Şimdi Ara

3.DÜNYA SAVAŞI [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
13
Favori
4.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

aç ağzını hanimiş benim askerim.

amerika ruısya önce işidi halletsin.işid daha çok zaman var olacak.
  • Bak bak nasil gaza gelmis yazdikca. Yazarken gaza gelmis gaza geldikce yazmis yazik :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halay çekcez. Nasıl soru bu, savascaz elbet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baguvix yazdım bile umarım bonba kullanmazlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: leqend1

Size Tek Diyebileceğim III.Dünya Savaşı Hiçbir savaşa benzemeyecek Güçsüz ülkeler yok olacak sadece siviller ölecek
    Bir ülke aşırı karlı çıkarken diger ülke zarardan iflas edecek ekonomik düzen bozulacak halkın çoğu açlıktan ölecek....

Biri Tam anlamıyla kazanırken diğeri tam anlamıyla kaybedecek

John titor detected

• Tamam
  • civilization oynayıp konu açmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oggiowski

Bak bak nasil gaza gelmis yazdikca. Yazarken gaza gelmis gaza geldikce yazmis yazik :D

Savas basladığında seninde arkanı görcez.O zaman senin nası gaza geldiğini görcez. Savaşın ne zaman cıkcagı bilinmez. Işid bile ortaya bi anda çıktı. Sanki savas baslamadan önce ışidi biliyodunuz. Bu savas da böle olucak bi anda bi yer bombalancak ve o ona o ona savas acarak önceden belirlenmiş bir bloklanma olacak. Bu bloklanmayı televizyon izleyerek bilemeyiz. Bu bloklanma gizli antlaşmalarla oluyor.Ama bnm düşüncem biz 85-90 lılar olarak savaşı göreceğiz.

• Savaş çıkarsa ilk seni boğazlayacam.

• 3.Dünya savaşı olmayacak zaten gerekde yok bknz. 1.Terör örgütleri savaşı var şuan gayetde işler gıcırında derin devletler için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurcankorkmaz

Müslüman bir oluşuma girerim direk affetmem. Hizbullah vs.

Olmadı bir oluşum kurarız. :)

Olum saçmalama kendi devletimiz ordumuz varken sen nereye gidiyon
  • İstanbul'a nukleeri yollarlarsa hic düşünmeye sansimiz olmaz zaten. En güvenli yerler pasifik adaları şuanda.

• Aslında hepsinin ana kumandası ingiltere devleti hala bilmiyomusunuz ingiltere krallığı nın elinde herşey

• Bilecike tasincaz biz orayi bombalamayi unuturlar

• quote:

Orijinalden alıntı: JackGhosen

Ya çocuksunuz yemin ediyorum, bi' 3-5 sene geçsin umarım gelişir zihinsel faaliyetleriniz...

Daha mantıklı akılcı düşünebilirseniz, bu dünya 3. Dünya Savaşını kaldırmaz, açık ve net.

Bloklardan birisi nükleer silah kullanırsa şayet diğeri bunun altında kalmaz ve o da kullanır.

Ve eğer nükleer savaş başlarsa bu götüm kadar küçük tabancaları cephelerden sıkmaya benzemez.

Kehanetlere inanmam ama o senin bahsettiğin kadın olan BABA Vanga şöyle devam ediyor;

Savaştan Rusya ve Türkiye inanılmaz büyüyerek çıkacak, Amerika yok olacak sular altında kalacak.

Amerika'yı denizin dibine sokacak bir nükleer kuvvet bu dünyayı ne hale getirir düşünebilirsin.

Edit: Adamlar zaten şuan Türkiye'yi yok ediyorlar, merak ediyorsanız sokaklardaki kızlara erkeklere bakın.

Son cümleye kadar iyi gidiyordun. Sokaklara baktığımda Suriyeli beyinsizleri ve konuşmasını dahi bilmeyen ama her konuda fikri olan yobazları görüyorum. Millet uzayda yaşamaya başlayacakken hala sakız çiğnemek orucu bozar mı tarıştımalarını dinliyorum. Senin aklında nasıl bir sokak vardı? Hangi sokakla nasıl bir gelişme bekliyorsun?

• Mısır patlatıp net üzerinden savaşı izleyecem
  • Ne yapalim kardesim peki biz burdaki sivil halk olarak evyapimi okla yayla helikopter mi dusurecez anca sivil savas ciksa biseyler yapilabilir.

• Artık öyle silahlarla savaşmak yok dostum,psikolojik savaş var dünyada ki ve bu savaş halen devam ediyor ayrıca bu savaşı Türkiye son 2 senedir çoktan kaybetti
  • TÜRKİYE'YE SANS VERMEYENLER BIRDAHA DUSUNUN !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Commander41© -- 30 Ocak 2015; 20:23:53 >
  • 3. Dünya Savaşı diye bir şey olmayacak. En azından bir yaşadığımız sürece.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.