Şimdi Ara

3 KIRMIZI HATA bende de olustu (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
2.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya arkadaşlar konu tamamen amacından sapmış isteyen istediği konsolu oynar burada böyle tartışmaya gerek yok ben xbox360 aldım çok memnunum hiç bir hata falan da yok ayrıca ps3 ön siparişi de verdim çünkü benim hiç bir konsola karşı önyargım yok ps3 çıksın onu da oynucam inşallah o da problemsiz gelir
  • keşke herkes sizler gibi olabilse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SorrowfulBlackGarlic -- 29 Ekim 2006; 11:10:50 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: neo23

Hangi oyunlara yatkınlığın varsa , o tarz ouyunların çıktığı konsolu al. Mesela dövüş oyunlarını , DMC, GOD OF WAR ,tarzı ilerlemeli aksiyon oyunlarını seviyorsan PS3 al. MGS ve snake hayranıysan PS3 al. Bunun dışında, FPS , TPS , stratejik aksiyon, otomobil , oyunlarını seviyorsan xbox360 al. Yurt dışından aldığında , makinen garantili olacağından 3 kırmızı ışığı dert etme. Eğer back up oyun oynayacaksan samsung dvd romlu olmasına dikkat et.....

oyunlardan çok grafik konusunu merak ediyorum acaba hangi konsol daha üstün tabi çıkmadan anlayamicaz ama...bi de samsung dvdromlu olduğunu nerden anlayabilirim?play-asia.com dan getirtsem asya versiyonu yazıyo bişey farkeder mi?bi de çok zahmet olmazsa premium pack linkini atabilirmi birisi playasia.com dan

@cooldrive

ön siparişi nerden verdin?ben de bi bakmak istiyorum

• play-asiadan sadece ntsc-j getirtirsin.Ne pal ne ntsc amerika oynayabilisin.Piyasada çip çıkmadığı sürece(ki çıkması uzak bir ihtimal) elinde patlayacak bir konsoldur.Forumda satanlar var onlardan alabilirsin.Yurtdşından kargoyla getirtmek sana daha pahalıya patlar.Ancak avrupaya giden bir yakının getirirse işe yarar.
  • BENDE
  • makinam elime gecti ,2.3 fw ve fan takili olarak KISA bir panikleme ve donma olaylari yine oldu ama sonra düzeldi simdi tas gibi masallah.insallah bir daha olmaz her keze tsk
  • bende istiyorum xbox360 ya,endem satıyor mu?:(
  • quote:

Orjinalden alıntı: kanuni9

makinam elime gecti ,2.3 fw ve fan takili olarak KISA bir panikleme ve donma olaylari yine oldu ama sonra düzeldi simdi tas gibi masallah.insallah bir daha olmaz her keze tsk

dostum diğer topicte live sistemine restart atınca donma geçti demişsin, nasıl yaptın bunu, açıklarsan bu tür problemlerle karşılaşan arkadaşlar için faydalı olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resqect -- 31 Ekim 2006; 3:06:59 >
  • dashbord da en son menu da o secenekl
  • tekrar kirmizi hata verdi ama bu sefer bedava yapacak anlasmamiz böyle
  • GÜLLER YANIYOOOOR
  • bu bir dongu gibi bir sey herhalde 10 gun sonra yine vermek mi zorunda olacaksın? nedir yani tam cozum yok mu?
  • yok gibi en iyisi satin kurtulup ps3 almak
  • Döngü değil kısırdöngü....
  • Bence de kırmızılı hata alan aletleri elde tutmanın manası yok, malesef kendini terarlıyor sanıyorum bu hata.
  • Tekrar geçmiş olsun.Sen yurtdışındaydın sanırım.O yüzden şanslısın.Gerçi sende FW hack vardı galiba ama yaptırabileceksen sorun yok.

Ah MS Türkiye'ye bu konuda destek verse,bir de oyun fiyatları biraz uygun olsa,almaya çalışırız orjinal.Ya da makina FWli bile olsa,parasını verip kesin çözüme kavuşuruz.
  • Bende;de 3kırmızı ışık hatasını verdi.Endem götürdüm sagolsunlar bugün verecekler makinamı.Hemde tam gears of war ı oynarken bozuldu.
  • Yeni üretimlerde bu ısınma ve kırmızı ısık sorunu olmuyormus dogrumu acaba ??
  • başta hep 2005 üretimler sorun çıkarıyor diye biliniyordu ama mart-nisan-haziran üretim olanlarda da 3 kırmızı ışık hataları çıktı, yani direk olmuyor diyemeyiz ama belki azaldı diyebiliriz.. eski üretimlerinde hepsi sorun çıkarıyor da diyemeyiz şans işi,xbox forumlarında geçen ay sıfır alıp 3 gün sonra 3kırmızı ışık veren örnekler var..
  • Eski üretimlerde bu sorun yasanıyorsa yeni üretimlerde neden düzeltimediki acaba ben suan almayı düsünüyorum X box 360 ama bu olay yüzünden cekiniyorum acıkcası.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.