Şimdi Ara

2TB USB 3.1 TAŞINABİLİR SSD 420TL / **İade sürecindeyiz.** (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
413
Cevap
25
Favori
61.965
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iyi bir sıcak fırsatçı sahte fırsat ile gerçek fırsatı ayırt edebilmeli :D 400 lira çok değil tabiki iade olacağını da bilince fakat şirketin iadeyi kabul edip etmeyeceğini bilemeyiz, umarım şansınız yaver gider.

• Bende bir gazla sipariş verdim. Konudaki videoyu görünce iptal ettim siparişi. Bakalım sipariş veren arkadaşlara nasıl Ürün gelecek. Merakla bekliyorum ve takipteyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reactor1111

Bende bir gazla sipariş verdim. Konudaki videoyu görünce iptal ettim siparişi. Bakalım sipariş veren arkadaşlara nasıl Ürün gelecek. Merakla bekliyorum ve takipteyim.

Nasıl iptal ettiniz?

• gaza gelip 2 ayrı sipariş verdim sonra yazılanları okudum ve hemen iptal ettim ikisini de

• akıl var mantık var. fiyat hatası falan da değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: reactor1111

Bende bir gazla sipariş verdim. Konudaki videoyu görünce iptal ettim siparişi. Bakalım sipariş veren arkadaşlara nasıl Ürün gelecek. Merakla bekliyorum ve takipteyim.

Bemim siparişlerde iptal mesajı geldi.2x2tb :)

Konuyu açanda sahtelik konusunu başlatanda insanın aklına karpuz kabuğunu soktu bakalım ne olacak.

• Büyük bir heyecanla bende bekliyorum, en kötü ihtimalle youtube için video konusu çıkar bana. 

• bekliyoruz bakalım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Tebrikler, 420 TL'ye nvme kutusuna sahip oldunuz.

https://prnt.sc/13cmun9

• 220 , 360 ,420 hepsinin kutu olduğunu zannetmiyorum , boş gelmez de dandik gelir bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CJ11 -- 24 Mayıs 2021; 16:42:3 >
  • Arkadaşlar umarım ben hatalı çıkarım ama bunlar 32gb lik bellekleri 2tb mis gibi gösterip satıyorlar. Belki de daha dusuk boyutlu. Uğraşırsınız sonunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HULKBABA -- 24 Mayıs 2021; 18:16:21 >
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt

Ürün aynı fiyatlarlar hepsiburadada falan da vardı. Şimdi sadece 2,5" olanı kalmış.

https://www.hepsiburada.com/caraele/tasinabilir-diskler-c-100225

Fiyat artmış şimdi kontrol ettim de. Herhalde daha büyük vurgun yapmak için.

Ama amazona güvenip almak bile sıkıntı, iade bile etseniz gümrük vs geri ödenmez.

Ben bariz problemli gördüğümden almadım. Riske girilebilecek kadar bile umut yok bence. Ama umarım kimse mağdur olmaz.

2 tb çalışır vaziyette gelirse (ve çalışmaya devam ederse) yılın fırsatı olur.

• Keriz avi

• 2 tb aldım ben de bakalım 18-30 Haziran gösteriyor. Masaüstünde kullanılan ama yine çok uygun geldi.

yorumları okuyunca iptal ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Versace kv -- 24 Mayıs 2021; 19:20:42 >
  • Ulan arkadaş neden parayı direkt firmaya aktarıyorlar ki? Gelsin ürün n11 gibi sonra onayı ver parayı alsın.Sorumlusu hb ve amazondur aracılık ediyor.

• Ben iptal talebinde bulundum. Mağaza geri döndü kargoya verildi falan diye ama amazonda talep hala duruyor açık olarak. Geldiği zaman hiç teslim almayacağım bakalım ne olacam.
    Ben atlamazdım aslında hemen ama bu defa basiretim bağlandı heralde.

• quote:

Orijinalden alıntı: extra34

Ben iptal talebinde bulundum. Mağaza geri döndü kargoya verildi falan diye ama amazonda talep hala duruyor açık olarak. Geldiği zaman hiç teslim almayacağım bakalım ne olacam.
    Ben atlamazdım aslında hemen ama bu defa basiretim bağlandı heralde.

hocam gelince bi kutu açılışı yaparsın artık sizin gibi alanlara rehber niteliğinde olur  

• bu sefer dh sıcak fırsatlar bölümü fena tongaya düştü.. eee ne demişler , hızlı giden atın boku seyrek düşer

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.