Şimdi Ara

2si1 'Cuması Perşembeden belli' Teknoloji ve Oyun Programı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
2.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bende asus gtx 780 var beş yıl kullanmayı düşunuyorum ama pc pazari oyunlari belli olmaz heleki microsoft pc ye iyice girerse ozaman çok saglam bi kart lazim olqcaktim benimki en az 3 yil gider
    islemci amd fx 8 8150
    8gb gddr3 1600 hyperx
    oyun icin SSD 120 GB
    500 gb depolama HDD
  • sizleri beğeniyle izliyorum çok güzel noktalara değiniyorsunuz keşke multiplayer gibi sadece donanım haber ile kalmasaniz da sizleri tv de oyun incelemelerinizi tv den izleye bilseik
  • Abone olduğum halde bildirim bugün geldi citizen'e duyurulur

• Oyun bilgisayarı için ekran kartına ayıracağım para 1500 tl civarı. Toplamda elimdeki sistmei çıkarsam 4000 tl ayırabilirdim.

• İnsansız araç haberlerini izledikçe aklıma gelen tek yorum şu gelecek hackerların elinde olacak :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Traktorrrrr

Hic sevmiyorum su programi

Gerçekten çok garip. Bazı insanlar dikkat çekmek için neler yapıyor baksanıza
  • ad.b.locku bi duraklatayım dedim aman Allah'ım site başıma yıkılıyor sandım.
    Bu eklentiyi kullanmamıza kızıyor olabilirsiniz ama artık reklamların fena rahatsızlık verdiğini farkındasınızdır umarım. Reklam dolusu olan bir sitede bukadarıda fazla bana göre. Tamam kazanın edin ücretsiz hizmet sağlıyorsunuz teşekkürler fakat işin dozunu ayarlayabilmeniz şart artık bukadarı üye kaçırı aşk usandırır.
  • sizi severek dinliyorum ama yanlış bilgi verdiğiniz şeyler var, birincisi sony playstation bölümü sony nin bu sene en çok kar getiren kısmı peki sony neden zarar ediyo? sony zarar etmiyo kardan zarar ediyo yani geçen senelere göre daha az kar ettiğini açıkladı hiç bir firma zararına çalıkşmaz karı azalmış sadece ikincisi microsoftun xbox u kapatması kendi kaybı olur başka bir firma yerini doldurur çünkü sanıldığı gibi pc oyunculuğu yükselişte değil düşüşte çünki pc ler çok pahalı sadece ülkemizde değil amerikalılar bile pc lerin fiyatına isyan ediyo parası olanlar alıyo sadece

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.