Şimdi Ara

2si1 | Yasaklı siteye girene hapis cezası (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
6.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ne hallere düştü güzelim forum
  • Yahu arkadaşlar zaten donanımhaber e girip 2 si bir arada yı izlemiyormusunuz
    clickbait olsa ne olmasa ne bizden para mı kazanıyorsun diyene bknz. Dunyaaa

bu sitenin yapımında calısanların maasını yıllardır Mesut Çevik mu oduyor
    o studyonun kirasını elektrigini cebindenmi karsılıyor ne adammış evliya gibi :)

Sizin klikbeyt dediğiniz sadece insanda merak uyandırma sanatıdır tadını cıkarmıs işte kac yasında adamsın sende klikbeyt yap bence yasamadan olme ...

her ölümlü clickbait i tadacaktır

• Gamescom'a değineymişsiniz iyimiş.. Hiç oyun haberi yoktu..

• Futbol sektöründeki vergisizlik konusu gerçekten elden geçmesi gereken bir konudur. Hayvan gibi para harcıyorlar ve kimsenin gıkı çıkmıyor ya...

• Balta çağırmak çok mantıklı, çünkü bu harekete bağlı bulmacalar var.

• Hürriyet gazetesinde atılan olay olay, şok şok , ünlü sanatçı şok etti tarzında abuk bir o kadar subuk başlıklar Dhye yakışmıyor. Hayır sizi seven sayan bir kitle var zaten. Niçin insanları böyle başlıklarla irite ediyorsunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir gün forum üyeleri olarak size bi başlık atacaz ama öyle böyle değil.

• Opera VPN açık. Girebiliyorum.

• En beğendim haber ve teknoloji uygulaması bu idi buda bozdu başka var mı iyi bir uygulama?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mesut abi euro konusunda güldüm ama içim ağladı.

twitch'te sub üye olunca normalde 2,5 yayıncı 2,5 twitch'çe gidiyor.

türkiye'de ise 1,5 yayıncı, 3,5 twitch diye biliyorum.

yanlışım varsa düzeltiniz.
  • Aslında internet yasaklarında Avrupa haber kanallarında nedense Mısır o kadar da önemli bir yere konmuyor. Hatta bu günki Euronews haber kanalında internet yasakları konusunda Hindistan başı çekerken Türkiye de bu konuda açık ara önde gösteriliyor.

İşin enteresan tarafı ise Suudi Arabistan gibi bir ülkeyi listeye almadıkları gibi haberin hiç bir yerinde de bahsetmemeleri enteresan. Sanırım internet konusunda Suudiler ve Arap Emirlikleri gibi ülkeler vatandaşlarına bir hayli özgürlük tanıyorlarmış ama biz bilmiyormuşuz!

http://tr.euronews.com/2018/08/30/internet-en-cok-hangi-ulkelerde-yasaklaniyor-

2si1 | Yasaklı siteye girene hapis cezası

• quote:

Orijinalden alıntı: xxlor

En beğendim haber ve teknoloji uygulaması bu idi buda bozdu başka var mı iyi bir uygulama?
    Teknoseyir.
  • bak sizin yüzünüzden en heyecanlı yerinde hamsteri kapattım ayıptır...
  • HIGHER kullanıcısına yanıt
    nasıl yani ne farkediyor single 60 fps ile online 60 fps
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavikıs

nasıl yani ne farkediyor single 60 fps ile online 60 fps
    Anlamadım?
  • HIGHER kullanıcısına yanıt
    neden özellikle onlinede fps çok önemli
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavikıs

neden özellikle onlinede fps çok önemli
    1 gerçek rakipleriniz var, pcye karşı oynamıyorsunuz.
    2 hızlı olur genelde online, bunda da fps çok önemli.

Monitörüm 60 fps üstünü göstermese bile 80-100e çıkınca fps, ben farkı anlıyorum, daha akıcı oluyor.
  • Çok güzel bir 2si1 bölümü olmuş. Gecikmeli de olsa izledim. Yalnız Opera VPN çalışmıyor denmiş ama tarayıcıdaki gömülü VPN çalışıyor? Ama Google Play'deki VPN uygulaması uzun zaman önce kaldırılmış ki kaldırıldıktan epey bir süre sonra bile çalışıyordu. Geçen ay servis kapandı. Tarayıcıda halen daha çalışıyor bende.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.