Şimdi Ara

3-5 tane oyuna 600 tl verdim keriz miyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
2.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2k18 vc = 50 tl
    fifa 18 = 170 tl
    fm 18 = 80 tl
    marvel vs campom = 120 tl
    gta v = 90 tl

dün indirim var dediler gördüğüm oyunu heves edip aldım. kartta para kalmamış iade de olmuyor. 400 tl daha katar ps4 alırdım

• Ya arkadaş size ne adam belki sevmiyor RPG türünü? Ben de RPG türünü sevmiyorum o yüzden hiç Witcher oyunu almadım Witcher 3'e mesela yapım olarak saygım sonsuz yani bana göre değil diye oyunu kötülemiyorum bazıları gibi, gerçekten çok çok kaliteli bir yapım bunun farkındayım ama 5 dakika oynadıktan sonra oyundan sıkılıp çıkıyorum çünkü benim tarzım değil, oynayanlara da saygım var, oyunun harikulade yapıldığı belli ama benim türüm değil. Ben de mi paramı çöpe atıyorum?

Konuya gelirsek, konu sahibi arkadaşım bence FM 'ye bu saatten sonra para verilmez oyunda bir gram değişiklik yok, adam akıllı hiçbir şey eklenmedi senelerdir, gerçek mânada FM'ye para vermek üstteki arkadaşın deyimiyle çöpe atmak bence tabi eğer multiplayer oynamıyorsan. FM, o parasını hak eden bir oyun değil şu anda insanları keriz yerine koyuyorlar kaç senedir.
  • Steam diyorsan iade olur hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • black desert online açılıyor haftaya, 200 tl oyunu almaya, 300 tl ise oyun içi harcamalara verdim, bence eğlendiğin sürece keriz değilsin.
  • Malesef evet sadece fm18 yeterliydi bence

• Gta 5 i sana 50 ye satardim.

• marvel ile gta 5 haricinde iyi hocaam hayırlı olsun
  • Evet.
  • Haram yemek yerine bunu tercih etmişsin. Ahlaki yönü kenara atarsak keriz sayılırsın.

• Marvel vs Capcom'a 10 tl bile vermem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zafer korkmaz diye geldim. Bence Zafer'e soralım o da oyunlara para bayilmayi cok sever

• Aral'da oyunun tanesi 350TL normal bence.
  • Ben alinmaya deger bisey goremedim

• FM ve FIFA hariç çöp onlarında 1 cracklik işi vardı.
  • Olum bu ne lan önceden su oyunların hepsini cdcilerde 10 liraya kapatirdik steam denen soygun ortaya çıktı herşey bozuldu bunu savunanlar da keriz veya zengindir başka açıklaması yok

• ZeroSystem kullanıcısına yanıt
    50 liralık oyuna 500 tl verdiğin için ya zenginsin ya da keriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: 8993122290119

Zafer korkmaz diye geldim. Bence Zafer'e soralım o da oyunlara para bayilmayi cok sever

Eğlendiğin bir şeye para vermen gayet normal.

Knight Online 10bin 20bin sırf keyiften harcayanlarıda gördüm ve pişman olanıda görmedim.

Sen bir sinemaya gittiğindede para veriyorsun ama sinema ne kadar sürüyor? 24TL(İndirimle 8TL) verdiğin oyun 1000 saat bile gidebilir üstüne yetmediği gibi oyun içi item düşürüp para bile kazanabiliyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 24 Kasım 2017; 2:8:0 >
  • GTA'i bile daha oynamamissan Witcher 3'u de oynamamissindir kesin. GTA'ya verecegin parayla Witcher 3 alirdin, yazik etmissin paraya.

Marvel vs Capcom alacagina da Injustice 2 alirdin o paraya.

Resmen parani cope atmissin o oyunlari alarak.
  • steamdan oyun almak neden kerizlik olsun? Ee müslüman hani kul hakkı yemezdi noldu da bir ürünün hakkını vermek kerizlik oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Calal Arabi Bin Abdullah

GTA'i bile daha oynamamissan Witcher 3'u de oynamamissindir kesin. GTA'ya verecegin parayla Witcher 3 alirdin, yazik etmissin paraya.

Ya arkadaş size ne adam belki sevmiyor RPG türünü? Ben de RPG türünü sevmiyorum o yüzden hiç Witcher oyunu almadım Witcher 3'e mesela yapım olarak saygım sonsuz yani bana göre değil diye oyunu kötülemiyorum bazıları gibi, gerçekten çok çok kaliteli bir yapım bunun farkındayım ama 5 dakika oynadıktan sonra oyundan sıkılıp çıkıyorum çünkü benim tarzım değil, oynayanlara da saygım var, oyunun harikulade yapıldığı belli ama benim türüm değil. Ben de mi paramı çöpe atıyorum?

Konuya gelirsek, konu sahibi arkadaşım bence FM 'ye bu saatten sonra para verilmez oyunda bir gram değişiklik yok, adam akıllı hiçbir şey eklenmedi senelerdir, gerçek mânada FM'ye para vermek üstteki arkadaşın deyimiyle çöpe atmak bence tabi eğer multiplayer oynamıyorsan. FM, o parasını hak eden bir oyun değil şu anda insanları keriz yerine koyuyorlar kaç senedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 24 Kasım 2017; 2:24:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Spycho_

quote:

Orijinalden alıntı: Calal Arabi Bin Abdullah

GTA'i bile daha oynamamissan Witcher 3'u de oynamamissindir kesin. GTA'ya verecegin parayla Witcher 3 alirdin, yazik etmissin paraya.

Ya arkadaş size ne adam belki sevmiyor RPG türünü? Ben de RPG türünü sevmiyorum o yüzden hiç Witcher oyunu almadım Witcher 3'e mesela yapım olarak saygım sonsuz yani bana göre değil diye oyunu kötülemiyorum bazıları gibi, gerçekten çok çok kaliteli bir yapım bunun farkındayım ama 5 dakika oynadıktan sonra oyundan sıkılıp çıkıyorum çünkü benim tarzım değil, oynayanlara da saygım var, oyunun harikulade yapıldığı belli ama benim türüm değil. Ben de mi paramı çöpe atıyorum?

Sevecek.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.