Şimdi Ara

3 gaming kulaklik arasinda kaldim yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Aklimda 3 kulaklik var. Fiyatini bi kenara atsak sizce asagida belirtecegim kulakliklardan hangisi daha iyi. Deneyimi olanlar yardimci olursa sevinirim. Simdiden tesekkur ederim.
    1. Steelseries Arctis 5
    2. Corsair Void PRO RGB USB
    3. Logitech G633 Artemis Spectrum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berk Okşen -- 20 Ocak 2018; 11:13:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende kulaklık araştırma dönemindeydim, (Corsair Void PRO RGB Wireless aldım).

Araştırmalarım sırasında okuduklarımı aktarayım Arctis 5 şekil olarak beğendiğim ama yorumlar olarak yere gömülen bir kulaklık, mikrofon kalitesi ve ses kalitesi diğer seçeneklerdeki kulaklıklarına nazaran kötüymüş.

Corsair Void PRO ise (ürün daha elime geçmedi) tek eksisi kafayı tam kavramıyormuş yani yumuşak bir tutuş gerçekleştiriyormuş. (Geldiğinde deneyimi yine yazarım.)

G633 ise hiç araştırmadım çünkü corsair yada masaüstü ışık şekline uygun bir ürün arıyordum ona bakmadım. Şöyle bi detay söyleyeyim Twitch'te bir yayıncı sakın almayın zamanla kafa bandı gevşiyor kendiliğinden açılıyor dedi. Gözlemlediğim kadarıyla G633vG933 kullanan yayıncılar zamanla kulaklıklarını değiştirdi hepsi.

Benim önerim Corsair

• quote:

Orijinalden alıntı: SMTZHR

Bende kulaklık araştırma dönemindeydim, (Corsair Void PRO RGB Wireless aldım).

Araştırmalarım sırasında okuduklarımı aktarayım Arctis 5 şekil olarak beğendiğim ama yorumlar olarak yere gömülen bir kulaklık, mikrofon kalitesi ve ses kalitesi diğer seçeneklerdeki kulaklıklarına nazaran kötüymüş.

Corsair Void PRO ise (ürün daha elime geçmedi) tek eksisi kafayı tam kavramıyormuş yani yumuşak bir tutuş gerçekleştiriyormuş. (Geldiğinde deneyimi yine yazarım.)

G633 ise hiç araştırmadım çünkü corsair yada masaüstü ışık şekline uygun bir ürün arıyordum ona bakmadım. Şöyle bi detay söyleyeyim Twitch'te bir yayıncı sakın almayın zamanla kafa bandı gevşiyor kendiliğinden açılıyor dedi. Gözlemlediğim kadarıyla G633vG933 kullanan yayıncılar zamanla kulaklıklarını değiştirdi hepsi.

Benim önerim Corsair

Tesekkur ederim cevabiniz icin. Fiyat yuzunden benim de icimden corsair geciyordu. Elinize gecince deneyimlerinizi bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Berk Okşen B kullanıcısına yanıt
    Dün geçti elime kulaklık deneyimlerimi aktarayım size;

-İlk yorumda da dediğim gibi yumuşak bir tutuşu var, beni rahatsız etmedi.

Kafanızı öne eğdiğinizde düşecek gibi oluyor, kafanızı hızlıca sağ sol salladığınızda da aynı şekilde ama bunlar oyun oynarken veya normalde yapmayacağımız şeyler olduğu için ben sıkıntı görmedim.

Sabit dururken hissettirmiyor düşme hissini onun için sıkıntı yok. Geriye kalan rahatlık ve ayarlanabilirlik 10/10.

-Ses kalitesine gelirsek; oyundaki yön ve oyunun sesinin aktarılması mükemmel ben çok beğendiğim.

Müzik kalitesi,bas,tiz,pes ben bunlardan anlamam nasıl olduğunu söylesem yalan olur ben oyun için aldım sonuçta.

Ama şunu belirteyim ekolayzer ayarlarıyla oynadığınızda değişikliği anlayabiliyorsunuz süs olsun diye koymamışlar işe yarıyor yani.

-Mikrofon kalitesi ise; ses kaydı almak bunu yazarken aklıma geldi aslında oradan kaliteye bakabilirdim ama arkadaşlarımın söylediğine göre (discordda konuşurken) ses çok temiz geliyormuş.

Hassasiyette yüksek mikrofon düz konumdayken konuştuğumda nefesimi bile duyuyorlarmış (sünger takılıyken).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SMTZHR -- 2 Şubat 2018; 13:51:55 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.