Şimdi Ara

3. GELENEKSEL YARIM YILDIZ TURNUVASI WORLD CUP ŞAMPİYON Faroe Islands ( yakshi ) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
0
Favori
4.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 saat sonra takımım buldum mübarek brezilyanın renklerine bürünmüş..
  • A grubundaki arkadaşlar psndeyim herkesi ekledim.. Maçlarımı yapabilirim Burak psne girersen yapalım
  • seyşeller: 3 - 1: Lüksemburg

hayatımda böyle kız gibi millet görmedim. İkili mücadeleler 0 yani hemen kaçıyorlar. Ben de zenci ağırlıklı takım istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: freev

A grubundaki arkadaşlar psndeyim herkesi ekledim.. Maçlarımı yapabilirim Burak psne girersen yapalım

Hocam müsaitmisin diye sordum cevap gelmeyince çıktım bende.Bugün(27 haziran) sakin kafayla yaparız
  • Turnuvanın ilk maçını oynadık ...

Seychelles
    : 3 - Luxembourg : 1

Güzel maçtı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghimco -- 27 Haziran 2010; 14:20:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßurak34tr

quote:

Orijinalden alıntı: freev

A grubundaki arkadaşlar psndeyim herkesi ekledim.. Maçlarımı yapabilirim Burak psne girersen yapalım

Hocam müsaitmisin diye sordum cevap gelmeyince çıktım bende.Bugün(27 haziran) sakin kafayla yaparız

valla sen cıktıktan 2 dakka sonra msj attım ama cıkmıstın.. Valla mactaydım diger kupa macı ben buralardayım girersen yaparız

• Solomon Islands 3-1 Tahiti

Hocam guzel macti,ilk golu kameraya kaydettim yoksa gol sevincini uzatmam oyle.Yanlis anlama
  • şaka gıbı suresız ban yemısım bu ne sacmalık anlamadım 4 yıldır bu forumdayım daha 1 kere bıle uyarı almadım ceza yemedım ne sacmalıktır bu kafalarına gore banlıyolar heralde
  • Niye hocam hakaret felan mı oldu
    quote:

Orijinalden alıntı: nicksiz23

şaka gıbı suresız ban yemısım bu ne sacmalık anlamadım 4 yıldır bu forumdayım daha 1 kere bıle uyarı almadım ceza yemedım ne sacmalıktır bu kafalarına gore banlıyolar heralde
  • abi ne hakaretı ben kımseye laf bıle atmam ya 4 senedır uyarı bıle almadım dıyorum cok ılgınc gercekten merak edıyorum suan konu dısı bolumunde admınlere mesaj yazıyorum bı cevap vermelerı lazım
  • Andorra online A grubu
  • Liechtenstein 1 -2 Comoros

Yemin ediyorum ds3'ü kırıcaktım.Ya arkadaş başlarım ben böyle işe arkadaş 3 kere kaleyi bulan şut çekti 2si girdi anasını satıyım.Arkadaşın bir golüde kaleciden sekti öyle attı.Benim 1 topum direkten döndü,5 kere kaleci ile karşı karşı kaldım girmedi.Şu rakiplerimde olan şansın yarısı bende olsun başka birşey istemiyorum.Yemin ediyorum kol elimde kalıcak birgün
  • A grubu ne zaman online olacak olursanız konuya mesaj atın.Dediğim gibi kabloyu pcden çıkarıp Ps3'e takmam lazım.Ben şu anda müsaitim.
  • 3.grup müsaitseniz yazın
  • Arkadaşlar her gece puan tablosunu güncelleyeceğim Puan tablosu için Katafalk101 e teşekkür ederim ... Bu arada güzel golleri kaydetmeyi unutmayın
  • abi sürekli 1.sayfayı açıp takim ismime bakmak zorundamıyım ya
  • Anladım zaten dostum golün güzeldi yalnız
    quote:

Orijinalden alıntı: ugur610

Solomon Islands 3-1 Tahiti

Hocam guzel macti,ilk golu kameraya kaydettim yoksa gol sevincini uzatmam oyle.Yanlis anlama
  • Somalia 1-1 Solomon Islands
  • 3 ve 4. gruplar gerçekten çok zor ... Bakalım tüm maçlar sonucunda şanslı takımlar hangileri olacak
  • mauritius 2 - 1 andorra
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.