Şimdi Ara

2si1 'Şükela' Teknoloji ve Oyun Programı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
4.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • "Demokrasi, iki kurtla bir kuzunun öğle yemeğinde ne yeneceğini oylamasıdır. Özgürlük ise tam teçhizatlı bir kuzunun oylamaya karşı çıkmasıdır." B. Franklin
    özgürlüklerin kısıtlanmasına karşıyız ancak doğru haber alma özgürlüğünün garantisini de istiyoruz, bu da bir özgürlük talebi olamaz mı ?

"siyaset katmayın" diyerek siyaset yapmıyoruz. Buna mecbur bırakılıyor olabiliriz ama.
    Burada türkü söylemiyorlar "İsteyen dinler isteyen dinlemez" diyesin. Bu bir seçme özgürlüğü değildir, seçim bunun neresinde ? Bu platformda teknoloji oyun ve siyaset var desin.mesut çevik çıksın ve desin ki " evet, ben bu programda siyaset yaptım " desin. diyebiliyor mu ?

Kaldı ki forumda siyasi içerikli mesajda yasaktır yani tam olarak ifade özgürlüğü söz konusu değilken gelmiş böyle bir mesaj atman gerçekten çok komiğime gidiyor. Hangi çelişkilerini düzeltim nereden başlim bilemedim.

Ayrıca demokrasiyi ve özgürlüğü sana kim öğretmişse çok yanlış öğretmiş ya da hiç öğrenmemişsin.Hangi kitapları okuyosun da bunları burada yazıyosun merak ettim doğrusu. burada klavyeden atıp tutuyosun realitede hiç birşey yok. Sallama be kardeşim sallama, dünya senin bildiğin gibi bir yer değil, oyun oynamıyosun, gerçek hayattaki insanlar belli kodlamalara göre hareket etmiyor. ve insanları sadece bu basit kurallarla , yasalarla yönetildiğini düşünmek insan ırkına yapılan bir hakarettir.

edit : Düşündümde sana cevap vermek için ayırdığım zamana acıdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borealatis -- 23 Aralık 2014; 12:07:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: borealatis

Ayrıca demokrasiyi ve özgürlüĞ?ü sana kim öĞ?retmişse çok yanlış öĞ?retmiş ya da hiç öĞ?renmemişsin.Hangi kitapları okuyosun da bunları burada yazıyosun merak ettim doĞ?rusu. burada klavyeden atıp tutuyosun realitede hiç birşey yok. Sallama be kardeşim sallama, dünya senin bildiĞ?in gibi bir yer deĞ?il, oyun oynamıyosun, gerçek hayattaki insanlar belli kodlamalara göre hareket etmiyor. ve insanları sadece bu basit kurallarla , yasalarla yönetildiĞ?ini düşünmek insan ırkına yapılan bir hakarettir.edit : Düşündümde sana cevap vermek için ayırdıĞ?ım zamana acıdım.

yazdıklarından sonra senin ne yaptığınla ilgili yorumu forumda ki arkadaşlara bırakıyorum bir de seni kendinle baş başa
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkAfter

quote:

Orijinalden alıntı: ahmet1905_47

Türkiye ligi için bütün takımların lisansını almak zorlaştı; çünkü futbol federasyonu her takımın ayrı ayrı görüşülüp lisanslanması için işi kulüplerre bırakmış ve 2 sezondur fifa ve pes tek tek kayseri gaziantep vs illere gidip görüşmek erine büük takmlarla anlaşma yoluna gidiyor anlaşamadıkları için sadece 1 veya 2 takımla lisanslanabiliyor

Fifa nasıl hepsini aldı kardeşim. Burda suç TFF nin değil parayi beğenmeyen kulüplerin suçudur.

Unutmayın ingiltere Ligi de tek tek lisans anlaşması yapılıyor

ingiltere liginde de birkaç tkım var aten hepsi alınmış değilki

fiyatta anlaşamamışlardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet1905_47 -- 23 Aralık 2014; 14:53:10 >

• İzleyelim bakalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu hafta biraz geç izleyebildim. Çok güzel bölümdü yine her zaman olduğu gibi.
    Elinize sağlık.
  • Amerika dünya insanlarının çoğunu bozdu, sıra Küba'da. Onlar için gereksiz insan yok, herkes ekonomik köle olabilir. Bu arada Osmanlıca Türkçe'nin Arap alfabesi ile yazılımı değildir, içine bolca Arapça ve Farsça karışmış suni, melez bir dildir. Latin alfabesine çevrilmiş Osmanlıca metinlerin çoğundan bir halt anlamazsınız bugün. Değil bilim, felsefe, bir cacık olmaz gericilerin sevgilisi bu dilden, hemen hemen hiç kimse anlamaz, takip etmez. Mesele tamamen ideolojik, ne de olsa özellikle eğitim alanında süren bir karşı devrim söz konusu.

• Mesut Çevik doğru söylemiş hangi kısmına alındınız? İstanbul trafiğinde olup ta bu duruma tepki göstermeyen insanlar trafik magandalarıdır. Sinyal vermekten aciz, 4 lü flaşörleri yaktığı zaman her yerde duraklamayı kendine hak gören, ters şeritten gidebilen insanlar topluluğuyuz. Bu durumda 100 yıldır değişmiyorsa eleştirilmelidir. Ama sürekli aynı medya organlarını takip ederseniz bunlar size ağır gelebilir. Eleştirilere açık olmadığımız sürece HİÇBİR ŞEY DÜ-ZEL-MEZ!
  • Orijinalden alıntı: Speed-Step

Orijinalden alıntı: kayamtky

Sayın Mesut Çevik,

Sayın Mesut Çevik,

Alakasız bir başlıkta yazdığım için kusura bakmayın.

7-8 inç tabletler de DH+ derginin yazıları küçük kalıyor, okunmuyor. Parmakla büyütme (Zoom) özelliğinin getirilmesini ve tablet ekranını enine kullanmak istiyoruz.

Saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

quote:

Orijinalden alıntı: cihat emre

Sayın Mesut Çevik,

Alakasız bir başlıkta yazdığım için kusura bakmayın.

7-8 inç tabletler de DH+ derginin yazıları küçük kalıyor, okunmuyor. Parmakla büyütme (Zoom) özelliğinin getirilmesini ve tablet ekranını enine kullanmak istiyoruz.

Saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

quote:

Orijinalden alıntı: cihat emre

geçen ay amerıkan saglık sistemini oven mesut kendı kendıne reddiye yapması ahahhahahahahahaaa

Merhaba,

Amerikan sağlık sistemi bizimkinden de kötü dediğim için onca eleştiri almıştım siz nasıl dinlediniz de benim Amerika'yı övdüğümü çıkarttınız?

Gerçi saygısızlık, iftira ve yalan için sizin ne kanıta ne örneğe ihtiyacınız var anladığım kadarıyla klavye yetiyor.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

Mesut Çevik vurdu gol olduu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.