Şimdi Ara

2si1 'Olağan dışı' Teknoloji ve Oyun programı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
3
Favori
3.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • fatih projesi hakkında yüzeysel bilgilerle eleştri yapmak yersiz olmuş, neden mi bir kere 4 milyar dolar tablete verildiği falan yok. üstelik tablet cihazlar sadece kitap, e-kitap, z-kitap( işitsel görsel ve etkileşimli öğeler içeren kitap) okumak ayrıca eba eminim duymadınız girin bakın (eba.gov.tr) ya ulaşmak için kullanılacak. fatih projesi ile birlikte her snıf öğretmenler odası idare odası geniş bant internete kavuştu. öğretmenlik mesleği ni eleştirecek en son kişilersiniz bunu hem fizik öğretmeni hemde fatih projesi koordinatörü, hemde bilişim dünyasında hepinizden deneyimli ve tecrübeli biri olarak yazıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: kocaman29

quote:

Orijinalden alıntı: altanbilisim

48:15 te erdinçten ince bir gönderme vardı ''paranı bankaya koymak yerine niye evde saklayasın" bide masada soyulmuş portakal falan mı vardı?

acaba gonderme yaptıgın oyunun adı neydı anayamadımda

O an Mesut Çevik sanırım GTA V den bahsediyordu kayıt ettiği save game'i anlatıyordu Erdinçte böyle bir cümle kurdu biraz güldü sanırım gündemdeki yolsuzluk olayına göndermede bulundu ayakkabı kutuları meselesi yada ben mi yanlış anladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altanbilisim -- 30 Aralık 2013; 14:14:07 >
  • quote:Orijinalden alıntı: Speed-Step
    2si1'in bu bölümünde sadece teknoloji ve oyun değil ülke sorunlarına da el atıyor, bir sonraki seçimlere aday oluyoruz. Arkanıza yaslanın, bilgi ve eğlence dolu 1 saatin tadını çıkartın. Konu ve haberler hakkında bildiklerinizi ve yorumlarınızı paylaşmayı da unutmayın.

Mesut bey merhaba,

Size @donanimhaber e-mail hesabınız üzerinden önemli bir soru sordum, konuyla alakası olmadığı için burada sormak istemiyorum özel mesaj alımınız da kapalı çünkü. Maili bir kontrol edip dönüş yaparsanız harika olur acil bir konuyu ilgilendiriyor çünkü. Teşekkürler, iyi yayınlar.

• Başlangıç muhteşemdi. Bazı konular "konu dışı" olmuş ama samimiyet açısından olumlu olarak değerlendiriyorum.

Citizen'i daha çok görmek isteriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: wswswq

fatih projesi hakkında yüzeysel bilgilerle eleştri yapmak yersiz olmuş, neden mi bir kere 4 milyar dolar tablete verildiği falan yok. üstelik tablet cihazlar sadece kitap, e-kitap, z-kitap( işitsel görsel ve etkileşimli öğeler içeren kitap) okumak ayrıca eba eminim duymadınız girin bakın (eba.gov.tr) ya ulaşmak için kullanılacak. fatih projesi ile birlikte her snıf öğretmenler odası idare odası geniş bant internete kavuştu. öğretmenlik mesleği ni eleştirecek en son kişilersiniz bunu hem fizik öğretmeni hemde fatih projesi koordinatörü, hemde bilişim dünyasında hepinizden deneyimli ve tecrübeli biri olarak yazıyorum.

'' fizik öğretmeni hemde fatih projesi koordinatörü, hemde bilişim dünyasında hepinizden deneyimli ve tecrübeli biri olarak yazıyorum.''

Hem fizik öğretmeni hemde HEPİMİZDEN deneyimli olmanız dolayısı ile Fatih Projesi konusundaki bütün negatif fikirlerimizi değiştirdiniz, siz olmasanız biz onu SOYGUN, RANT, HÜKÜMET OYUNU sanıp eleştirilerimize devam edecektik. Eksik olmayın hocam, her daim deneyimleriniz paylaşmanıza gerek yok EN DENEYİMLİYİM deyip yorum atmanız bizim için yeterli...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi artenis -- 5 Ocak 2014; 22:17:53 >

