Şimdi Ara

2si1 'PS4 Gören Masum Köylü'nün' Teknoloji ve Oyun programı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
0
Favori
5.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanki oyun yapımcıları Annenizi babanızı soydu.Hahaha:D

• Ersinin telaffuz tatliligi diyor ve susuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sniper'la vurmuşlar ne ya. Sniper Rifle'la vurmuşlar olması gerekmiyor mu?
  • mesut reyiz son noktayı koydu cahillik baki :)

• battlefiled 4 ü korsan indirsem multiplayer oynayabilirmiyim yoksa orjınal mi alıyım bilgisi olan arkadaşlar söylese sevinirim

• Bölüm sonu videosunu göremedik, Fallout bilinmezmi mesut abi yapma bunu !!!

• Ben Mesut beyi anlamadım?

Videoda korsan oyunudan bahsedilmeden önce diyor ki " ben 100 tl ekstra verip Türkçe dil desteği var diye Türkiyeden almam diyor, ingilizce az çok anlıyorum diyor"

Muhabbet korsan oyuna geliyor, diyorlar ki Türkiyeden alın türkiye pazarına katkınız olsun korsan kullanmayın diyor

Sonra devam ediyorlar, Geçen videoda diyorlar ki paran yoksa oynama, bu videoda diyorlar ben üniversite çağımda korsan indirdim, bizde oynadık korsan E hani parası olmayan oynayamıyordu?

Vallaha muhabbetinize bayıldım, son zamanlarda cidden çok çelişkili muhabbet ediyorsunuz

2007 den beri üyeyim foruma, son videolarda nedense sürekli yıkıcı yorum yapıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swat882 -- 23 Kasım 2013; 12:21:08 >

• FALL OUT (çeviri: nükleer serpinti),
    Oyun dünyasındaki çok önemli bir yeri vardır.
    Örn: Warcraft, Starcraft, Halflife, Resident Evil, Age of Empires, Diablo gibi.

-
    COD ve AssasinsCreed aklına geldimi :D o zmn sen casual oyuncusun :D kıyamam :D

• O değilde lg gene kazık atacak kullanıcılar galiba. g2 kullanıcıları çıldırır valla

• İnsanın halinden anlayan adamlarsiniz teknoloji bi kenara bazen sadece muhabbetinizden dolayı izliyorum saolun iyiki varsınız

• Lg haberi yalanlandı. Bilginize.
  • Bu programa bayiliyorum :) cuma akşaminin vazgecilmezi :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesut'un Talha'ya yönelik esprisinden sonra Talha'nın morali bozuldu messut abi ne pat düşen adamsınya o kadar kişi izleyecek bunu insan biraz karşısındaki insana saygı gösterir TALHA REİS BİZDENSİN !!!!!!!

• Mesut Bey in Talha Bey e CAHİL diye şakayla karışık hitap etmesine çok üzüldüm. Yakışmadı.
  • vay be Fallout bilmeyen bir nesil...

• Fallout beni heyecanlandırmıyor ama bi Crash Bandicoot gelse gözümü kırpmam direk Ps4ü alırım.
  • Mesut bey tatile ihtiycınız var sizin biraz ara verin, ona nasıl hitap öyle, her şakada bir gerçek payı var derler ama!

• Mesut bey tersinden kalkmış galiba program boyunca herkesi ezdi küçümsedi.
  • Gençlerin takıldıgı şeylere bakın,
    ELEŞTİRME BENİ diyorlar resmen, Mesut bey nede güzel söyledi eksiklerini, '' ee yapıcı değildi'' bu kaçıncı kez ima etmesiydi.

'' ee biz de biliriz eleştiriyi'' demek ki bilmiyorsunuz gençler videodaki durumu tekrar izleyin ;)

• o arkada oturan eleman ne ayak ya=)))

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.