Şimdi Ara

3.Seneye Kalanlar [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
11
Favori
2.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu sene benimde 3.senemdi . artık 3 müs 4 müs pek önemi kalmadı. bende tereddüt yasıyordum . sonra dershaneler açıldığında 2 senelik mezun göremedik en genci biz 3.senelerdi . çevremde bile o kadar kalan var ki . artık normallesti
  • bu sene 3.senem ve yine aynı puanlardayım benim dersleri iyi olan ve doğru düzgün akıl verebilecek olan kimsem yok forumuda sonralarda öğrendim. ne olcak geç kalmadım daha çok var haftaya başlarım vb diye diye aralıkta ygs ye başladım o haldeyken bile dedim ygsden çıkıncada lys yi halederim derken yine aynı sonuç kardeşlerim tek tecrübem siz siz olun çok fazla öyle sabahlara kadar değil sadece sistemli çalışın ders zamanı ders takılma zamanı takılma bu 2 sini dengeli yaparsanız başarı kaçınılmazdır
  • Aekadaşlar az çok başladım çalışmalara ama evde en fazla 1-2 saat çalışıyorum çünkü yaz mevsimindeyiz evde duramayıp hava almaya çıkıyorum. Bu yüzden artık kütüphaneneleredr gidicem.öneririm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siz bu kafayla anca işletme ya da iktisat kazanırsınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: işsiz işletme mezunu

Siz bu kafayla anca işletme ya da iktisat kazanırsınız.

Boğaziçi odtü de kazanırsak neden olmasın? Hem senin gibi işsiz kalmayız.

• Allah kolaylik versin.Ben kurtuldum su sinavdan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ewet beyler bende bu kondayım 3 seneye rezer ailevi sıkıntılar asklar meskler işler calışmalar ammaaan cok yazdımm be kısacası bizi sııkan herseyi sallayıp sınavınazını yüzünü bozalım bu sene cok calışalım
  • Lisede hazirlik vardi 3. Senem sayilir

• cantrk95 kullanıcısına yanıt
    100kdan 27k zor muydu ?

• değildi. okul puanı geri atmasa 19 bindeydim. matematik sınavım beklentilerin çok altindaydi

• 3. seneye kalanlara askerlik sorun çıkarıyor mu? Tecil falan varmış ama gerekiyor mu herkese ne zaman çağırırlar falan?
  • ilk 2 sene sayısaldan girdim sınava sıralamam da öyle kötü değildi ama eşit ağırlıktan girersem çok daha başarılı olacağıma inandım,aksini iddia edenler olmasına rağmen..Başardım da şükürler olsun yani diyeceğim o ki 3.seneye kalmaktan hatta alan bile değiştirmekten korkmayın insan düzenli ve hele de ait olduğu alanda çalıştığı sürece başarı kaçınılmaz oluyor
  • Varsa bi whatsapp grubu alabilirim

• 2. senem ama 96lıyım umudumuzu kaybetmeyelim gençler başarı kaçınılmaz.
  • 3. Seneye kalmak icin ya sinav gunu cok kotu bi olay yasamaniz lazim ya da sinavdan once buyuk bi felaket yasamaniz lazim. Bunun haricinde calisamadim, duzenli calismadim vb bahaneler tamamen BOS. Ya arkadasim zaten bi kere mezuna kalmissin otur calis demi. Mezunda calismayan adam 2. Mezununda calisacasina inananiyor, az gercekci olun.

• Gerçekten çalışabileceğinize inanıyosanız içinizde bu istek varsa daha önceden kendinizi çok yıpratmadıysanız 3.seneye kalın. Emin olun düzenli ve hedefli çalışırsanız istediğiniz yerleri kazanabilirsiniz. Şahsen ben mezuna kalmadım fakat çevremde çok örneği var. Ha diyeceksinizki mezuna kalmadın ne biliyosun diye? Açıkçası bende çok farksız sayılmam düşük puanlı bir anadolu lisesinde ortalama bir öğrenciydim 11 e kadar yatmıştım 11 başından 2 sene boyunca hedefime bağlı kalarak elimden geldiğince çalıştım ve istediğim yeri kazandım.Siz çalıştktan sonra gerisinin önemi yok fakat tekrar belirteyim 3.seneyi hem psikolojik hem de fiziksel olarak kaldırabilecekler kalsın eğer o istek yoksa boşa sene kaybetmeyin ve hedefiniz daima olsun motivasyonu sağlayacak tek dayanağınız o.
  • Meslek liseliyim 0 temelle ilk sene 76bin ikinci sene ise 30bin yaptım. Matematiğim de gerçekten sıfırdı arkadaşlar mezun olduğumda. Benim gibi meslek lise mezunu olup ders eksikliğinden dolayı umudu olmayanlar varsa hiç üzülmesinler. Yapılıyor arkadaşlar, tabi ÇALIŞIRSANIZ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JeanValjean0 -- 21 Temmuz 2015; 2:34:16 >
  • Benim de 3. senem olacak

Ancak çeşitli sağlık sorunları nedeni ile ilk YGS sınavından sonra,2-3 ay çalışamadım

(3+2)/2 = 3 buluyordum ilk sene

Tüm derslerim sıfırdı,buradaki sıfırım diyen arkadaşlar eminim sıfır değillerdi,çok tembeldim o yüzden bunu hakettim sonuna kadar
    Neyse,konumuz hayırlı olsun,benim de hedefim 50 bine girmek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oksygen -- 21 Temmuz 2015; 2:42:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeanValjean0

Meslek liseliyim 0 temelle ilk sene 76bin ikinci sene ise 30bin yaptım. Matematiğim de gerçekten sıfırdı arkadaşlar mezun olduğumda. Benim gibi meslek lise mezunu olup ders eksikliğinden dolayı umudu olmayanlar varsa hiç üzülmesinler. Yapılıyor arkadaşlar, tabi ÇALIŞIRSANIZ.

Hocam merhaba,sıfırdım demiştin,ancak hangi yönde sıfır ? Ben şöyle anladım ygs + lys konuların sıfırdı

Bazı sorularım olacak,sıfır temelle ilk senede 76 bin nasıl yaptın ?
    YGS + LYS toplam 6-7 senenin konusunu 1 seneye sığdırarak yıllarca çalışıp zor gidilen 30 binin içine hangi şartlarda girebildin ?

Bu soruyu buradaki tüm arkadaşlar adına soruyorum,nasiplenelim

Aslında düz mantık insan bir gün 10 saat çalışarak ygs biyolojinin atıyorum tüm konularını bitirebilir,ancak ertesi gün uyandığında aklında bir şey kalmaz çünkü kafa çorba olur,yani 6-7 senenin konusunu 1 seneye sığdırmak suretiyle çalışınca,kafa çorba olmuyor mu ? + Konuları bitirdik diyelim,yüzlerce de soru çözüp,her dersten 2-3 test kitabı bitirmeden de iyi derece yapmak zor gibi duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oksygen -- 21 Temmuz 2015; 2:52:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: köpekkedifare

3. seneye kalanlara askerlik sorun çıkarıyor mu? Tecil falan varmış ama gerekiyor mu herkese ne zaman çağırırlar falan?

Cevap lütfen
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.