Şimdi Ara

2si1 | Ülkenin gururu Bannerlord çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2si1'in bu bölümünde çıkışlarını uzun yıllardır beklediğimiz yeni Half-Life ve Mount & Blade oyunlarını konuşuyoruz. Half-Life: Alyx neler vadediyor? Bannerlord beklediğimize değdi mi? 

• Hiç bir yabancı teknoloji sitesinde bu kadar portre çekim, bu kadar çok ürünsüz sohbet yok. Sağ tarafta ancak sizi görüyoruz ürünler yerine. Bıktık yüzünüzden, ama yoklukta işte siz bile gidiyorsunuz ne yapalım.

Edit: Yanlış anlaşılmasın sadece Donanımhaberden bahsediyorum, Küvet olsanız gideriniz olmaz.
  • İkisi bilmez bölümü bekliyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • spacenet S kullanıcısına yanıt
    Aynen, Mesut Çevik'in virüs ile ilgili üstün görüşlerini bekliyorum

• biraz geç kaldılar video için çıkalı baya oldu 10tane patch geldi üzerine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 12 Nisan 2020; 11:9:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş bir şeyden memnun olun be, ne zaman bir konuya girsem hep bir problem yazılıyor
  • Mesut hep aynı kıyafet.
    Enis'in şaft kayık yine. Uykudan uyanıp kamera karşısına geçmiş.
    Ama sohbet güzel :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Schneeflocke

Arkadaş bir şeyden memnun olun be, ne zaman bir konuya girsem hep bir problem yazılıyor
    Birşeyden memnun olmayın be, ne zaman bir konuya girsem hep memnuniyet dolu yazılar yazılıyor

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sohbet harika yaa
  • Hiç bir yabancı teknoloji sitesinde bu kadar portre çekim, bu kadar çok ürünsüz sohbet yok. Sağ tarafta ancak sizi görüyoruz ürünler yerine. Bıktık yüzünüzden, ama yoklukta işte siz bile gidiyorsunuz ne yapalım.

Edit: Yanlış anlaşılmasın sadece Donanımhaberden bahsediyorum, Küvet olsanız gideriniz olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rouvax -- 13 Nisan 2020; 8:57:46 >
  • bannerlord var diye geldik, alyx çıktı. arkadaş burası türkiye, kaçımızda vr vardır gözünüzü seveyim.

• videoyu sohbet etmek için çekmişler galiba
  • oyun ne kadar boş ve amatör ise yayın da öyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joof -- 13 Nisan 2020; 2:12:51 >
  • ben sevmedim oyunu. Amatör geldi biraz
  • 120 lira edecek bir oyun değil
    yerli diye kazıklamak zorunda değiller
  • Ütopyayı anlarım ama İtopya nedir yahu? İtlerin olduğu toplum mu demek isteniyor??

• quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

120 lira edecek bir oyun değil
    yerli diye kazıklamak zorunda değiller
    Bugün AAA kalite oyunların çoğu 60 dolar farkında mısınız ? dolar 7 TL ye gidiyor. Kullandıkları yazılımlardan tutunda , Reklamına kadar dolar var işin içinde.
  • Schneeflocke kullanıcısına yanıt
    Memnuniyet mesajı ilgi çekmiyor o yüzden herkes illa eleştirecek bir şey arıyor, mesela senin mesajın bile ilgi çekmiş

• benimkucukbebegim kullanıcısına yanıt
    Ben 120 ş,ra vermem, oyunu torrent den indirip oynuyorum.

Türkiye şartlarında 120 tl çok pahalı
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    haklısın hocam
    malesef 120 veremem ben de. hem mod için nexusmod sitesinden Modda indiriliyor galiba korsan sürüme? siz denediniz mi hiç. mod orijinal oyunamı oluo sadece? yapsınn60 70tlnbak noluyoe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melek12345 -- 14 Nisan 2020; 11:13:11 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.