Şimdi Ara

2si1 'Gerçekten Yerli' Teknoloji ve Oyun Programı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KaleyDeskop

hindistan'da arabanın içerisine inek at yapak zekadan 10 kat daha işlevsel olur :)

onu biz zaten yaptık
  • Sizin de haberlerinizin büyük bir kısmı yabancı sitelerin çevirisi. Siz de "gerçekten yerli" değilsiniz o halde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • razzraziel kullanıcısına yanıt
    Sağolasın :)
  • Çok iyi üçlü program yapmak devamını bekleriz

• Benden bir tavsiye size sabahtan fragman yayınlayabilirsiniz konu başlıklarını anlatan bunu da özellikle face Twitter ve youtobe'de paylasırsanız hem yeni kitlelere ulaşırsınız hemde bu yayının izlenme oranını artırırsınız.

İkincisi ise mesut abi son zamanlarda bazı söylemlerin beni irite ediyor hükümetimizi ve bazı icraatlerini küçümsüyorsun araba üreteceğiz meselâ bakış açını Sony imx sensörler gibi geniş tut dünya akıllı elektrikli teknolojilere geçse de bizler bir basamak olarak motoru dahil yerli bir aracı yapmalıyız maliyeti ve zamanı tasarruf edemeyiz fakat bu ileriye dönük projeksiyon yaparsak çok mühim nedenini başka zaman açıklarım yazım çok uzayacak ve ardından onu akıllandırmak ve elektrikli yapmak daha kolay birde gelişmiş ülkeler geçse bile, Afrika ve gelişmemiş ülkeler o teknolojiye uzun yıllar geçemeyecek ve bizler fp ürünü araçlar üretirsek bu bize çok büyük katma değer sunacak haklısın kimse tek başına yapmıyor fakat bizler yapmak zorundayız Kıbrıs harekatını hatırla bir lastik bile alamadık girelim dediğin ab'den(!)

Teknolojiyi benden iyi takip ediyorsun ama diyeyim gene de atak helikopterini kendimiz yaptık fakat motoru millî değildi( hâlâ değil fakat millîleştirme çalışmaları sona yaklaşmış)

bu da bize şu zararı sağladı uzun süre bu helikopterin satışını yapamadık motor lisansından dolayı ben eleştirinin yıkıcı olmadığı sürece faydalı olduğunu düşünen bir kardeşinizim eleştirim yıkmak değil gelişiminde katkı sunmak için saygılar iyi çalışmalar.

Bu yorumumuda yayınlamayacaksınız ilginç bir şekilde ama bende inatla kaydolmadan yorum yapmaya devam edeceğim yayınlamasanız bile sizler okuyup faydalanmanız yeter benim için

• 2si1 bu kadro ile güzel ilerliyor

• Erdi'nin enerjisi programa renk katmış.Kesinlikle üç kişi devam etmelisiniz.

• kac para adam gıbı bı player?

• 2si1 "Zorla izlemek istemediği fragmanını editörüne izleten" Teknoloji ve Oyun Programı

• Erdi Özüağ hayırlı olsun hocam. Allah, sağlıklı, mutlu, analı, babalı bir evlat büyütmeyi nasip etsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @fx57 Rabbim anneli babalı vatana millete hayırlı etsin. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: likeablex

@fx57 Rabbim anneli babalı vatana millete hayırlı etsin. :)

İnşallah vatana millete hayırlı olur
  • Kamera, mikrofon yerli mi? Arkanızdaki TV? :D

• 10 numara program olmuş sıkılmadan 70 dk izledim . Esprileriniz doğallığınız çok iyi . Kesinlikle öyle devam etmelisiniz.
  • Morgan Freeman a laf attınız ya
  • Üretim merkezlerini Amerika'ya toplama işlemi Trump'ın planı değil, Obama hükümeti de teşvikler ve altyapı yatırımlarıyla başlamıştı. Trump sadece daha agresif davranıyor. Bunun genel sebebi ise endüstri 4.0. Çin'in son yıllarda aşırı büyük ihracat ve sanayisel üretimi artmasından dolayı sebeplerini araştıran sanayi devi ülkeler üretim merkezlerinin etrafında ufak ufak AR-GE firmaları türediğini fark ettikleri ve teknolojileri çaldırdıklarını fark ettiklerinden dolayı üretimleri kendi merkezlerine kaydırmak amacındalar. Endüstri 4.0 ile birlikte de büyük oranda makine ve robotlar ile üretime geçileceği için üretim maliyetlerini aynı seviyelerde tutabileceklerini hesap ediyorlar. Bu yüzden önümüzdeki yıllarda maliyetlerde fazla artış olmadan üretim merkezlerinin kendi ülkelerine döndüklerini görme ihtimalimiz çok yüksek.

• bu cip dediğiniz şey salih abi ile gittiğimiz mecidiyeköydeki sonu mutlu sonla biten masaj salonumu?

• thumbnailde erdi abiyi görünce aklıma ilk gelen şey

• abi programların videolarını yutuba da yükleyin lütfen. en azından bir kaç gün sonra... yutubda hd video izlenebiliyorken dh sitesinde güç bela açılıyor videolar.

• Abi şu oynatıcıdan reklamları kaldırın! Reklamı geç butonu çalışmıyor!
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.