Şimdi Ara

3 haftalıgim Ashe ve Varustan sonra hangi hero?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyuna baslayali 3 hafta oldu Ashe ve Varusta 5. seviye oldum. Baska bir hero oynamal istiyorum. Nişancı olsun ama Varus gibi olsun var mi önerisi olan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Caitlyn
  • jinx tristana sivir olabilir

lucian öneririm alışması daha uzun sürebilir ama oynaması zevklidir

kalista pasifini kullanabilirsen oyna derim:)

skillset olarak varusa, jinx diğer adclerden 1 tık yakın bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Achambo -- 6 Haziran 2015; 18:35:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 haftada 2 heroyla 5. seviye olmayı nasıl basardın lan her lanede mi oynuyon heroları
  • Valla bilmiyorum yazanlari söylüyorum bir arkadasta bir şampiyon en fazla 5. seviye oluyor dedi o yuzden baska hero arıyorum yoksa varustan vazgeçmem herhalde lucian alicam baktim saydiklarina lucian eglenceli gibi

• Kalista olabilir.
  • Hero 5. Seviye oldu diye oynamayi birakmaya gerek yok, sanki öyle bi durum varmış gibi anlatiyorsun şampiyon olarak xerath önericem ben, Q yeteneği ayni neredeyse, kendisi mid sampiyonu ama zevkli olabilir varusu seviyorsan

• Varus on numara benim icin ama deneyecegim hepsini kalista takla atan sampiyondu herhalde eger o ise onu bir daha oynamak istemiyorum oyuna basladigim donem aldım kanser etti.

• Oyuna ashe ile başladım başka şampiyon oynamadım oyundan zevk almak için oynuyorum ve ashe ile oynamak çok keyif veriyor bana, her oyunda okçu seçerim peki varus geçmeli miyim ? Ashe mi varus mu desem ne dersin ?
  • Bende aynı ama sonra ashe aydınlatan ok skilini beğenmediğim için baska şampiyon aradım varusa baktım o daha agresif düz vuruşlar bile can yakıyor daha iyi olduğunu düşünüyorum. Bence bir dene en azından

• quote:

Orijinalden alıntı: Widget

Hero 5. Seviye oldu diye oynamayi birakmaya gerek yok, sanki öyle bi durum varmış gibi anlatiyorsun şampiyon olarak xerath önericem ben, Q yeteneği ayni neredeyse, kendisi mid sampiyonu ama zevkli olabilir varusu seviyorsan

VArus ve xerath
  • Mage seç kank teq atıyor

• Acilen Varus'u bırakman gerek
  • kahkihkoh
  • Ashe ve Varus menzili en yüksek olan nişancılardan.Caitlyn alırsan kolay alışırsın,zor vazgeçersin
  • master yi almadan olurmu olum.al master yi yi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raiden.

quote:

Orijinalden alıntı: Widget

Hero 5. Seviye oldu diye oynamayi birakmaya gerek yok, sanki öyle bi durum varmış gibi anlatiyorsun şampiyon olarak xerath önericem ben, Q yeteneği ayni neredeyse, kendisi mid sampiyonu ama zevkli olabilir varusu seviyorsan

VArus ve xerath

Q yeteneğinin kullanılış olayı aynı, gerisi farklı ama benim gözümde bir

• Bir şampiyonada en fazla 5. Seviye olursun ama 5. Seviye olduktan sonra şampiyon puanlarını yükseltebilirsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende adc oynuyorum en çok zevk aldığım herolar sırasıyla Sivir,Kalista,Urgot.
  • Varus ile olene kadar oynayacağım herhalde özellikle bugünden sonra :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.