell alacağıma yerli marka olan MERVESAN önririm aralarında çok ufak bir kalit vardır. Zaten fiyattan da anlaşılacağı üzere 125 TL dir 12 volt 30 amper mervesan led trafosu meanwell ise 2 katı olacaktır.

Piyasa fiyatları ise : 12 volt trafo ürünleri

Mervesan fiyatları talep ederseniz 0553 168 78 27 tel den yardımcı olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: starledaydinlatma

Linklere bakma gereği bile duymadım. Bir arkadaşın dediği gibi bütün ürünler bir fabrikandan çıkıyor ama şu gerçeğide unutmamak lazım her marka da içindeki özellikleri ayrı tutuyor.

Meanwell bu piyasanın en iyisidir. Ama bana kalırsa meanwell alacağıma yerli marka olan MERVESAN önririm aralarında çok ufak bir kalit vardır. Zaten fiyattan da anlaşılacağı üzere 125 TL dir 12 volt 30 amper mervesan led trafosu meanwell ise 2 katı olacaktır.

Piyasa fiyatları ise : 12 volt trafo ürünleri

Mervesan fiyatları talep ederseniz 0553 168 78 27 tel den yardımcı olurum.
    kusura bakmayın geç cevap veriyorum seçim nedeniyle bakamadım.

şimdi mervesan'i önerdiler ama donanımhaber'e sormak istedim.

Linkini verdiğim şirketi aradım mervesan var mı dedim evet var sadece siteye koymadık dediler oradan sipariş geçeceğim.

teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.