Şimdi Ara

3 Modemi birbirine bağlamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnternette araştırınca bununla ilgili bulmakta zorlanıyorum ülkemizde yada çoğu durumda böyle mi bilmiyorum ama hem modem hemde router görevi gören cihazlar kullanılıyor . genelde internetten bakınca 3 routeri ya da 2 routeri bağlamak çıkıyor bu durum biraz benim kafamı karıştırıyor açıkcası . şuan evimde 3 farklı modem bulunuyor 2 si aynı servis sağlayıcıdan 1 i farklı servis sağlayıcıdan benim bunları birbirine bağlamam lazım nedeni ise anydesk , teamwiever gibi uygulamarı lan bağlantısı ile açmak çünkü 2. ve 3. internetlerimin hızları 16 mbps olduğu için diğer bilgisayarlarımı tek bilgisayardan kontrol etmek imkansızlaşıyor . Soru şu ben modemleri nasıl bağlarım ? bağladığımda dediğim şekilde kullanabilir miyim ? bağladığımda her bilgisayarıma farklı ip adresi gider mi ?

• Hocam dediginizi cok anlamadim sanirim, sizin elinizde 3 tane modem var ve bu modemleri ayni ag uzerinden birbirine baglamaya mi calisiyorsunuz? Ve baglamak istediginiz ag tek ag uzerinden, bundan dolayi da hepsinden size ayni IP gelmesini istiyorsunuz degil mi?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.