Şimdi Ara

3-5 bin lira arası tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Video tasarımı yapacak üniversitede iş görecek bir laptop lazım bir arkadaşa. 3-5 bin lira civarı 64 bitlik bir makine önerebilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam video için işlemci mi ekran kartı mı lazım tam bilemiyorum.
    2 seçenek var gibi. hepsiburada indirimleri bitmeden alırsanız

1.işlemci idare eder (7700hq dan daha iyi) ekran kartı 1050 ti (1050 karttan çok daha iyi)https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-an515-52-intel-core-i5-8300h-8gb-1tb-128gb-ssd-gtx1050ti-linux-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-q3ley-010-p-HBV00000JT25E?magaza=Hepsiburada

2. işlemci daha güçlü fakat ekran kartı 1. seçeneğe göre kötü. ama her türlü oyunu çalıştırabilir düşük ayarlarda.https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-330-15ich-intel-core-i7-8750h-8gb-1tb-gtx1050-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-81fk005ltx-p-HBV00000FIII9?magaza=Bisistem&utm_source=pc&utm_medium=epey&utm_campaign=c&utm_content=HBV00000FIII9&utm_term=c&wt_pc=epey.c.c.c

2 marka da iyidir bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi light in th dark -- 22 Ağustos 2019; 11:28:19 >

• light in th dark kullanıcısına yanıt
    Uzun zamandır bilgisayarlardan uzak kaldım tam bilemiyorum ama bana işlemci daha önemli gibi geliyor. Sonuçta oyun oynamıyor tasarım yani bilmem ki. :)

• Genellikle Özel mesaj ile yardımcı oluyorum, bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Genellikle Özel mesaj ile yardımcı oluyorum, bilginize.
    Hocam beni engellediniz mi anlamadım, o yüzden buraya mentionladım. Bu kullanıcı pm almak istemiyor diyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.