Şimdi Ara

29 Şubata özel Kuveyt Türk'ten 100 TL harcamaya 25 TL(kişiye özel olabilir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
2
Favori
1.891
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kuveyt Türk' ten böyle bir mesaj geldi. Kişiye özel mi bilmiyorum.

Bu firsat 4 yilda 1 gelir! Size ozel bugun Altin Kart ile yapacaginiz 100 TL ve uzeri alisverislerin 25 TL'si bizden hediye! Detayli bilgi icin 4440123. Hediye TL'niz 15 Mart 2016'ya kadar Senin Bankan subesindeki cari hesabiniza yatirilacaktir.

• bana da geldi online sipariste de gecerlidir dimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagdeg

bana da geldi online sipariste de gecerlidir dimi
    çok iyiymiş bana gelen giden yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: proferbil

çok iyiymiş bana gelen giden yok

Alıntıları Göster
    banada geldi de, detaylar önemli gidip altın alıcam duruma göre

müşteri hizmetlerini arayan var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruhi13

banada geldi de, detaylar önemli gidip altın alıcam duruma göre

müşteri hizmetlerini arayan var mı acaba?

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar ben aradım, mh sektör kısıtlaması , pos kısıtlaması yok dedi. Online pos u sordum beklemeye aldı daha sonra dahildir sorun yok dedi.
    Tek uyarısı şuydu alkol satılan ve kumarhane gibi yerlerde kart geçmeyebilir dedi.

Migros alkol satıyor geçmez mi dedim, süpermarket olduğu için geçer dedi. Yorum sizin..
    |
  • "100TL ve üzeri alışverişlerin" diyor. Bugün bir defa 100TL alışveriş yapsak 25TL gelecek onunanladık da alışverişlerin ifadesi bugün içinde birden fazla 100TL lik alışveriş yapsak her birine 25TL gelir mi ki?
    Tahminim en fazla 25TL iade alabileceğimiz yönünde ama sms deki "alışverişlerin" ifadesi şüpheye düşürdü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: c1xa

"100TL ve üzeri alışverişlerin" diyor. Bugün bir defa 100TL alışveriş yapsak 25TL gelecek onunanladık da alışverişlerin ifadesi bugün içinde birden fazla 100TL lik alışveriş yapsak her birine 25TL gelir mi ki?
    Tahminim en fazla 25TL iade alabileceğimiz yönünde ama sms deki "alışverişlerin" ifadesi şüpheye düşürdü.
    benim kuveytturk hesabım var, senin bankana nasıl üye olabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaithAndRespect

Arkadaşlar ben aradım, mh sektör kısıtlaması , pos kısıtlaması yok dedi. Online pos u sordum beklemeye aldı daha sonra dahildir sorun yok dedi.
    Tek uyarısı şuydu alkol satılan ve kumarhane gibi yerlerde kart geçmeyebilir dedi.

Migros alkol satıyor geçmez mi dedim, süpermarket olduğu için geçer dedi. Yorum sizin..
    |

Alkol satilan yerlerde kafa kesme modu aktiflesir kartin aman deyim
  • quote:

|

Alıntıları Göster
    Bana da geldi mesaj. Görünen o ki sektör kısıtlaması da yok bence harika

• quote:

Orijinalden alıntı: yunus91

"100TL ve üzeri alışverişlerin" diyor. Bugün bir defa 100TL alışveriş yapsak 25TL gelecek onunanladık da alışverişlerin ifadesi bugün içinde birden fazla 100TL lik alışveriş yapsak her birine 25TL gelir mi ki?

bu konu şimdi benimde kafama takıldı. Mantık olarak ucu açık olamaz. Ama bu acemilerden herşey beklenir. İlk fırsatta arar bu konuyu netleştiririm. Ama max 25 gelir diye tahmin ediyorum.
  • o kelimeyi hatalı yazmışlar her 100 tl ye 25 tl vermesi gibi yok öyle bir dünya, hiç kafana takma boşa..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yunus91

bu konu şimdi benimde kafama takıldı. Mantık olarak ucu açık olamaz. Ama bu acemilerden herşey beklenir. İlk fırsatta arar bu konuyu netleştiririm. Ama max 25 gelir diye tahmin ediyorum.

En fazla 25TL iade verirler. Sms i atan acemi sıkıntılı bi cümle kurmuş. Kampanya bu haliyle bile yüksek bi oran iken bir müşterinin birden fazla yararlanması çok saçma olur.

• quote:

|

yahu ne alaka migros.. alkolden kasıt ticari ünvanın da geçmeyecek yani..mesele o..
  • quote:

Orijinalden alıntı: search in vain

quote:

|

yahu ne alaka migros.. alkolden kasıt ticari ünvanın da geçmeyecek yani..mesele o..

Alıntıları Göster
    şimdi konuştum tek seferlik 25, yani her müşteri max 25 alabiliyor.

• Arayan biri sorabilir mi, genel kampanya mı özel kampanya mı diye.
  • Ben de az önce aradım, netice itibariyle online alışverişte geçerli olur, dedi ama bana hiç güven vermedi çok acemice konuştu.
  • Bana sms gelmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: popeyex

Bana sms gelmedi
    Müşteri hizmetlerini aradım, "senin bankan" müşterilerine özel olduğunu ve internet üzerinden hesap açanlara mahsus bir durum olduğunu söyledi, yani şubeye gidip hesap açmıştım beni kapsamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mechs

Müşteri hizmetlerini aradım, "senin bankan" müşterilerine özel olduğunu ve internet üzerinden hesap açanlara mahsus bir durum olduğunu söyledi, yani şubeye gidip hesap açmıştım beni kapsamıyor.

Alıntıları Göster
    Bana geldi değerlendireceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: polyo

Bana geldi değerlendireceğim

Alıntıları Göster
    ben de internetten başvurarak almıştım kartı ancak kampanya mesajları gelmesin diye ret mesajı göndermiştim. O yüzden gelmemiştir diyerek alışverişi yapıyorum şimdi. Hakkımızda hayırlısı

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.