Şimdi Ara

3 yıldır sınava giren birisi olarak tyt degerlendirmem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
1.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle 2019 da 45 k 2020 de 38 k yapan birisiyim sınav deneyimim az çok var ve üniversite kayıtlıyim.Geçen sene 165 dakika olduğundan sinav tamamen yetiştirmiştim bu senede geçen seneye benzer bir sınav vardı zorluk olarak (Türkçe 1 tık daha kolay mat 1 tık daha zor) ama süre kısıtlaması olduğundan matematikte 10 soruya hiç bakamadım bu yüzden sınavı yetistiremeyen arkadaşlar varsa kesinlikle moral bozukluğuna girmesin ve yarın ki aytye odaklanın ne kadar düşünürseniz düşünün bugünü değiştirmeyeceksiniz herkese başarılar

Edit:Fen Sosyal geçen seneyle zorluk olarak benzerdi

Tyt 2020 sıralamam 37 k

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kıdemlimezun -- 26 Haziran 2021; 12:58:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• teşekkürler hocam moralim biraz da olsa yükseldi sayende

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • eruhaben kullanıcısına yanıt

Başarılar hocam umarım yarın ki performanızla hedefinize ulaşırsınız

• Buradaki troller yüzünden asla moralinizi bozmayın her sene sınav günü gelirler tercih günü giderler tek amaçları milletin moralini bozmaktır!!

• kıdemlimezun kullanıcısına yanıt
    Hocam sınav geneli kolaylık zorluk olarak kıyaslama yaparsanız 2020 mi 2021 daha eleyiciydi sizce?

• Hocam eleyicilik zaman göre olacak bence zorluğa değil ben geçen seneden biraz daha iyi gelir diye düşünüyorum sıralamalar zorluk bakımından çok büyük farklar yoktu ama 30 dakika ekstra verilse herkes yine +30 mat yapardı mesela

• Hocam sizin yorumunuz nedir ? Ayt sayısal kısım hakkında.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.