Şimdi Ara

2si1: 'Haftalık Teknoloji ve Oyun Dozunuz!' Apple Türkiye'de, Last of Us'ı denedik ve fazlası video şov

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
1.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 52
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 3 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 70
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 52
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • DH Misafiri (1 mesaj) Speed-Step (1 mesaj) ErrayN (1 mesaj) magicool (1 mesaj) tuncay altuntoprak (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (6 mesaj) Mobil (1 mesaj) (36 mesaj) (4 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> 2si1: 'Haftalık Teknoloji ve Oyun Dozunuz!' Apple Türkiye'de, Last of Us'ı denedik ve fazlası video şov
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    7911 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Teknoloji ve oyun sektörünün nabzını tutmaya devam ediyoruz. 2si1'in bu bölümünde ek olarak sürpriz bir kapanış videosu da sizleri bekliyor.

|
    |
  • Yarbay
    3450 Mesaj
    Edit: İlk yorum diye eksilemişler yuh!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itachi237 -- 15 Şubat 2013; 22:18:40 >
  • Yüzbaşı
    414 Mesaj
    Elinize sağlık yav nedense bu video serisine bayılıyorum :)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    257 Mesaj
    Cuma akşamının vazgeçilmezleri 2si1 ve BeyazShow
    |
    |

Orijinalden alıntı: itachi237

ilk yorum. sonra editlerim

Ben hemen eksiledim :)
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    28256 Mesaj
    Sırf The Last of Us yorumunuzu görmek için bile izlemeye değer.

Bu arada geçen bölüm 20 dakika daha uzundu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 15 Şubat 2013; 22:12:53 >
    |
    |
    || AMD Ryzen 9 3900X 4.250Ghz@1.296v || Gigabyte X570 Aorus Elite Anakart || Asus RTX 2060 ROG STRIX OC || Samsung 860 EVO 1 TB Solid State Drive || Crucial Ballistix Sport LT 16GB 3000MHZ @ 3800MHZ/16-19-16-36 RAM || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H100i RGB Platinum Sıvı Soğutma Kiti || Cougar Conquer Kasa || Samsung S27A950D 27'' 3D 120 HZ Monitör || Logitech G930 Gaming Wireless Headset || Logitech Z5500 5+1 Ses Sistemi || Roccat Kone XTD Gaming Mouse || Sony Playstation 4 Pro 2 TB Upgraded || Sony Playstation VR || Samsung 65Q70R 65" 4K HDR QLED TV || TP-LINK Deco M9 Plus Tri-Band Mesh Sistemi || Apple iPad Pro 12.9'' 128 GB Wi-Fi Gold (1st Gen) ve Apple Pencil || DJI Mavic Air 2 Fly More Combo Drone
  • Yüzbaşı
    270 Mesaj
    Akşam işten gelirsin, yemeğini yer duşunu alırsın. Biraz uzanıp yorgunluk atarsın ve bilgisayarın başına geçip, cipsini kolanı alıp 2si1 in keyfini çıkarırsın :)
    |
    |
  • Yarbay
    5396 Mesaj
    mesut çevik in mikrofonda sorun mu var?ses cıyaklıyor bazen
    |
    |
  • Yarbay
    3450 Mesaj
    sabah izlemiştim dansı burdada koptum :D ender yıldız müthiş :D Mesut çevikte playstation move incelemesindeki hareketini yapmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itachi237 -- 16 Şubat 2013; 12:48:56 >
    |
    |
    |
    |
  • Binbaşı
    1558 Mesaj
    çay demleyip keyifle izlenesi proğram :) teşekkürler dh ekibine
    |
    |
  • Yüzbaşı
    670 Mesaj
    Elinize sağlık ..
    Harlem Shake süper olmuş :D
    |
    |
  • Çavuş
    49 Mesaj
    sonunda yeni batman oyunu haberi geldi... htc bahsedilen özelliklerle çıkarsa samsung nasıl çıkış yapacak merak konusu !
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    28256 Mesaj
    Gif yapmazsam içimde kalacaktı.

Yalın versiyonu:
    http://g1302.hizliresim.com/16/h/k4vvk.gif

Yüksek kaliteli hali:
    http://c1302.hizliresim.com/16/j/k4yzm.gif

SWF versiyonu:
    http://swfcabin.com/open/1360963663

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 16 Şubat 2013; 1:24:17 >
    || AMD Ryzen 9 3900X 4.250Ghz@1.296v || Gigabyte X570 Aorus Elite Anakart || Asus RTX 2060 ROG STRIX OC || Samsung 860 EVO 1 TB Solid State Drive || Crucial Ballistix Sport LT 16GB 3000MHZ @ 3800MHZ/16-19-16-36 RAM || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H100i RGB Platinum Sıvı Soğutma Kiti || Cougar Conquer Kasa || Samsung S27A950D 27'' 3D 120 HZ Monitör || Logitech G930 Gaming Wireless Headset || Logitech Z5500 5+1 Ses Sistemi || Roccat Kone XTD Gaming Mouse || Sony Playstation 4 Pro 2 TB Upgraded || Sony Playstation VR || Samsung 65Q70R 65" 4K HDR QLED TV || TP-LINK Deco M9 Plus Tri-Band Mesh Sistemi || Apple iPad Pro 12.9'' 128 GB Wi-Fi Gold (1st Gen) ve Apple Pencil || DJI Mavic Air 2 Fly More Combo Drone

• Yüzbaşı
    285 Mesaj
    2 haftadır memleketteyim izleyemiyorum kotalı net yüzünden gidince sırayla izlicem :)
    |
    |
  • Yarbay
    2079 Mesaj
    Harlem Shake :)))

Talha'ya bakın beyler :D yerlerdeyim asdfasdfasdf
    |
    |
  • Binbaşı
    1241 Mesaj
    Adamlar Harlem Shake çekmişler yok böyle bir şey. Talha ve Gökhan'ın kopmasına dikkatlice bakın. Öldüm gülmekten. Mesut Çevik efsane hareketini yapmış zaten.

Artık alıştık dizi gibi bu programı izliyorum. Güzel programdı. Şu telefondan uydu yapımı çok hoşuma gitti.
    Göktürk 1'in neden gönderilmediğini öğrendim iyi oldu bu.
    M7 (one) Xperia Z den her anlamda daha iyi çıkmalı diye düşünüyorum. Piyasada tekrar eski gücüne kavuşması için. Kamerası çok konuşuluyor umarım konuşulduğu kadar iyidir.
    Yeni PS Vita çıkacağını düşünmüyorum , sanırım Ps Vita kendisini çöpe attı.
    |
    |

• Yüzbaşı
    628 Mesaj
    Mesut Çevik öğlen spoiler vermeseydi 2si1'in efsane bölümü olurdu bu
    |
    |
    Ülkemizde nedense teknolojik açıdan aşırı derecede durgunluk, ilerleyememe seziliyor. Umarım bunu da en kısa zamanda atlatırız.
    |
    |
  • Binbaşı
    1835 Mesaj
    Enteresan kafalı editör :D :D :D
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Cancer Clinical Trials
SEO
Sohbet
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.