Şimdi Ara

3 Eylül 2018 Yurt Başvurusu Rezaleti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 saattir yurt başvurusu yapmaya çalışıyorun ancak şu hata ile karşılaşıyorum sizde de oluyor mu ?

3 Eylül 2018 Yurt Başvurusu Rezaleti

Zaten başvurular 2 saat önce başladı neyin öncesinden bahsediyor bu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi güls and roses -- 3 Eylül 2018; 2:33:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bendede böyle
  • on eylule kadar devam ediyor kayitlar sonucta sakin olun. farkindaysaniz devletin bi sisteminden bahsediyoruz zaten. pat diye duzgun calismasini beklemeyin.
  • BeyaZenci09 kullanıcısına yanıt
    "...devletin bir sisteminden bahsediyoruz zaten. pat diye çalışmasını beklemeyin."

öğrenilmiş çaresizlik budur işte şaka bir yana ben de aynı hatayı alıyorum, yarın sabaha kadar beklerim olmazsa ararım kyk'yi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VulonViing

"...devletin bir sisteminden bahsediyoruz zaten. pat diye çalışmasını beklemeyin."

öğrenilmiş çaresizlik budur işte şaka bir yana ben de aynı hatayı alıyorum, yarın sabaha kadar beklerim olmazsa ararım kyk'yi.
    malesef ogrenilmis caresizlik

hocam sistem duzelince buradan bi hi derseniz iyi olur, ben de acildigini farkedersem bi hi derim.

• BeyaZenci09 kullanıcısına yanıt
    İçime sinmedi aradım hocam. Daha başvuruları açmamışlar. Gün içerisinde açacağız dediler.
  • diploma notuyla alakalı bişeydi

2-3 güne düzeliyor acele etmeyin

• ne yazdınız la cıkmıyor ben de yurt başvuları
  • Saat 9.40 hâlâ aynı durum

• 09:46 yurt kayıt işlemleri linkide uçmuş. Sanırım yurt başvurusu linkini koyacaklar çünkü kayıt işlemleri linkini ile yurda kaydolanlar kullanabiliyor. Hatayı o yüzden alıyoz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.