Şimdi Ara

2si1 'Japon sever' Teknoloji ve Oyun programı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
1.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesut beyin Nükleer Santraller için söyledikleri ilgimi çekti çok doğru bir yaklaşım sınırlara yapılıyor olması, peki biz de neden sınıra yapılmıyor sorusunun cevabı bence önümüzdeki yıllarda netlik kazanacak;

Ülkemizin toplam elektrik ihtiyacının %30'dan fazlasını üreten Atatürk, Keban ve Karakaya barajları konum itibari ile şuan için sözde Kürt devleti sınırları içinde kalıyor. Doğu ve Güneydoğu Anadoludaki irili ufaklı barajların kapasitelerini de düşündüğümüzde ülke gereksiniminin %40'ını aşan bir baraj potansiyeli söz konusu. Birkaç gün önce güneydoğuda çıkan petrolden pay istiyoruz açıklamasını yapanlar ileride bu barajlarımıza el koyup bize elektrik satmaya kalkabilirler.

Artvin Deriner barajı Çoruh havzasını mahvetmiş olsa da üretim kapasitesi aşağı yukarı Atatürk barajına denk olması ve ülkemize kurulacak 2 Nükleer santralin kapasiteleride bu kaybedilmesi muhtemel barajların gücünü karşılıyor olması düşündürücü değil mi? Bunlar ince hesaplar gibi geliyor önümüzdeki 5 yıl içinde rengi belli olur herşeyin, saygılar.

• Çift başlı kartal KONYA'da Selçuklu belediyesi tarafından hali hazırda kullanılıyor...

• 10.08
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkay Bekir Köse

Abi videonun kurgusunu kim yaptı işini bitirmemiş SnoopDog'un sesi filan hep sesinizin üstüne filan biniyor :/

Bu videonun kurgusunu yapan arkadaş kör oldu

Şaka bir yana başka işlerle uğraşmış kerata şimdi düzelttik 1 saate yenisi yayına girer :)
  • apple kendi ipini çekmeye devam ediyor 16 gb yetmiyo 8 gb nedir hüloo
  • Mesut hocam, Bulgaristan'ın nükleer santrali bizim sınıra yakın değil Romanya sınırına yakın. Ermanistan ile karıştırdın. Birde ülkemize yapılacak santraller ülkenin ortasına değil sınırlarına yapılacak. Sinop ve Mersin. Şahsi fikrim keşke Mersin'e değilde Kars ya da Iğdır'a yapılsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quartx -- 18 Nisan 2014; 23:02:18 >
  • Adblock kullandığım halde videolarda reklam çıkıyor. Bu iş daha ne kadar iğrençleşecek....

• Beril Sergün de katılmalı, programa bir renk katar , muhabbetlere farklı bir bakış açısı katar

• quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

quote:

Orijinalden alıntı: Berkay Bekir Köse

Abi videonun kurgusunu kim yaptı işini bitirmemiş SnoopDog'un sesi filan hep sesinizin üstüne filan biniyor :/

Bu videonun kurgusunu yapan arkadaş kör oldu

Şaka bir yana başka işlerle uğraşmış kerata şimdi düzelttik 1 saate yenisi yayına girer :)

başka montajlarlamı(!) uğraşmış anlamadım aöa bence kasıt var :D
    snoop dog tamam da şu otonom uçağın videosu tam önünüzde siz konuşmaya devam ediyorsunuz. bir an dedim heralde özel birşey konuşuyorlar biz çıkalım :D

edit: şimdi çaktım köfteyi "capon sever" demiş!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi t.baris -- 18 Nisan 2014; 21:22:09 >

• Merhaba abi senide talha abiyide çok seviyorum talha anıyı birazcık daha çok .d işinizde çok başarılısiniz maşallah bozmayın abi ersin abiyide özledik bu arada

• Kayittan önce kavga etmeyin mesut bey bize de yansiyo :(

• iki gündür video izleyemiyorum bi türlü başlamıyor ayrıca giriş yaptıktan sonra boş sayfada kalıyor öylece

@Speed-Step

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Geldimmigordun -- 19 Nisan 2014; 17:09:53 >
  • Ben Mesut Cevik gibi hem oyun hem donanim piyasasini cok iyi bilen bi adamin "Witcher 3 yeni nesil konsollarda LOw ddetay da olucak" lafina inanmasina kendim inanamiyorum.Bu haberin uydurma oldugu cok belli ki adam baska bisey degil de 8xmsaa ornegi vermis.Hic bi oyuncu 8xmsaa acmaz zaten.Neden mesela ultra ayarlarda su fps veriyor degil de 8xmsaa da su fps veriyor denilmis?? Low detay demek aa kapali,kaplama,golge,isik minimum ustune ustuk hala ps4 de 900p/30fps.Bu dedikleri ancak ve ancak ps2 veya ps3 icin gecerli olabilir.Yapimci firma biz oyunu yapip sadece kendimiz oynuycaz keza pc de cok yuksek donanim istiyormus bu habere gore,konsollar da da zaten cop seklinde cikicakmis,satis yapmak istemiyoruz diyorlarsa o zamanbu habere inanirim.

• mesut beye bende biraz katilmiyorum witcher gibi bir oyun neden low grafiklerde calisacagina , sanirim söylenti haberdi ve oyun halen alfa asamasinda.
    ki eski dönemde duyurduklari kalitenin nerdeyse tüm platforumlarda ayni seviyede olacagini söylüyorlardi. tabi , nvidaia biraz özell optime icin para vermis firmaya lakin daha hersey belli olmadi.

bu arada videonun kurgusu motorun köpürtmesi siz bunu anlayamaszinis.

• izleyelim
  • Şunu haftada 2 yapsanız ne olur ya bütün hafta cumayı bekle bekle geçmiyor.

• Talha nın Muhteşem Yüzyıla soğuk bakması gözlerden kaçmadı, klasik akape zihniyeti hakim kendisinde.

• "kafamıza sı*tığında"

• quote:

Orijinalden alıntı: stationplay 4

Talha nın Muhteşem Yüzyıla soğuk bakması gözlerden kaçmadı, klasik akape zihniyeti hakim kendisinde.

Sana ne yahu kim ne zihniyetinde, neye soğuk baktığında ? Klasik insana laf atma peşinde hala millet.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.