Şimdi Ara

2si1 'Sonsuz' Teknoloji ve Oyun Programı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

• teknoloji, donanım ve yazılım uzmanı kardeşlerim, abilerim ablalarım vs. vs. videonun ilk on dakikası kadarmı ne oynuyor sonrası yok......!!!!!!! şununla bi ilgilenin zahmet olması uzman kardeşlerim benim....!!!!

• Bu sefer çok sert girmişsiniz beyler yayın öncesi kavga ettiniz gibi..

• dinimizde kandil geceleri diye bişey yoktur. bir tek Kadir gecesi vardır. Osmanlı zamanından gelen gelenektir bu geceler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bloodborne

dinimizde kandil geceleri diye bişey yoktur. bir tek Kadir gecesi vardır. Osmanlı zamanından gelen gelenektir bu geceler.

Bu forumda da ehli hadis, ehli sünnet müslümanlar varmış, elhâmdulillah.
  • Bikaç gündür otomatik başlamasın işaretli olmasına rağmen vidyolar otomatik başlıyor. İzlenme sayısı yüksek çıksın diye mahsus mu yapıyorsunuz, yoksa bikaç gündür sitenizden bihaber msiniz?

• Ayakta uyuyan 2si bir ,

Ortalık aşağıdaki ürün ile yıkılıyor ,uyandıralım dedik :https://www.lily.camera/

• videoda sorun var her zaman android tabletimde izlerdim chromeda ama bu sefer 9. saniyede hata verdi. 2 farklı tarayıcıda daha denedim olmadı. bir şeyler değişmiş

• Bende mi sorun var videoda mı anlamadım full hd alınca çok kasıyor ses geliyor ama görüntü donuyor?

• Berbat oynatıcınız yine yine kasıyor

• Talha hocam aaa oyunlara '' üç a '' diye hitap etmeni öneririm :)
    Birde Witcher 3'ün XBO sürümü için dinamik çözünürlüğü 720-900 arası değil , 900-1080 arası .

• Videoları profesyonel bir yere yükleyin lütfen hep sorun hep sorun yapamıyorsunuz bu işi işte bırakın.
  • Yine tarayıcınızla oynamışsınız bi ara kasmıyordu şimdi yine kasıyor.

• gta v aldigim güne lanet olsun pc ye çıkmasını bekledim bekledim sonuç herkes mi KORSAN indirmiş sunucu mu boş bi heist é 3 kişi bulmak 10 dk sürüyor Online da arabalar isinlaniyor, arabanın içinde ateş edilmiyor bugda kalıyor kafasına göre düzelİyor. Kendi odamda oyun başlatınca yer yok diye kiclendim , bir sonraki denemede komple Online dan atıldım internetim de sorun yok internetten araştırdım yaşayanlar var 3 ay öncesinde Rockstar duzeltmiyor .

ta ps4 versiyonunda olan bug halen duruyor fleece bank Online heist de ( ilk görev ) zor ayarda geçilmiyor helikopter olması gereken yere gelmiyor bugda kalıyor . Ben bu saçmalık için mi 200 tl verdim...

• playera bir el atmanız gerekiyor

• Witcher 3 PS4 PC grafiklerinde fark yok. Tüm Dünya bu konuda hem fikir. Kızıp CD Projekt'e saldıranlar bile var. Hatta 2:04 e bakarsanız PS4 grafiklerinin daha detaylı olduğunu net bir şekilde görebilirsiniz
    https://www.youtube.com/watch?v=Xygm7OOsIgQ

• Mesut Çevik yeni nesil konsollar konusunda tipik intel kölesi gibi saçmalamış...

• her 2si1 de assasins creedi geçmekten sıkıldım

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.