Şimdi Ara

2si1 | PS4 oyunlarına büyük zam (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
3.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pc de beleş oynuyorum kafam rahat 500₺ ye oyun alan fanboylar düşünsün
  • Ne zaman zenginlerin bir şey yaptığından konu açılsa Mesut Çevik konuyu hemen viski ve puroya getiriyor. Bu sefer yine viskiyle girdik konuya. Aman Mesut bey siz zengin olmayın alkolik olursunuz.

• Mobilde bir oyun paketi 100 Euro konsolda oyunun kendisini hata 2-3 tane alırsın.
  • İnsanlar eğer geçmişi arıyorsa bugün kaybedilmiş demektir. Evvel zaman içinde gmt+3ü düşünmeyenler baş eğenler uyur gezerler teslimiyetçiler.... hayatın tümünü kayda alıp geri dönüp içindeki bağlara bağlantılara bakan kaç insan var ? ve bu insanların kaç tanesi zamanı aynalayıp geleceği görebiliyor? ve biz onları mı dinliyoruz? yoksa kandıran / inandıran / zora sokanı mı? uyanma çağı gelmedi mi artık? yıl 2018...

• Oynamayın fakirler.. :)

• Sony marka 49XD7005 model android televizyonunu kullanıyorum.Sıfırdan boot etmesi 1dk sürüyor.Güncelleme durumunda ise o an yükleyip yüklememek bize bırakılmış durumda.İstersek daha sonra güncellemeyi yüklemesini isteyebiliyoruz. WebOS ve tizenide görmüş birisi olarak, sony android tv en iyisi diyebilirim .

• Youtube'da neden yok?

@Speed-Step

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pablo Vader -- 25 Eylül 2018; 17:28:31 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aylar önce sonra oynarım diye köşeye attığım Horizon ZD'ı bu zamlardan sonra dün bulmanın sevinci
  • Zamanında çok çekici gelmeyip 209 TL'den pre order etmediğim Detroit'in çıkış sonrası 299'a çıkması üzerine geçen ay indirimle 189'a 4 ay sonra ancak almıştım. Oyun 470'e mi ne çıkmış bugün yine indirime girmiş 300 TL'den satışta, gel de çık bu işin içinden.

Oyunlar neyse de en kötüsü oyun içi satışlara oldu, ESO'da 105 TL'ye 5500 Crown alırken şimdi 200'e yaklaştı aynı paket. Hani tek seferlik aldım bitti de diyemiyorsun oyun gibi, aylık üyelik fiyatı da crown fiyatı da %40'a yakın zamlandı bir anda. Bilsem 2 senelik üyeliği bir anda alırdım. Oyunu konsolda oynayan Türk zaten çok azdı, eski hali bile pahalıydı bize, şimdi daha da arttı. Zenimax %50'lik crown indirimi yapmazsa çok zor bu fiyata almak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crimson Knight -- 25 Eylül 2018; 19:32:49 >

• Enis hocam İspanya liginden bir takımla kariyer yapsan daha iyi olurdu.Her sene aynı ligler sıkıldık artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Yani oyunlara zam gelmiyor, bizim paranın değeri düşüyor
  • Dead Rising'in ilk oyununu Capcom Vancouver değil, Capcom'un Japonya tarafı yaptı. 2'de Kanadalı ekibe ekibe geçti. Ki ondan sonra o stüdyoyu alıp, adını değiştirdiler. O dönemler daha çok batılalaşmaya çalışıyorlardı, dmc:devil may cry'ı batılı bir stüdyoya yaptırdılar, resident evillar full aksiyona kaydı falan.

Capcom şu sıralar özüne dönmeye başladı, tatmin edici satış rakamları ve oyuncu/eleştirmen kitlesinden aldıkları olumlu tepkiden dolayı da bu süreci hızlandırma kararı aldılar sanırım. Resident Evil 7 ve Monster Hunter World ile iyi bir başarı yakaladılar. Şimdi Devil May Cry 5, Resident Evil 2 Remake, Mega Man 11 ve Deep Down ile geliyorlar.

• Hafta 2 kez çıkın bence...

• PES 2019= 150tl xbox.... 2 hafta önce. kim diyor konsol oyunları pahalı? forza horizon 4 220lira...
    .
    arabalar androide geçerse hapı yuttuk. kurtar bizi deepweb.. tor kurtar bizi...

• Fifa 17 ye 150 tl çok dedim fifa 18 300 tl oldu fifa 19 450-500 tl oldu. ultimate sürümleri için konuşuyorum. Bu böyle gider paranın değeri kayboldukça durdurulamaz. Forum herşey çok iyi Türkiye çok iyi yönetiliyor diyenlerin hiç biri ortada yok.

Birde sohbette şu kısma takıldım. Konsollar lüks tüketim oldu gibi bir söz geçti. Konsol ayarlarında oyun oynatabilen ve oynatabilecek (bir kaç yıl daha) bir pc sizin daha iyi bilmeniz lazım kaç liradır? Başka bir sorum yok.

• Herkes "zam yapmışlar, bindirim yapmışlar" diyor.
    Ortada zam yok. Senin para birimin 10 ayda 70% değer kaybetmişse onların hatası değil bizim ülkeyi yönetenlerin başarısızlığı.
    Fiyatlar gayet az biraz fazla olsa da normal düzeyde.
    Bunlar yine iyi. İleride cevap verecek gücümüz bile olmayacak.

• Her şeye zam geliyor

• Bu oyunların fiyatı ne oldu böyle yahu. Orijinal tercih ediyorum ben hep fakat bir gözüm korsana kaymaya başladı. Zaten ay sonuna kadar cepte para da kalmamaya başladı. Nolcek halımız :(

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.