Şimdi Ara

3 mart ta parise gidecegim.Apple store dan istegi olan varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar eşimle 3 martta parise gideceğim.apple store a ugrayacagım.iphone yada ipad isteği olan varsa whatsapp 05067085742 den ulaşabilir.guven sorunu yoktur.kendim devlet hastanesinde goz uzmanıyım.mesajlarımdan kontrol edebilirsiniz.apple fr den fiyatına bakıp bana donuş yapabilirsiniz.sizden extra bir komisyon istemiyorum.sizin istediğiniz urunun tax free bedeli zaten bana kalıp komisyon oluyor..

• Hocam başka bir isteğimiz olsa olur mu? Göz doktoru olarak, lazerle göz tedavisi olmayı önerir misiniz (Miyop için)?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Göz Numaran nedir.birde yaşın kaç...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drkalix -- 6 Şubat 2017; 0:33:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • drkalix D kullanıcısına yanıt
    Yas 23 numara 2,75 sol, 2,50 sag. Tesekkurler simdiden.

• 2 yıl süreyle numaraların sabit gitmesi ve ince kornea yapisina sahip değil sen olabilirsin

Tesekkurler.

Yaş 26. Göz derecesi 1.50. Her iki göz.

• Lazer ameliyatlarından sonra çok fazla yan etki oluyormuş. Doğru mudur ? Mesela göz rengi değişiyormuş.. Miyopsan yakını görme sorunu yaşıyormuşsun, vs vs...

• Hocam 1'den fazla cihaz için vergi iadesi alınmaz diye biliyorum. Birileri isterse ona dikkat edin.

• Doktorum diyorsun uğraştığın şeylere bak hocam zaten o fiyatlara Türkiye'den de isteyen alabilir alan için de senin için de çektiğin sıkıntıya değmiycek bir de güven olayı falan ya da cihaz da olacak bir problem adam seni arayacak ilk anlamadım neden ısrarla heryere bu mesajı yazdığını da git Fransa'nın tadını çıkar eşinle çok hayrına iş ya da bilgi paylaşımı yapmak istiyorsanda bunun birçok farklı yolu var :))

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.