• Kusura bakma 8-5 çalışıp üstelik, 18-22 arası öğretmen eğitimi için çalaışıyorsanız boş işlere fazla vaktiniz kalmıyor, memur olduğumuzdan herkese yeterince cevap veremiyoruz paylaşımlara daha özel forumlardan devam ediyoruz. Ama yine de siz neyi merak ediyorsanız ben cevaplayım. çünkü hazirana kadar eğitmem gereken 500 öğretmenimiz, altyapı-etkileşimli tahta kurulumu bekleyen 35 okulumuz var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: artenis

quote:

fatih projesi hakkında yüzeysel bilgilerle eleştri yapmak yersiz olmuş, neden mi bir kere 4 milyar dolar tablete verildiği falan yok. üstelik tablet cihazlar sadece kitap, e-kitap, z-kitap( işitsel görsel ve etkileşimli öğeler içeren kitap) okumak ayrıca eba eminim duymadınız girin bakın (eba.gov.tr) ya ulaşmak için kullanılacak. fatih projesi ile birlikte her snıf öğretmenler odası idare odası geniş bant internete kavuştu. öğretmenlik mesleği ni eleştirecek en son kişilersiniz bunu hem fizik öğretmeni hemde fatih projesi koordinatörü, hemde bilişim dünyasında hepinizden deneyimli ve tecrübeli biri olarak yazıyorum.

'' fizik öğretmeni hemde fatih projesi koordinatörü, hemde bilişim dünyasında hepinizden deneyimli ve tecrübeli biri olarak yazıyorum.''

Hem fizik öğretmeni hemde HEPİMİZDEN deneyimli olmanız dolayısı ile Fatih Projesi konusundaki bütün negatif fikirlerimizi değiştirdiniz, siz olmasanız biz onu SOYGUN, RANT, HÜKÜMET OYUNU sanıp eleştirilerimize devam edecektik. Eksik olmayın hocam, her daim deneyimleriniz paylaşmanıza gerek yok EN DENEYİMLİYİM deyip yorum atmanız bizim için yeterli...

Kusura bakma 8-5 çalışıp üstelik, 18-22 arası öğretmen eğitimi için çalaışıyorsanız boş işlere fazla vaktiniz kalmıyor, memur olduğumuzdan herkese yeterince cevap veremiyoruz paylaşımlara daha özel forumlardan devam ediyoruz. Ama yine de siz neyi merak ediyorsanız ben cevaplayım. çünkü hazirana kadar eğitmem gereken 500 öğretmenimiz, altyapı-etkileşimli tahta kurulumu bekleyen 35 okulumuz var.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: artenis

quote:

Kusura bakma 8-5 çalışıp üstelik, 18-22 arası öğretmen eğitimi için çalaışıyorsanız boş işlere fazla vaktiniz kalmıyor, memur olduğumuzdan herkese yeterince cevap veremiyoruz paylaşımlara daha özel forumlardan devam ediyoruz. Ama yine de siz neyi merak ediyorsanız ben cevaplayım. çünkü hazirana kadar eğitmem gereken 500 öğretmenimiz, altyapı-etkileşimli tahta kurulumu bekleyen 35 okulumuz var.

Estağfirullah hocam ne kusuru , bilirim, bende 8 -5 çalıştım, 550 öğrencim vardı, birbirinden farklı yerlerde olan 3 Lisede dersten derse koşuyordum, ay sonunda 750 TL yi alınca 3. ayda bunun adına ... derler deyip memurluktan vazgeçtim. '' ee senin kadron yokmuşta ondan '' denebilir ancak aynı işi yapıyorduk sizinle aşağı yukarı diyelim ;)

Herneyse benimde boş işlere ayıracak vaktim olsaydı bir LTD şirketi kurup oturur proje yazardım, yurt dışından tablet ekranı getirirdim nasılsa yedek parça ihtiyacı olacak bebelere verilen tabletlere mantıklı olarak ama VAN gibi dersliği olmayanı geçtim soğuktan ölen öğrencileri düşününce tahtirevana ne gerek var diyor '' İNSAN '' ... Bende sorularınız olursa cevaplarım herzaman nacizhane, gidip birkaç sanat projesi ve üniversite bölümü kurmak için altyapı çalışması hazırlamam gerek bekleyen işler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi artenis -- 8 Ocak 2014; 20:10:14 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.